Filters

8

Prima service, maar installatie wat gehaast

Goede Sales en uiteindelijk mooi eindresultaat

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede en snelle service

Alles was duidelijk en snel geregeld. Installatie was in een paar uur geregeld. Enige minpunt was dat er 1 paneel minder paste dan vooraf gezien was tijdens het opmeten van dak. Hiervoor heb ik direct een creditnota ontvangen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Duidelijk advies

Een ervaren partij welke goed naar de klant luisterd en adviseert.

  • Aanbevelen? Ja
9

Zeer goede ervaring vanaf advies tot realisatiefase

Ik heb een zeer goede ervaring met Zon Advies Nederland. Ik werd goed geadviseerd tijdens het offertetraject. De installateurs waren zeer vriendelijk en ze hebben de zonnepanelen en kabels deskundig geïnstalleerd. Installatie van applicatie en aangifte BTW teruggave zijn ook soepel verlopen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Een hele mooie ervaring

Van begin tot het eind werd nagekomen wat was afgesproken. Het offerte deel was helder. De voorbereiding door de monteur was zeer professioneel. Het vervangen van de meterkast en het plaatsen van de panelen werd door vakkundig, net en vriendelijk personeel gedaan. Het plaatsen van de vogelborstels was men vergeten. Dit werd snel gemeld en twee dagen later alsnog gedaan. Kortom een 10 met een griffel

  • Aanbevelen? Ja
3

ze wilde instaleren op een andere manier als afgesproken

wij hadden panelen bij Harry H gekocht, kabel zouvan de achterkant uit onder de pannen achter de dakgoot gelegd worden en dan omlaag de kelder in, de dag van montage komen er 2 monteurs die geen nederlands spreken, en delen mede dat de kabel niet achter de dakgoot langs kan, hij deelt mede dat de kabel over de dakgoot voorlangs over de trespa en onder de dakgoot over de muur na beneden gaat gelegd worden, wij gaan hier nier mee accoord, dat moet het maar over de gevel van de buren, ook hiermee gaan we niet accoord, gebeld met Harry, die zegt het komt wel goed Henk komt zo en weet de oplossing, maar henk was niet van plan een gat in een dikke betonnen rand te boren , en de omvormer moet maar boven op de waskamer gehangen worden dat is makkelijker, en de kabel moest maar in een hoek van onze slaapkamer omlaag, na een worden wisseling , heb ik gezegd dat het gemaakt kon worden zoals afgesproken of anders niet , na 2 uur bakkeleien werd toch maar de boor gepakt en door de betonen rand geboord, de panelen komen op het dak en alles wordt afgemonteerd, wij vinden de panelen te hoog op het dak en krijgen hier meer reactie op van mensen die dit vinden, weer contact opgenomen met Harry , ze zouden de maandag komen kijken, een hele maandag thuis zitten wachten niemand gezien, zonadvies gebeld zij weten van niks dat er iemand zou komen, verder nog 14 dagen moeten wachten op de app,en toen ik daarvoor een mail gestuurd heb kreeg corona de schuld dat we nog geen app hadden kortom voor ons geen zonadvies meer

  • Aanbevelen? Nee
8

Snel en duidelijke instructie. Vlotte montage. Netjes gewerkt

Zien er prachtig uit. Snelle montage

  • Aanbevelen? Ja
7

Prima ervaring

Nette werknemers, prettige en fatsoenlijke mannen. Goede service. Snelle leverantie.

  • Aanbevelen? Ja
8

Zeer goed

Alles weer tot in de puntjes geregeld. Ook de mensen dit panelen kwamen leggen zeer netjes en goeie vaklui

  • Aanbevelen? Ja
7

Prijs/kwaliteit in orde

Goed advies, nette montage alleen in de uitvoering en service achteraf zit ruimte voor verbetering.

  • Aanbevelen? Ja
10

Van begin tot eind super!

Eerste contact met Edward was al direct raak. Vervolgens de ploeg die kwam installeren super netjes meedenken en niets was te gek. Keurig netjes gewerkt alles opgeruimd. Een voorbeeld voor velen denk ik.

  • Aanbevelen? Ja
10

Voorlichting, behandeling en uitvoering waren uitstekend.

Vanaf de aanvraag om informatie, de praktische informatie en de begeleiding van de offerte tot en met de plaatsing van de panelen op het dak, was het hele traject een voorbeeld van optimale begeleiding en uitvoering. Met name de montageploeg maakte indruk door de snelle,efficiënte manier van werken en het na afloop, zowel binnen als buiten, schoon achterlaten van de werkplek. Indrukwekkend!

  • Aanbevelen? Ja
9

goede informatie en fijne afhandeling

snelle installatie en vriendelijke service en je word met alles geholpen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Keurig

Vanaf de eerste kennismaking helder en overzichtelijke uitleg. Verdere verloop tot plaatsing van panelen goede communicatie en blij met eindresultaat.

  • Aanbevelen? Ja
10

Gewoon allemaal goed geregeld

Het van tevoren uitleg geven over de plaatsing en aanpassingen was goed . Het plaatsen en de afwerking was naar tevredenheid uitgevoerd, nogmaals dank daarvoor en ook een groot complement voor de mannen die dit uitgevoerd hebben

  • Aanbevelen? Ja
8

prima

Zowel de voorbereide besprekingen als het uitvoer is goed verlopen. Bij de voorbereidende bespreking werd ook geluisterd naar onze wensen. Het plaatsen is goed gegaan hadden alleen het probleem dat in eerste instantie wij een pijpje over het hoofd hadden gezien hierdoor kon het niet volgens de oorspronkelijke tekening gelegd worden. De monteurs die de panelen aan het monteren waren kwamen met een oplossing waar wij ons in konden vinden. De gebroken en beschadigde pannen zijn gelijk door hun vervangen en al het afval is mee genomen. Kortom zeer tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
8

goed duidelijk

Goed en snel gelegd en een duidelijke uitleg

  • Aanbevelen? Ja
6

Fijn en snel geregeld

Het is netjes en snel geinstalleerd. Echter de uitleg omtrent de omvormer en de app is uiterst sumier. Dat en de betekenis van de app is voor verbetering vatbaar

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima kwaliteit voor een goede prijs

Snelle offerte, goede prijs, prima kwaliteit en snelle plaatsing

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfect geregeld

Na een advies gesprek te hebben gehad met Jack Hintzen meteen besloten om voor hun te kiezen. De monteurs waren netjes op tijd om de klus uit te voeren. Geven duidelijk antwoord op vragen die je hebt. Alle werkzaamheden zijn professioneel uitgevoerd en duidelijke uitleg hoe e.e.a. werkt. We zijn dus erg tevreden over de plaatsing.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima voor elkaar.

De adviseur had een inschattingsfout gemaakt tijdens het opmaken van het legplan. Dit werd tijdens de plaatsing direct overlegd en keurig opgelost. De monteurs waren deskundig, duidelijk in communicatie en dachten goed met mijn wensen mee. Zo hoefde ik niet te vragen om het lood om mijn schoorsteen goed te leggen. Dit hadden ze zelf al gezien en gemaakt, ondanks dat ze dit niet hoefden te doen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Afspraken zijn nagekomen en goed werk is geleverd

Vanaf het eerste contact zijn alle afspraken en montage en aftersales goed uitgevoerd. Vooral ook een compliment voor de monteurs die snel en netjes gewerkt hebben. In 2 uurtjes was alles geregeld. Top!.

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfect .

Goede uitleg en zeer correcte en vooral vakkundige monteurs.

  • Aanbevelen? Ja
7

Goed

Er is goed en snel gewerkt,. We hadden wel wat tegenslag, maar dat werd de volgende dag direct opgelost.

  • Aanbevelen? Ja
9

zeer tevreden

Zeer professioneel team van adviseurs tot en met de monteurs. alles netjes geplaatst en geïnstalleerd. monteurs denken met je mee en zijn erg vriendelijk en netjes

  • Aanbevelen? Ja

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.