Min of meer toevallig ben ik bij Van de bron beland. Ik ben niet iemand die gemakkelijk van leverancier wisselt, maar het concept sprak mij aan. Hoewel ik, zoals gezegd, niet iemand ben die steeds leveranciers met elkaar vergelijkt, heb ik tot nu toe ook geen enkele aanleiding gehad om dit te gaan doen. Ik ben gewoon tevreden. De website is duidelijk. Het maandelijkse gebruiksoverzicht is prettig. Kortom, geen klachten.
Voelt goed, stroom uit de buurt, duidelijk overzicht van verbruik.
Niet van toepassing
Het enige wat ik jammer vind is dat VandeBron met Essent is gaan samenwerken. Ik was juist bij Essent weg gegaan! Marjon
Prettige leverancier die veel inzicht geeft in verbruik, kosten en herkomst van energie. Gericht op een groenere wereld
Mijn voorbehoud behelst het volgende punt; als vaste klant heb ik altijd bij u een jaarcontract afgesloten en nu zie ik dat bij de verlenging van mijn contract u mij een 3-jarig contract heeft laten tekenen, dit is niet wat ik wens. Gelukkig kan ik binnen 14 dagen dit contract wettelijk annuleren en dat heb ik ook via een mail gedaan. Mijn advies aan Vandebron is om dergelijke trucs niet meer uit te halen, u verliest hierdoor trouwe klanten. Op de klachtenpagina's staan talloze klachten omtrent deze praktijk maar ook over uw niveau van communiceren met vaste klanten, al of niet terecht natuurlijk. U bent een duurzaam en milieuvriendelijk bedrijf en een onmisbaar onderdeel is dan ook integriteit en mens vriendelijkheid. Het ga u goed.
Overstap geregeld via gaslicht.com... dat begint goed, overzichtelijk, geen klachten. 5 maanden voor mijn verhuizing aangegeven dat dat er aan zat te komen. Volgens de voorwaarden kon ik niet opzeggen omdat ik klant was, niet mijn adres... lijkt logisch. Na de verhuizing gecheckt via de site of alles geregeld was. Bleek een grote chaos, interne afspraken worden niet nagekomen, als klant sta je nergens en kun je ze slecht bereiken, kon gebruikersgegevens nog zien van het oude huis, bleven incasseren en stuurde dat ik als klant werd uitgeschreven, stopte als klant, moest betalen en stuurde herinneringen... anyway, reden genoeg om binnenkort maar weer over te stappen.
Diwn wat ze zeggen. Heb er vertrouwen in.
Ik werd gebeld door een jongeman genaamd Nika, van 'tariefmonitor' die in het gesprek wel 5x herhaalde dat hij een leidinggevende was. Hij vertelde dat er 3 maanden geleden bij de overstap naar mijn huidige leverancier een fout was gemaakt. Mijn huidige leverancier zou al zijn zakelijk klanten overgedragen hebben aan Vandebron waardoor ik nu geen andere keuze had dan over te stappen naar Vandebron. Omdat hij leidinggevende was voelde hij zich verplicht alle 30.000 klanten van mijn huidige leverancier persoonlijk te benaderen. Vreemd verhaal. De energieprijzen bij Vandebron zouden tot 30% lager liggen dan bij mijn huidige leverancier. Vreemd verhaal. Omdat ik 2 weken bedenktijd had wilde ik wel eens zien hoe dit vreemde verhaal in elkaar zat. Er werd een maandbedrag van €209,- afgesproken. Op de offerte stond echter een bedrag van €289,-. (geen 30% goedkoper dus) Toch maar gebeld met de klantenservice en mijn argwaan uitgesproken. Ook op de klantenservice. Hier werd ik keurig te woord gestaan. Men bevestigde dat ik onjuist voorgelicht was en de verhalen van hun verkoper ver bezijden de waarheid waren. Zij boden daarvoor hun excuses aan. Ik heb gelukkig kunnen annuleren. Ik blijf fijn bij mijn huidige leverancier. Na contact opgenomen te hebben met mijn huidige leverancier werd mij verteld dat zij hun zakelijke klanten helemaal niet hadden overgedragen aan Vandebon ! Mooie verkooppraatjes van deze leidinggevende bij Vandebron.....
Bij mijn verlenging vraag ik om levering van zonne-energie en krijg ik een contract met windenergie. Kunnen jullie niet lezen! Ik accepteer dit nieuwe contract uiteraard niet.
Zeer tevreden.
Helder en eerlijk advies. Jammer is alleen de boeteregeling die met de nodige zelfverzekerdheid eraf zou moeten kunnen laten.
Vandebron communiceert duidelijk per maand over je meterstanden en je gebruik. Je kunt zelf kiezen voor welk concreet duurzaam project voor je termijn wilt betalen. Op de website kun je zelf alles regelen en alles wordt keurig verwerkt en veel is digitaal te regelen
Voor een eerlike geprijst groen energie moet je echt bij van de Bron zijn. Super dienstlevering.
goede ervaring duidelijke informatie
Ervaring met overstappen en met informatie over contract.
Geen direct kontakt
Hoewel we over de levering van de stroom erg tevreden zijn, wil ik iedereen die overweeg over te stappen toch ook graag een grote waarschuwing meegeven voor wat betreft de overstapkorting; deze wordt nl in zijn geheel niet meer uitgekeerd als je meer dan 1x te laat bent betalen. Uiteraard begrijp ik deze regels als het zou gaan om notoire wanbetalers, maar deze regel wordt ook toegepast als je 1dag te laat bent of als zij vroeger of later afschrijven dan besproken en er dan onvoldoende saldo is. Een gewaarschuwd mens telt voor twee!
Goede service
Goed maar te lange wachttijd.
I.v.m. verhuizing opgezegd maar al vele jaren erg tevreden over contact!
Goede groene prijs kwaliteit verhouding, Goed bereikbaar
Gewoon goed!
Behalve betrouwbaar ook klantvriendelijk
Snel en behulpzaam
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.