Een erg leuk park bij ons in de buurt! Voor groot als klein genoeg vermaak!
Mooie ruime park alleen jammer dat wanneer je 11 uur aan komt dat de armbandjes van de vogel show allemaal op waren. Dat maakt dat je als reserve staat met nummer en mag hopen dat je toch nog de show mag bij wonen....
Wederom een leuke dag, zeer geschikt voor jong en oud. De dieren verrassen ons altijd met wat nieuws, altijd met leuke ervaringen en foto’s. Alleen het eten zou iets gezonder mogen zijn!!
Zeer geslaagde dag gehad in Avifauna. Een aantal leuke foto's gemaakt. We zijn van 's morgens tot aan sluitingstijd gebleven.
Onze indruk van het park: erg oud en achterhaald, oude en vuile vaak te kleine onderkomens voor de dieren. Veel dieren, vooral de “niet vogels”, waren niet te zien. De horeca en zeker de speeltuin waren prima.
Met man en 3 kleinkinderen zou het een leuke dag worden. We kregen voor de 2 vogelshow geen bandje. Werd bij de entree niet over gerept. De binnenspeeltuin was gesloten. Er waren belachelijk veel mensen in het park. Wachttijden bij de speeltoestellen. Geen stoel op t terras te krijgen. Zwaar teleurgestelde kinderen die betere herinneringen hadden bij eerdere bezoeken. Gedupeerde grootouders die 90 euro betaalden en na 2 uurtjes geërgerd naar huis gingen.
Alleen jammer dat toen we kwamen om 12 uur alle plekken voor de vogels show over de hele dag al vergeven waren. Ik vind dit niet de juiste manier van verdelen. Dit heeft met de tijdslot te maken maar eerlijk is het niet.
Was erg druk in t park en n enorme rij bij t eet afhaal punt (om die reden heb ik ook niks extra’s genomen in t park.Vogelshow was slecht te zien vanaf de overkant t/o t restaurant dat viel wel tegen maar de vogels en aapjes waren n grote goed maker….
Het is een mooi, leuk park. Ook schoon en alles was goed geregeld.
Leuk en leerzaam park Ziet er keurig uit
Mooi om er te wandelen, veel natuur. Mooie vogels, schone verblijven. Top
Niettegenstaande een blokreservering, voor de vogelshow was geen plaats. Dat viel tegen.
Zaterdag met oma (88) in de rolstoel naar Avifauna geweest. Zij was sinds haar kindertijd niet meer geweest. We hadden ons erg op de vogelshow verheugd van 15.00. Helaas waren de kaartjes al vergeven aan mensen die niet meer bij de ochtendshow pasten. Erg jammer. Maar ze was erg onder de indruk van alle vogels en de half apen. Leuke middag gehad.
Heerlijk dagje weg voor de kinderen. Kids zijn fan van alle vogeldemo's. Proberen vaak ze alle 3 te bekijken, waar nu met nummertjes word gewerkt om paar minuten voor aanvang nog naar binnen gelaten te worden. Heerlijke dag gehad!
Hele gezellige dag gehad met de kinderen en kleinkinderen. Weer was goed dat was een pré. Na de prachtige vogels en de show heerlijk in de speeltuin gespeeld. Mooie toestellen en leuke verrassingen.
Het is inmiddels een traditie geworden om met onze 4 kleinkinderen naar Avifauna te gaan. Een leuke combinatie van dieren en een mooie speeltuin. Volgend jaar weer.
Na lange tijd weer een bezoek gebracht aan het vogelpart Avifauna. Wat een prachtig park, goed en overzichtelijk ingedeeld en goed onderhouden. Zeker de moeite waard om dit later nog eens over te doen.
Erg leuk overzichtelijk park!
Wij zijn al verschillende keren in Avifauna geweest. Wij hebben het erg naar ons zin gehad. Wij vonden het wel erg druk in het park. En dit ondanks alle maatregelen. Met een kinderwagen was het op sommige plekken lastig doorkomen. Zeker op de plekken met eenrichtingsverkeer.
Wij hebben genoten van ons daguit in het Vogelpark Avifauna. Er wordt ook goed aan de coronamaatregelen gedacht, 1 looprichting en bij de vogeldemonstratie zat iedereen op gepaste afstand en er werd daar ook goed opgelet. Het park ziet er ook goed verzorgd uit en hebben genoten van alle mooie vogels en alle andere dieren. Een echte aanrader voor een leuk dagje uit
Veel te zien en te leren, leuk voor jong en ous!
Veel te zien en te leren, leuk voor jong en ous!
Al sinds de jaren 50 kwam ik hier als kind al met mijn ouders. Toen kreeg natuurlijk de speeltuin alle aandacht. Inmiddels heel wat jaren verder hebben mijn man en ik een abonnement. Ook dat al vele jaren. Het park is voor ons een rustmoment. Soms voor een uurtje, soms langer. Maar altijd genieten wij. Een compliment voor het prachtige nieuwe verblijf van de Steller arenden!
Erg veel vogels, had liever meer apen. Wat een ***dag... Apen waren wel ******gaaf! Lekker wijn gezopen en ieder bordje voorgelezen. Wist je dat een Edwards pheasant dood is gemaakt door Amerikanen die in Vietnam gifstoffen gebruikten om bladeren van bomen te laten vallen, daardoor ging hun leefgebied kapot. Fun fact hè.
Leuk en schoon park
Hoorn 59
2404 HG Alphen aan den rijn
Ontdek ZOOveel in Avifauna
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.