Filters

10

Kundig en snel!

Kundig en snel!

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel en transparant

Uitstekende communicatie, zeer heldere en duidelijke uitleg, prettige werknemers. Een echte aanrader!

  • Aanbevelen? Ja
10

Persoonlijk en adequate afhandeling

Ik houd van persoonlijk contact, ik bel ook gauw als mij iets niet duidelijk is. Jelle heeft mij goed voort geholpen. Ik ben goed geattendeerd op de mogelijkheden van het vastleggen van een merk, ook het eerst kosteloos onderzoeken sprak mij aan.

  • Aanbevelen? Ja
10

uitmuntend

Zeer snel en efficient en professioneel geholpen. Alle lof voor Jelle en Linde

  • Aanbevelen? Ja
9

Snelle communicatie en het juiste advies

Door het snelle schakelen met Job en het juiste advies, kwam ik al snel tot mijn gewenste registratie. Daarna deed Merk-Echt de rest. Ik ben erg tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
9

Snel en accuraat

Snelle en accurate levering van de merkregistratie met daarbij behorend advies. Ik ben tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
7

Snel

Goed!

  • Aanbevelen? Ja
1

Beloftes niet nakomen. Dubbele uren factuur sturen

Voordat ik mijn merk wilde vastleggen heb ik een zaak voorgelegd. Was allemaal geen probleem. Ik heb mijn naam, kleuren en logo vastgelegd. Er was een partij die mij toch aanschreef, en Ipv 1,5 uur te beloven ermee bezig te zijn hebben ze een factuur van 3 uur gestuurd die ik wel moet betalen met allemaal omwegen om onder die 1,5 uur uit te komen. Ze hebben eerst een klant binnen gehaald wat €1000,- heeft gekost. En nu ook nog een afspraak niet nakomen en €400,- extra in rekening brengen. gouden bergen beloven maar niet nakomen wat er is afgesproken. Ik zou ze zeker niet aanbevelen aan anderen en hoop dat hun werken aan klantvriendelijk, en dat het bij 1 keer blijft!

  • Aanbevelen? Nee
8

Adequate opvolging van onze vraag tot merkregistratie en goed informatievoorziening!

Adequate opvolging van onze vraag tot merkregistratie en goed informatievoorziening!

  • Aanbevelen? Ja
8

Vriendelijk, behulpzaam, deskundig

Medewerkers van Merk-Echt maken het ingewikkelde gebied van merkrechten begrijpelijk, ondersteunen je goed, helpen je in de juiste richting.

  • Aanbevelen? Ja
9

Vriendelijk en snelle reactie.

Prettig contact en duidelijke informatie verschaffen over de zaken die onderhanden zijn

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed, snel en duidelijk antwoord

Je wordt snel en goed te woord gestaan, de aanvragen worden snel en goed verwerkt en het personeel is vriendelijk en deskundig

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed advies om op de naam te registeren. Zonder bijkomende kosten wat andere bureau's wel berekenen.

Prima, kan bureau Merk-Echt bij iedereen aanbevelen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Snelle reactietermijn en duidelijke info.

Snelle reactietermijn en duidelijke info.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super service en vriendelijk personeel

Merk-Echt geeft goede adviezen en handelen de merkaanvraag goed en snel af. Voor vragen kun je ze ook altijd bellen.

  • Aanbevelen? Ja
10

meedenkers

goed

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service en vriendelijk personeel

Prettig en adequaat contact. Snelle antwoorden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel en pro-actief de aanvraag opgepakt door de medewerkers.

Er werd snel gereageerd op mijn e-mail met vraag naar mogelijkheden en kosten vastleggen naam. Binnen paar dagen hadden wij al offerte en voorstel. Daarna is de aanvraag in gang gezet, met een heldere terugkoppeling naar ons.

  • Aanbevelen? Ja
9

Servicegericht

Wij hebben een professioneel en duidelijk advies gekregen. Voor vragen konden we altijd terecht.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima service van begin tot eind.

Prima service van begin tot eind.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed

Goed

  • Aanbevelen? Ja
10

Snelle en adequate reactie op aanvraag en met prima opvolging!

Snel gereageerd op verzoek onzerzijds, prima acties en helder op de hoogte gehouden van voortgang. Kann niet beter!

  • Aanbevelen? Ja
9

Goed geregeld, duidelijke communicatie, bij vragen direct geholpen.

Een erg goed en helder communicerend bedrijf. Bij een vraag nemen ze direct contact met je op, heldere taal en helpen je snel verder. Zou het iedereen die een merkregistratie wil doen aanraden.

  • Aanbevelen? Ja
8

Deskundig en snel in de reactie

Zie hierboven

  • Aanbevelen? Ja
10

5 sterren: perfect, zeker aan te bevelen

contact correct en duidelijk, kwaliteit daar wil je als bedrijf voor gaan en zo werken de medewerkers van Merk echt ook is de ervaring. Men denkt mee met de vraagstelling.

  • Aanbevelen? Ja
  • Totaal oordeel

Bedrijfsgegevens

Keizerstraat 7

4811HL Breda

076-5148403

[email protected]

Over Merk-Echt

Merk-Echt verzorgt al 25 jaar de registraties van merken en modellen in de Benelux, Europese Unie en daarbuiten. Met een enthousiast team van 40 ervaren specialisten zijn we dagelijks bezig met het onderzoeken, aanvragen en beschermen van de merken van onze opdrachtgevers. Ook treden wij namens hen op in juridische geschillen. Hierbij mag je rekenen op een dienstverlening op maat die voortkomt uit een ruime ervaring binnen deze sector. Wij dragen zorg voor jouw merk.

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.