Snel en goed antwoord gekregen. Hoewel mijn vragen erg moeilijk waren om een goede oplossing in te vullen.
Prima antwoord, helder en behulpzaam
een ongehuwde tante wil graag dat ik alles omtrent haar overlijden en het verkopen van haar huis op me ga nemen, dus ik kan alle hulp en info goed gebruiken. Door uw service kom ik nu beter beslagen ten ijs.
Duidelijk en snel antwoord!
Ik vroeg om advies en die ontving ik sneller dan verwacht. Ondanks dat het gratis advies was werd er toch redelijke aandacht besteed om mijn vragen te beantwoorden.
Beste Jennifer, Ja maar dat lijkt me wel het minste. We geven graag en gratis advies. Soms kan dat niet, als de zaak juridisch ingewikkeld is. Maar vaak kan het wel. De adviezen zijn natuurlijk wel beperkt, omdat we nooit de hele zaak kennen. Dank je voor de hoge cijers. mr. Pablo van Klinken (directeur)
om 14.00 uur iets via de mail gevraagd, om 18.20 een duidelijk antwoord, beter kan niet . Ik zal deze site dan ook koesteren, en verder vertellen want hier krijg je een duidelijk en begrijp baar antwoord in eenvoudig Nederlands. Daarnaast is de vraag ook nog kosteloos.
Beste Emile, We doen ons best. Maar het aantal vragen is wel erg groot, dus of we altijd zo snel kunnen zijn kan ik niet garanderen. Dank je voor het compliment. mr. Pablo van Klinken (directeur)
duidelijk antwoord op vraagstelling. Iets meer toelichting zoals alternatieven beperkt.
Beste Henny, Dat klopt over die alternatieven. Wij kunnen online niet goed zien wat de exacte positie van iemand is. Gelukkig hebben we dan weer wel heel veel informatie op onze site. Daar schrijven we bijna dagelijks nieuwe stukjes. Mogelijk kan je daar dan wel de aanvullende informatie vinden. Groet, mr. Pablo van Klinken (directeur)
Ik ben goed geholpen met het antwoord op mijn vraag, ik kan het een ander goed aanbevelen.
Super handig deze site. Ik ben er snel door geholpen. Bedankt meewerkende notarissen.
Bedankt, dankzij dit soort commentaar doen we het graag.
Snel en bruikbaar antwoord op de gestelde vragen. Kan ik prima mee verder.
Dank je! mr. Pablo van Klinken Directeur
Snelle reactie, maar zodra ik doorga op zaken die mijn inziens onduidelijk zijn, krijg ik geen goed onderbouwd antwoord op mijn specifieke vragen.
Soms moet je tot tien tellen als redactie. U heeft een gratis! advies gekregen, 3x zelfs. Daaronder zit een discussiepunt met uw notaris. Dat is geen DoeHetZelfNotaris. Wij kunnen en mogen daar geen uitspraak over doen. De notaris is wettelijk onafhankelijk. Wel hebben we uitgebreid geadviseerd. Waarna wij u helaas moeten terug verwijzen naar de notaris waar u zaken mee doet. U gaat nu uw frustratie hierover neerleggen in een onvoldoende voor ons antwoord.
Vraag beantwoord. Prima geholpen
Vraag via de website werd snel en to-the-point beantwoord. Heb ik een handeling te verrichten waarbij een notaris betrokken is, dan zou ik dit zeker overwegen.
We staan altijd voor u klaar, letterlijk want online zijn we 24 uur per dag open.
Snel en heel duidelijk antwoord
Dank u voor het hoge cijfer. mr. Pablo van Klinken directeur
Prima was duidelijk
Het antwoord is duidelijk. Het punt van algemene vragen is altijd dat het nog meer vragen oproept. Daarvoor is een feitelijk consult met een notaris nodig, welke ik ook afgesproken heb. Met vriendelijke dank voor uw service.
Gelukkig niet altijd. Soms hebben mensen een korte feitelijke vraag. Maar het is inderdaad vaak zo met juridische zaken dat het antwoord weer nieuwe vragen oproept. Zeker als het gaat om ingewikkelde zaken zoals een erfenis. Daar spelen naast juridische zaken ook nog vaak familieverhoudingen. We proberen een kort advies te geven. Maar het is zeker heel verstandig om daarna een notaris te raadplegen.
Kreeg een stellig antwoord, maar achteraf bleek dat het toch een veel genuanceerder antwoord had moeten zijn.
Ik heb nog geen antwoord ontvangen. Er zou na 3 werkdagen mij een antwoord toegezonden worden doch ik heb niets ontvangen (5 werkdagen).
Op maandag (deze vraag is van vrijdag) heeft u antwoord ontvangnen.
Voor simpele schenkingakte prima. Voor ingewikkelde testamenten misschien minder, maar geen ervaring mee.
Zeker, als een testament erg ingewikkeld wordt dan kan het niet online. Daarom hebben we een aantal intake-vragen opgesteld. Die helpen jou om te beoordelen of je met een standaard testament af kan, of dat je maatwerk nodig hebt.
Binnen een aantal dagen een duidelijk antwoord op mijn vraag. Heb wel inmiddels zelf een oplossing gevonden.
Pompmolenlaan 19 B
3447 GK Woerden
DoeHetZelfNotaris wil het recht toegankelijk maken. De drempel om een notaris te bezoeken kan lager. Dat kan door lagere prijzen en eenvoudiger taalgebruik. Door online ondersteuning helpen wij mensen in hun eigen tempo om aktes voor te bereiden. Dat maakt het veel makkelijker en goedkoper. Bovendien helpen wij iedereen die een vraag heeft over notariële zaken.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.