Ik hou helemaal niet van dat gewissel van energieleverancier ieder jaar van veel mensen, naarstig op zoek naar wat hen het goedkoopste aanbod is. Geef mij maar een en dezelfde leverancier, die wat mij echt betrouwbaar is en duurzaam is.
Wat leuk dat je er zo over denkt, Hanneke! Hier kunnen wij ons goed in vinden :)
Gemakkelijk overstappen. Duidelijke e-mails. Prima telefonisch contact als het nodig is. Duurzame energie.
Hi Ans, hartelijk bedankt voor het delen van je positieve woorden!
Opgezegd na een jaar redelijk tevreden, op een incident na waarin ze eigenwijs en zonder overleg het maandbedrag naar beneden bij hebben gesteld. Hierdoor moet ik na het jaar bij betalen, maar ja, toe maar. Een bedrijf heeft automatische processen uiteraard. Na het opzeggen: Klantenservice vertelt onwaarheden over betalingen, en de herinneringen mag je gewoon negeren omdat deze automatisch verstuurd worden. Vervolgens melden ze je aan bij Hofman deurwaarders. 7 keer excuses maar wel zelf regelen met Hofman. Incassokosten zullen ze kijken of ze dat gaan vergoeden. In dezelfde excuusmail zetten ze neer dat ze graag willen dat ik weer terug keer als klant. Aparte manier van klantenbinding.
Beste Eric, bedankt voor het delen van je ervaring. Dit is inderdaad geen prettige situatie voor je geweest. Gisteren hebben we je van een uitgebreide toelichting voorzien waarin we uitleggen dat de in rekening gebrachte incassokosten onterecht zijn. Om deze reden zijn ze ook kwijtgescholden. Mocht je nog openstaande vragen of opmerkingen hebben, dan vernemen wij dit uiteraard graag! Je kunt ons bereiken via 0880 444 555 of [email protected]. Fijne dag.
beste prijs en goede klantbehandeling
Bedankt voor het delen van deze positieve ervaring, Siemen :)
Nog nooit zo’n slechte ervaring gehad met een energieleverancier. Klant geworden na voorstel t.o.v afgenomen hoeveelheid eerdere jaren zoals door Vandebron aangegeven. Na zelf al het maandbedrag verhoogt te hebben, na een jaar de eindafrekening ontvangen 1100 euro bijbetalen binnen 14 dagen. Slechte service. Ik adviseer om geen zaken te doen met dit bedrijf.
Goedemiddag, We kunnen ons goed voorstellen dat dit een vervelende situatie voor je is. In de eerste bevestiging die je van ons hebt ontvangen hebben wij een termijnbedrag voorgesteld aan de hand va het historisch verbruik op je adres. Afgelopen jaar was je verbruik veel hoger dan de voorgaande jaren, waardoor het termijnbedrag niet representatief was voor je verbruik. Dit heeft ervoor gezorgd dat je moet bijbetalen op de eindafrekening. Maandelijks hebben we je een overzicht verstuurd van je verbruik en de bijbehorende kosten. Uit deze mails komt duidelijk naar voren dat je termijnbedrag te laag is voor je verbruik. Daarnaast wordt zo'n zelfde overzicht ook weergeven op Mijn Vandebron, met daarbij een waarschuwing dat je termijnbedrag te laag is voor je verbruik. Het is natuurlijk niet prettig dat dit heeft geresulteerd in deze eindafrekening. Om deze reden adviseren we dan ook om het jaarverbruik van deze eindafrekening aan te houden voor het bepalen van een termijnbedrag bij de nieuwe leverancier. Mocht je verder nog vragen hebben dan kun je ons bereiken via 0880 444 555 of [email protected]. We wensen je een prettige dag.
Tevreden klant
Van tevreden klanten worden wij blij! We wensen je een fijne dag :)
Het klopt wat sommige anderen zeggen: ga niet overstappen naar vdb. Je moet eerst het bedrag opbrengen wat ze je beloven terug te betalen na een jaar en dan mag je het termijnbedrag iets verlagen. Terwijl ik nu al 6 maanden zonnepanelen heb en een geisoleerd huis. Binnen 2 dagen had ik mijn aanmelding gecanceld en je raadt het al...nog 7 dagen voor het contract zou ingaan wordt er al 155,00 euri van mijn rekening afgeboekt. Terwijl er ook al iemand in het vdb-systeem mij een bevestigingsmail had gestuurd waarin duidelijk staat dat ik met succes was uitgeschreven! Storneren dus en dan krijg je weer mails dat ik moet betalen.....zo dom....ze hebben hun digitale zaakjes nog echt op orde of ze doen het erom....Geloof jij dat ze geen winst maken?
Hi Arie, bedankt voor het delen van je ervaring. Wat jammer om te horen dat je het contract hebt geannuleerd om deze reden. Als je ons de verwachte jaaropbrengst van de zonnepanelen toestuurt dan hadden we namelijk een passend termijnbedrag voor je kunnen hanteren. Daarnaast kunnen we ons goed voorstellen dat het vervelend is dat je een incasso ontvangt terwijl jij je al hebt afgemeld. Bij ons worden de incasso's de 10de van de maand uitgestuurd naar de bank. Waarschijnlijk heeft het annuleren van het contract en het versturen van de incasso elkaar gekruist. Goed dat je deze hebt gestorneerd, wij zullen dezer crediteren. De betalingsherinnering die je mogelijk ontvangt kunt je uiteraard als niet verzonden beschouwen :) Fijne dag!
Ik vind vooral de toegankelijkheid fijn. Heb in het verleden met de Bron ge email en had echt het idee dat mijn advies ter harte was genomen. Sta verder achter het beleid/groene energie dmv windmolens.
Wat leuk om te horen dat je zo denkt over Vandebron! Samen zijn we hard aan het werk om Nederland 100% duurzame energie te voorzien.
We zijn zeer tevreden dat we bij vd. Bron lid geworden zijn, en als het nodig is dan worden we telefonisch zeer correct te woord gestaan vr. gr. aw Jansen
Bedankt voor het delen van deze positieve ervaring :)
Vandebron denkt mee en past veranderingen snel aan.
Dat zijn mooie woorden. Bedankt, Joop!
Fijne service, geen problemen gehad tot op heden. En fijn dat zelfs mijn rekening omlasg gaat ipv omhoog waar ze iedereen bang voor maakten ...
Hi Danielle, wat fijn om te horen dat je zo over onze service denkt. Samen maken we de wereld een stukje groener en als dat gepaard gaat met een lagere energierekening is dat natuurlijk mooi meegenomen :)
Communicatie en administratie prima op orde.
Dank je wel voor deze positieve ervaring, Els!
Leveren al ruim 2 jaar naar volle tevredenheid
Dat is leuk om te horen, Wim. Bedankt voor je positiviteit!
Ik verlengde mijn contract n.a.v. jullie aanbod per mail/site. Het eerste contract had een ander bedrag dan in het aanbod stond, maar ik kon het aanbod niet meer zien op de site (slordig, dat moet anders!). Klantenservice zei me dat dat een buffer was 'zoals jullie altijd doen) (heel slordig, moet van te voren gecommuniceerd!). Vervolgens hebben jullie mijn leverancier veranderd zonder dat ik daarom heb gevraagd (meer dan slordig!) Jullie krijgen toch nog een voldoende omdat de dame van de verificatie-afdeling (of iets dergelijks) het probleem snel en ter zake kundig oploste: een goed tarief en terug naar de oude leverancier.
Hi Marion, bedankt voor het delen van je ervaring. Allereest, wat leuk dat je contract bij Vandebron is verlengd. We zijn het met je eens dat dit proces verbeterd kan worden. Je feedback kunnen we daarom erg waarderen om dit in de toekomst te voorkomen! Het is fijn om te horen dat je probleem inmiddels is opgelost. Indien je nog ergens anders tegenaan loopt, schroom dan niet om dit met ons te delen. We wensen je een fijne dag :)
Ik wil vooral milieubewuste leveranciers mijn energie laten leveren. Van de Bron is lokaal, kleinschalig, gericht op zonne-energie.
Hi, hartelijk bedankt voor het delen van je positieve ervaring.
Goed ontvangen, duidelijke communicatie
Hi Paul, dat klinkt goed! Dankjewel :)
I had no problem at all. Everything went well and prices are lower comparing to other energy providers. That's why I have extended my contract for three years.
Those are some positive words :) It is really great to hear that you believe in our mission and extended your contract for another three years!
Als er contacten zijn: Prima, zowel telefonisch als per mail. Ook iedere maand een keurig overzicht van het verbruik.
Hi Evert, hartelijk bedankt voor het delen van je positieve ervaring.
Blijkbaar wordt er wel gereageerd onder negatieve reviews. Maar gewoon vragen per mail beantwoorden of een correcte eindafrekening sturen schijnt enorm lastig te zijn.....
Hi Roland, hartelijk bedankt voor het delen van je review. Zoals al eerder aangegeven was er een fout opgetreden bij het verwerken van jouw e-mail, waarvoor onze oprechte excuses. De eindafrekening is correct opgesteld. Een cashback wordt alleen verrekend op de eindafrekening als je hebt voldaan aan de voorwaarden. Graag verwijzen we ja naar de actievoorwaarden in je contract.
Tijdens mijn verhuizing is alles naar wens verlopen en ben daar zeer blij mee. Contacten hierover waren uitmuntend. Zeker groene stroom waardig!
Fijn om te horen dat je er zo over denkt, Math! Bedankt voor het delen van je ervaring.
Vertrouwd, eerlijk en milieubewust
Hi Hans, hartelijk bedankt voor het delen van je positieve ervaring.
Bij het verhuizen van een ene naar een andere woning heb ik geen hinder ervaren rondom het meenemen van mijn contract en het beëindigen van het contract op het oude adres. Vandebron heeft dit uitstekend en tijdig georganiseerd, en vroeg bij verlenging door om het systeem kloppend te houden. Daarnaast denkt vandebron nog extra mee op maat, gezien een bewuste keuze in reductie aan elektrische apparatuur en actieve off-grid/duurzame alternatieven. Zo staan we beide niet voor verrassingen en hebben we een indruk in wat we elkaar verder kunnen bieden! Positief in de communicatie en zeer tevreden over hun service zo!
Heel erg bedankt voor je positieve woorden, Agnes. Fijn om te horen dat je tevreden bent bij Vandebron!
Betrouwbaar en goed
Hi Martine, hartelijk bedankt voor het delen van je review en fijn om te horen dat je tevreden bent.
Als nieuwe klant had ik enkele vragen. Tot mijn verbazing hoefde ik niet te wachten en had ik meteen iemand aan de lijn. Deze persoon heeft mij goed geholpen, en vrijwel meteen na mijn telefoon gesprek kreeg ik een mail waarin alles nog eens extra duidelijk werd toegelicht.
Het bleek me dat voor gas gebruik een compensatie in China gebruikt wordt!!! Dat terwijl daar wekelijks een nieuwe vliegveld aangelegd wordt en maandelijks een nieuwe kolencentrale. Toen ik mailde dat ik niet wil bijdragen aan iets betere statistieken van China terwijl ze door kunnen gaan met al die andere ontzettend vervuilende projecten kreeg ik een slap mailtje terug, dat ik me geen zorgen hoef te maken.
We zijn het niet met je eens dat wij je sjoemel-gas leveren. Wij zijn namelijk transparant over het feit dat wij je Nederlands aardgas leveren. Het is helaas nog niet mogelijk om op grote schaal biogas te leveren. Om deze reden wordt het aardgas van Vandebron volledig gecompenseerd met Gold Standard Projecten. Dit keurmerk is de hoogst mogelijke gradatie van CO2-compensatie. Met het steunen van een van deze projecten wordt jou CO2-uitstoor ergens anders in de wereld gecompenseerd. Jij hebt gekozen voor Windenergie in China. Dit project zet zich in voor het dorpje Touzhijianzhen dat in het noorden van China ligt. Omdat de regio zelf haar energie wilde opwekken, zonder vervuiling en smog, werden rondom de heuvels in het noorden van Touzhijianzhen, 33 moderne windturbines geplaatst. Met dit project steun je de lokale bevolking, veelal landarbeiders en veehouders, om de windmolens te onderhouden en te laten draaien. Ze ontvangen materialen en opleidingen om dat te doen, zodat Touzhijianzhen en de omliggende dorpen zelf hun energie opwekken, zonder CO2 uitstoot. We zouden graag voor je nagaan of en per wanneer je van gas-compensatie project kan wisselen. Zou je hierover contact met ons willen opnemen via 0880 444 555 of [email protected]? Fijne dag!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.