Wij hebben met meerdere personen mijn verjaardag gevierd inclusief life en cooking. wij hebben eerst het park bezocht en meer dan genoten, het park is mooi aangelegd en de dieren worden goed verzorgd en de verblijven zien er goed en verzorgd uit. Dit is een aanrader, als je met kinderen bent zullen die zich ook gigantisch vermaken in de uitgebreide speeltuin.
Hallo allemaal Wij hebben het weer heel erg naar ons zin gehad Mijn man en ik komen ook echt tot rust tussen de dieren En iedere keer is het een genot om te komen bij jullie We hebben dit jaar weer een abonnement genomen Wij houden er gewoon erg van om te komen Groetjes van Jan en Nicolet Kruit
Gisteren waren wij, opa en oma en kleindochter Emilia van twee, een dagje naar Avifauna. Het weer was mooi, het was droog en het was een fijne temperatuur. Het was rustig qua bezoekers, maar dat was wel fijn. Onze kleindochter kon daardoor het grootste stuk zelf los lopen. We hebben het voeren met uitleg meegemaakt bij de halfapen en de pinquins, de vogelshow gezien en de Lori landing is superleuk! Ook zagen we de aankomst van 11 nieuwe dieren, Mara's, die nog onwennig rondliepen in hun prachtige nieuwe verblijf. Emilia viel na al dit leuks in slaap, dus de prachtige speeltuin bewaren we voor de volgende keer. Een dagje uit, leuk voor jong en oud!
Avifauna is door de combinatie van speeltuin met attracties en de verschillende dieren erg leuk om met kinderen in de basisschool leeftijd te bezoeken. Het park ziet er netjes uit en er zijn voldoende eetgelegenheden en toiletten. Helaas heb ik veel bezoekers zien misdragen tegenover de dieren. Kinderen die stokjes naar de pinguïns gooien, waar door de begeleiding niks van gezegd wordt. Ook bij de maki's en vari's heb ik veel te veel mensen de dieren zien aaien, waaronder ook volwassenen. Op plekken waar de bezoekers zo dicht bij de dieren kunnen komen zou meer toezicht moeten zijn voor het welzijn van de dieren. In andere parken staan er bijvoorbeeld vrijwilligers om toezicht te houden. De vogeldemonstratie heeft meer weg van een show met de harde muziek. Muziek en dieren gaan niet samen in mijn ogen, dus daar voelde ik me wat ongemakkelijk bij.
Wij wonen in Alphen a/d Rijn. Avifauna is dus echt letterlijk ons eigen dierenpark/speeltuin. Het is altijd prima toeven hier in ieder soort weer. En altijd iets te zien en te doen. Nieuwe gedeelte wordt heel mooi! Wel vind ik sommige delen van het park flink verouderd (de gieren bijvoorbeeld), mag de groenvoorziening wel meer aandacht krijgen (veel onkruid, veel woekerplanten, minder echte beplanting) en soms een beetje houtje touwtje (deel links over het bruggetje). Al met al komen wij er dus echt 2x per maand, dus vaste bezoekers met abonnement. En zijn blij dat dit park er is in Alphen.
Zoveel te zien en te beleven. Gisteren alle kleine aapjes gezien in Nuboso. Ook bij het voeder praatje van de halfapen geweest. Dat is zo leuk om te zien. Echt een aanrader.
Een leuk park gratis parkeren en veel dieren
Was een mooie dag en een mooi aangelegd park en de nieuwe dingen in aanbouw zien er goed uit
Het was jammer dat het slecht weer was, maar ondanks dat hebben we toch een super 3 uurtjes ( vanwege de regen) gehad. Daarom eerder weg gegaan helaas. We komen zeker een keer terug.
mooi park, veel te zien. mooie show en duidelijke informatie.
Wij hebben eerst lekker gebrucht en daarna is het leuk om nog in het park te wandelen we wilden ook nog de speeltuin bezoeken maar het weer werkte niet mee
Alle vogels waren super leuk maar de loris waren het leukste Groetjes van fien (7) en Soof (5)
heerlijk wandelen in een mooie omgeving met steeds een verrassing om de hoek
Niets op aan te merken Alles perfect Leuke bediening en eten was heerlijk en zoveel keus We hebben heerlijke dag gehad Jammer van de regen ‘s middags maar met paraplu’s op toch bijna alles gezien top !!
Als Oma en Opa met onze Kleinkinderen was het een geweldig dag. Wij hebben genoten samen met de kleinkinderen.
Met de kleinkinderen een interessante (vogelpark) en superleuke (speeltuin) dag beleefd.
Te weinig te zien voor 18.50 Dan ga ik liever naar landgoed hoenderdael . Stuk goedkoper gratis parkeren en veel meer dieren te zien.( tijgers leeuwen, en prachtige roofvogels. Prachtige roofvogelshow. Noem wat ik zie in avifauna niet echt een roofvogelshow. Waar je zit is veel te klein knieën zitten opgevouwen tegen de bankjes voor je. En de 2 stellar arenden zijn er helemaal niet bij. Weinig echt qua roofvogels op wat kleine gieren na. Zal voor een kind leuk park zijn maar als je volwassen bent valt het helaas tegen. Hoop dat het in de toekomst ( gelukkig krijgen de gieren ook een nieuwe plek, dit ziet er niet uit ) stuk mooier en meer grotere vogels krijgen te zien. Wel goed dat hun ook dieren opvangen en een beter leven krijgen daar.
Mooi en onderhouden park met oog voor het welzijn van dieren. Zeker als het mooi weer is, is het een aanrader om vaker terug te gaan, echter met slecht weer is het park op sommige plekken wat drassiger en moeilijker begaanbaar, zeker voor mensen die minder goed ter been zijn. We misten in deze een slecht weer voorziening/deze hebben wij in ieder geval niet kunnen vinden. Het zou top zijn als hier mogelijkheden voor komen in de toekomst.
Het park is leuk, alleen jammer dat je in het park zelf maar 1 zelfbiedings eetgelegenheid hebt waar nog slecht personeel rond loopt ook. Er lagen geen eens dienbladen op de plek waar die hoorden te liggen. Dus we hebben er daarom alleen wat gedronken.
Wij waren er mer een groep van 10 volwassenen. Geen drukke dag ondanks nooit weer. Het is een fijn rustig park, ruim opgezet, waar de dieren over het akegemeen de ruimte hebben om fijn te leven. Een aanrader.
Ik heb maar één minpuntje : haal alstublieft de houten hekken rondom de gierenkooi weg. Gieren zijn mijn lievelingsdieren en ik heb ze bij jullie altijd met veel plezier gefotografeerd. Ik gebruik mijn foto's om tekeningen te maken en heb al veel goede foto's kunnen gebruiken. Helaas kan dat nu niet meer omdat de afstand van het houten hek tot het gaas te groot is om erdoorheen te kunnen schieten. In Blijdorp hebben ze deze gieren ook en en zitten ze in een doorloopvolière. Volgens mij is er nog nooit iemand gebeten door een gier ! Buiten dit was alles perfect, en heel mooi weer op de koop toe :)
Het was voor ons een lange tijd geleden dat we Avifauna konden bezoeken door diverse omstandigheden . Vanaf mijn prille jeugd gingen mijn Ouders die in Alphen woonde als dagje uit naar Avifauna en dat is mij altijd bij gebleven . ( zoals de gebakken aardappeltjes en de kers op de appelmoes (( -: ) Natuurlijk heeft het park niet stil gezeten en zijn veel dingen verandert. Het is goed om te zien dat er goed wordt geinverteerd in nieuwe verblijfplaatsen voor de talloze dieren die in Uw park aanwezig zijn . We komen zeker terug op 24 Juli voor de Life Cooking en uiteraard gaan we met de familie weer een ( vijver ) rondje maken in het pak.
Wij komen al 40 jaar in afivouna het wordt steeds mooier. Nu met de kleinkinderen erg keuk.
Het is een heel leuk uitje zowel voor jong als oud. Er valt zoveel te zien en te leren. Zowel leuk, ontspannen, leergierig, educatief. Het is elke keer een uitje! Hartelijk dank.
Wat is heerlijker dan "eventjes" in het mooi aangelegde park met al zijn dieren te kunnen wandelen. Ik woon dichtbij,maar heb daar het gevoel even los van alles te zijn. Ik geniet van mijn abonnement!
Hoorn 59
2404 HG Alphen aan den rijn
Ontdek ZOOveel in Avifauna
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.