Ben tevreden over de manier zo als vandebron met zijn klanten omgaat.
Goed, maar wat niet goed was kreeg geregeld tegenstrijdige berichten over mijn gebruik over 2018 en de bijbehorende prijs daarvoor, sommigen advisereeden termijnbedrtag van 185 en week later een collega 130.
Ik ben blij met de windstroom die ik van de Maasvlakte krijg. Nog beter zou het zijn als ik voor stroom van een waterkrachtcentrale zou kunnen kiezen.
Soepel en gemakkelijk.
oke
Ik weet waar mijn stroom vandaan komt!
In een lastig proces van contractverlenging zijn de medewerkers van de klantservice zeer professioneel opgetreden met veel geduld, vriendelijkheid en deskundigheid. Met name mijn vaste contactpersoon jits, maar ook diverse anderen!
Beste Henk, Hartelijk dank voor je positieve review op klantenvertellen.nl. Super om te lezen dat wij je wederom voor de aankomende 3 jaar mogen voorzien van 100% duurzame energie. Ik ga je compliment persoonlijk doorgeven aan Jits en onze klantenservice. Laten we ons samen blijven inzetten voor een zo duurzaam mogelijk Nederland. Een fijn weekend gewenst! Velen groeten, Laura Service Team Vandebron
prima
eerlijke energie
altijd prima! lieve mensen, fijne communicatie, goede zaak :)
Met name de medewerkers die je aan de lijn krijgt, maken het verschil. Fijn dat jullie aardige, intelligente mensen in dienst hebben! Als ik jullie was, zou ik ze goed betalen, en goed behandelen, dat is zeer duurzaam.
Altijd zeer vriendelijke medewerkers gehad aan de telefoon.
Bestaande klanten worden niet beloond. Te groot prijsverschil tussen vast contract en variabel tarief. In mijn geval EUR 30 per maand. Na dat ik ben ingegaan op een nieuwe aanbieding via het Energie Collectief, heb ik meerdere keer moeten bellen voordat het nieuwe contract ingang gezet werd. Maandlasten zijn vreemd genoeg door het nieuwe contract nog hoger geworden...
Beste Marie, Hartelijk dank voor je review op klantenvertellen.nl. In je bericht geef je aan dat klanten die besluiten hun contract te verlengen niet worden beloond. Daarnaast geef je aan dat je een lange tijd heb moeten wachten op de bevestiging van het verlengen van je contract en dat het termijnbedrag ondanks je 1-jarige contractverlenging is verhoogd. Graag geef ik hier meer informatie over. Het is voor mij niet helemaal duidelijk waarom je van mening bent dat bestaande klanten die besluiten hun contract te verlengen niet worden beloond daar je je contract hebt verlengd met een kortingsbedrag. Zou je je mening willen onderbouwen zodat ik hier een passende reactie op kan geven. Het klopt inderdaad dat je iets langer hebt moeten wachten op de bevestiging van het verlengen van je contract. Door het winnen van de Consumentenbond veiling hebben wij te maken met een grote toestroom aan nieuwe klanten. Uiteraard zijn wij hier ontzettend blij mee. Echter heeft deze toestroom er wel voor gezorgd dat we een kleine achterstand hebben opgelopen in het verwerken van deze aanmeldingen. Dit is de reden dat je ietwat langer hebt moeten wachten op de bevestiging dan dat je van ons gewend bent, mijn oprechte excuses hiervoor. Op 1 september 2018 heeft de netbeheerder het Standaard Jaarverbruik (SJV) van de woning aangepast. Op basis van het SJV berekenen we een passend termijnbedrag. Op 20 augustus 2018 heb je per e-mail het variabele contract toegestuurd gekregen. Dit aanbod is gebaseerd op het oude SJV van de woning. Dit is de reden dat het termijnbedrag in het variabele contract afwijkt ten opzichte van het 1-jarige contract. Mocht je nog vragen hebben dan kun je ons bereiken via [email protected] of bellen naar 0880 444 555. Een fijne dag gewenst! Velen groeten, Laura Service Team Vandebron
Slechts via internet: netjes.
Goed, want: groen en toch goedkoop, duidelijke communicatie via e-mail of telefoon, en vriendelijke klantenservice. Ook goede voorwaarden wat betreft evt overstappen.
- Kunnen jullie het leveradres op je emails zetten? Sommige gekke mensen hebben meer adressen met vandebron. Als jullie de adressen er niet op zetten, zoek je je suf. - Zijn jullie ervan doordrongen dat als ik jullie mailtje met nieuwe levergegevens wil printen, dat ik dan 5 (!) A4's moet printen? Eén is echt genoeg hoor. Dus pas je vormgeving aan.
Beste Benien, Hartelijk dank voor je review op klantenvertellen.nl. In je bericht geef je ons kritische feedback op twee punten. Graag geef ik hier meer informatie over. Ten eerste, wij nemen de feedback van onze klanten zeer serieus en waarderen dat enorm. Ik snap heel goed dat het ontbreken van een leveradres in een e-mail indien je gebruik maakt van meerdere leveradressen voor verwarring kan zorgen. Om deze reden heb ik jouw feedback betreffende: het vermelden van een leveradres in de door ons verstuurde berichten intern doorgegeven. Deze zal zo spoedig mogelijk door de desbetreffende afdeling binnen Vandebron besproken worden. Vandebron streeft samen met haar klanten een bijzonder doel na: de energiemarkt eerlijker, transparanter en duurzamer te maken. Daar wij een duurzame organisatie zijn kiezen wij er bewust voor om de correspondentie alleen per e-mail te versturen, scheelt een hoop papier. De berichten zijn zo opgesteld dat deze op de computer goed en makkelijk te lezen zijn. Wellicht een tip voor volgende keer. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u ons bereiken via [email protected] of bellen naar 0880 444 555. Een fijne dag gewenst! Velen groeten, Laura Service Team Vandebron
Overall I am satisfied with Vandebron and I have recommended it to friends and they started their contract too. The only drawback for me is that Vandebron website doesn't have English as language too.
Top bedrijf duidelijk en eerlijk ga zo door moge jullie in 2019 de grooste zijn
Beste Bryan, Hartelijk dank voor je positieve review op klantenvertellen.nl. Een mooi compliment op deze herfstachtige vrijdagochtend. Laten we ons samen blijven inzetten voor een zo duurzaam mogelijk Nederland. Een fijn weekend gewenst! Velen groeten, Laura Service Team Vandebron
Very easy to set up account, everything is online and you can see your energy producer. The rates are competitive and you get many interesting newsletters.
Ik ben nog maar kort bij jullie, dus aantal dingen moeten nog blijken. Daarom eerst ook achten. Maar komt goed over allemaal en ik vertrouw op jullie wijsheid en eerlijkheid.
Goede, snelle service!
Over het algemeen goede ervaring. Verhuizen naar nieuw adres ging niet vlekkeloos
positief
Wat ik zie op mijn facturen dat de prijzen steeds 5 euro duurder worden terwijl ik 81 cent over de 90 euro zit. Graag zie ik hier een persoonlijke reactie op, zonder verkoop praatje maar goede uitleg. Dat zou mij jullie nog meer doen waarderen
Prima helpdesk. Klantvriendelijk en vraag snel geregeld opgelost. Wijzigen van het termijnbedrag. Prima website overzichtelijk
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.