Meteen vanaf het begin, de aanmelding, alles super duidelijk. Nergens voor een verassing komen te staan. Communicatie naar mij als klant overduidelijk. Wij zijn 100% tevreden
Goeie service, niet te duur, nooit klachten gehad.
De website is heel duidelijk over waar de energie vandaan komt. Dat is prettig om te weten. Ieder bijgedragen steentje is er een.
Zijn niet meedenkend willen alleen binnenhalen Vraag een borg wat eigenlijk niet verplicht is staat zelf op hin website Als je die niet betaald ben je niet flexibel onzin dus Als je de afschrijfdatum wilt veranderen kan dat niet omdat je de borg niet betaald hebt Ben er zo klaar zo'n spijt dat ik over ben gestapt naar van de bron Ook via mail en bellen slecht bereikbaar als je een mail stuurt duurt het weken voordat je bericht krijgt op je mail en het antwoord wat je dan krijgt is standaard en slaat nergens op
Wat een slecht bedrijf zeg, na ruim een uur in de wacht hebben gezetten met als excuus het is erg druk. Nou als je op de homepage onder recensies kijkt zie je daar heel veel klachten over staan aangaande de zeer slechte bereikbaarheid. Klopt dus helemaal niks van. En dat heeft niks te maken met de drukte ivm de overstap periode, onzin omdat het het gehele jaar voorkomt. Dan krijg je iemand aan de lijn (J) die zeer klantonvriendelijk is verre van klantvriendelijkheid dus. Daar hou je geen bedrijf mee overeind. Tot overmaat van ramp; Eerder contact gehad via mail (R) die in de eerste instantie wel reageert ,aar daarna niet meer. Wilde een contract afsluiten wat mij €136;04 zou kosten. Doordat R niet reageert is het een dag later €156,00 een verschil dus van €20,00 p/m!!! Door deze situatie ben ik dus veel duurder uit. Van alle aanbiedingen heb ik screenshots evenals de mails. Maar J wilde er helemaal niks van weten het was tenslotte mijn eigen schuld. Wat een waardeloze zooi daar zeg. pretenderen een klantvriendelijk en klant gericht bedrijf te zijn, Van de Bron. Zeker hun eigen Bron dan, zo kan ik het ook! Dit is geen dienstverlening, dus mensen KIJK UIT voor deze afzetters!
Afgezien van de wachttijd aan de telefoon verder prima
wees gewoon duidelijk dat je saldeert op basis van een lagere terugleververgoeding
Bij verlenging helaas verdubbeling van maandbedrag. Eerlijk uitgelegd. Meegedacht over bezuinigingsideeen en isolatiemogelijkheden. Snel een voorstel en snel geregeld.
Ik kreeg van de medewerker ruimschoots de gelegenheid om mijn probleem(pje) uit te leggen. Het daarop gegeven antwoord was duidelijk zodat wij meteen tot de door Vandebron gevraagde actie konden overgaan.
kreeg een melding dat incasso niet was gelukt met de suggestie dat dat aan mijn kant zou liggen. Blijkt een softwareprobleem bij vandebron te zijn, dat pas door de medewerker genoemd wordt.
Wij hebben geen negatieve ervaringen met Van de Bron.
Alles naar mijn zin, maar dit zijn meer dan twee vragen.
Na de keuze voor van den Bron nooit gedoe gehad. Geen gedoe is voor ons , na de groene keuze, heel belangrijk.
Snel telefonisch contact, vakkundig en meedenkend , geen gehaast.
Ik had mij vergist en per ongeluk aangemeld voor een vast contract van 1 jaar. Bedoelde dit helemaal niet en stuurde een schrijven naar de klantenservice; de telefoons waren buiten bedrijf (na 17.00 uur). Kreeg vrij snel de andere ochtend antwoord op mijn vraag.
Jullie komen sympathiek over
Top
Een kanttekening: bij de laatste vraag kun je kiezen uit zeer waarschijnlijk en zeer waarschijnlijk.
Toen ik over wou stappen was dat zo snel geregeld
Zie hiervoor
als je de klantenservice aan de lijn krijgt, is de service vriendelijk. ik vind de telefonische wachttijd wel veel te lang...soms heb je de tijd niet meer om na 20 minuten nog langer in de wacht te blijven en verbreek je toch maar de verbinding.
Ik heb een paar keer contact gehad met de klantenservice en afspraken worden goed nagekomen
fijn om te weten waar mijn energie vandaan komt. mijn dochter en schoonzoon zijn ook klant geworden.
Goed inzicht in verbruik, wat weer motiveert om op bepaalde tijdstippen dat verbruik te laten minderen.
Goede prijzen, goede service en altijd goede informatie over het maandelijks verbruik
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.