We hebben onze middag zeer aangenaam besteed.
Goed
Mooi aangelegd park. Heerlijk om door te wandelen.
Het park heeft een goede parkeergelegenheid, waar voldoende plaats is. Het personeel bij de kassa is vriendelijk. De dieren hebben volop ruimte om te doen wat ze willen. Bij elke ruimte staat een bord met informatie over het betreffende dier. Er zijn een aantal shows waar je nog aanvullende informatie kan krijgen. Voor kinderen is er een grote speeltuin. Het park is netjes en goed onderhouden.
alles was prima in orde, wat ik wel moeilijk vond was de q code aanvragen, daar hebben wel mee zitten knoeien.
Prachtig park en voor ons heel bekend , we wonen dichtbij maar …..ik ga voortaan bellen of er klassen of uitstapjes die dag komen met kinderen!! Deze dag waren er veel kinderen die zelfs met begeleiding erg luidruchtig aanwezig waren ! Tot veel ergernis van het publiek die niets durfde te zeggen ! Nou , wij wel en dan krijg je nog een grote mond ook !! Geen respect voor dieren en mensen !! Wij vinden dat Avifauna daar ook wat van moet zeggen !! Er zijn regels !! En er moet toezicht worden gehouden door personeel voor vernieling en het verbieden van het geschreeuw! Waar zijn waarden en normen gebleven???
Ter ere van mijn 65ste verjaardag met alle kinderen en kleinkinderen ( 18 personen) een dag in jullie park geweest met een brunch! Geweldige dag gehad! Prachtige vogelshow gezien en meer mooie vogels en apen en de kinderen hebben nog kunnen spelen in de speeltuin ! Ook de brunch was heel uitgebreid en heerlijk! Kortom een mooie dag!
Leuk vogelpark. De volieres zijn ruim van opzet. Ook de verbijven waar je je tussen de vogels kan begeven. De vogelshow is heel leuk. Jammer is de loeiharde muziek! De toegankelijkheid voor rolstoelers van de klimaatgecontroleerde attracties is zeer slecht. Ik zit in een el. rolstoel. Mijn begeleider moest dichtslaande deuren openen en openhouden en de rolstoel besturen. Hierdoor waren wij niet in staat sommige gebouwen te betreden terwijl er toch voor is betaald. Oplossing: electronische deuropeners. Bij het betreden krijgt de invalide bezoeker een el. sleutel. Probleem opgelost! Rating: *** (door de deuren) anders *****.
Prachtig park. Kan beter worden aangegeven dat kinderen (2jaar) niet overal in mogen. Vind een aantal personeelsleden niet aan hun taken voldoen.
Ik heb niet voor niks een jaar abonnement genomen bij Avifauna. Het is gewoon een heerlijk knus park waar je met kleine kinderen van alles en nog wat kan doen. Ook leuk dat er nu een nieuwe gedeelte is gemaakt zodat er toch weer wat nieuws te zien is. Mochten de kinderen de dieren zat zijn, is er altijd nog een grote speeltuin waar ze zich uren kunnen vermaken. Ben zeer tevreden!
Iedere keer als we komen een positieve verrassing. Maak niet uit in welk jaargetijde.
Met de kleinkinderen is er zoveel te zien en te doen. We bezoeken het park regelmatig en elke keer is het weer genieten
Voor de 20e bezoek aan park in 2 woord geweldig met 24 personen mijn verjaardag gevierd. Waar ik beslis niet tevreden over ben is voor 23 personen koffie thee en water voor ruim 63,00 euro daar voel ik mij door genaaid en in een bekertje. Logisch dat steeds meer mensen zelf drank meenemen in kinderwagen rollator of rugzak. Jammer dat ik dit moet zeggen verder Valk toppie maar denk even na vr groet Aad en Ien
Alsof je een andere wereld binnenkort, mijn man rook en ervaarde de rottende aardelucht alsof hij terug in Indonesië was, levend woud dus positief, in de kassen was hij weer terug op vakantie in Indonesië. ik was vooral vertederd door de pampahazen en hoe goed ze het in uw park hebben.
Kaartjes besteld via de ANWB. Echter was het weer niet zo als het zou moeten zijn, Ook aangezien dat mijn vrouw slechthorend is en met haar hulp middelen zit. Kaartjes om geboekt via de site van avifauna. Netjes de kaartjes binnen gekregen met met de nieuwe tijdslot. Wij daar heen, komen we aan de kassa Kaartjes van avifauna zijn geldig alleen accepteren ze niet meer de kaarten van de ANWB. Dus toegang geweigerd. Ik heb de situatie uitlegd maar hier werd niet naar geluisterd werd, hierop ook mijn ongenoegen geuit en gevraagd voor een oplossing. deze vraag viel blijkbaar verkeerd. Mevr aan de kassa vertelde dat ik mijn grote mond maar moest houden en de ANWB moest bellen. ANWB gebelt avifauna diende mijn toegang te verlenen omdat de kaartjes gelden omdat ik ze heb omgeboekt via de site van avifauna. vertelde de anwb. Inmiddels hadden wij geen zin meer in een discussie en zijn me vertrokken naar huis. aangezien dat er geen begrip is voor de situatie. Kaartjes zal ik retourneren via ANWB. Ons zie je niet meer op het park. Wat jammer is want ik kwam er al jaren. retouring van de kaartjes van de ANWB is gestart over 2 weken krijg ik me geld terug Avifauna ook gemaild en nog geen antwoord er over gehad Ronduit bagger behandeling en dan nog durven om te vragen voor een review. Nou die krijgen jullie zeker.
We hebben kaartjes met korting gekocht (familie van 4 personen, het kan niet meer anders helaas). Onze dochters vonden het geweldig. Twee vogels shows / speeltuin, leuke wandeling in het park. Ze hadden een top dag gehad, dank jullie wel. Aan de andere kant, het is best triest om de grote vogels zien opgelosten in de kooi. Sommige vogels zijn wel opgevangen bijvoorbeeld vanwege illegale handel, dat voelt wat beter (toch zo weinig plek voor de vale gieren). We begrijpen dat het moeilijk is om een plek te creëren die 100% lijkt op natuurlijke omgeving, maar er is altijd een ruimte voor een verbetering. Heel veel respect voor jullie werk en beschermen van bedreigde diersoorten.
Leuke dag gehad vriendelijke medewerkers alles leuk opgezet vogels en andere dieren goed te zien grote speeltuin voor de kids uitstekende gehad toiletten overal goed schoon
Ik was al erg lang niet meer geweest, maar het is door de jaren heen alleen maar leuker en uitgebreider geworden. Zeker de moeite waard.
Ik heb ruim 18 jaar op "de Pier" gewerkt en werd ,op het terras etende, herkend. Ik voelde me vereerd en we kom nog wel eens terug. Veel succes.
Heerlijk weertje voor een mooie middag in vogel park Avifauna. Was druk maar niet te druk. Genoten van mooie roofvogelshow en diverse diervoederingen, fijne sfeer in het park. Ook weer veel verbeteringen van de dierverblijven gezien.
Leuk dat jullie nu bezig zijn met een stukje pampa; wel vind ik dat avia fauna een volgelpark is en dat dus de nadruk op vogels moet blijven liggen. Ik hoop dat jullie in de toekomst nog in staat zijn om kolibries te houden door bijvoorbeeld een klein stukje aan de tropische kas bij te bouwen. In de oude locatie waren ze slecht zichtbaar ivm schitteringen in het glas. Let wel dit is niet bedoelt als kritiek want ik vind het park geweldig.
Vandaag met onze kleinzoon in het park geweest. Prachtig om er te wandelen met mooie vogels, voldoende plekken om even rustig te zitten. Twee mooie vogelshows en daarna nog even naar de speeltuin. Een hele leuke dag.
Mooi park, geweldige vogelsoort. De kromsnavel show vonden wij de mooiste.
Wij hebben een hele leuke dag gehad met onze kleinkinderen.De vogelshows vonden wij maar vooral de kinderen geweldig .De speeltuin met de leuke bootjes auto's ,sjofels was een leuke aanvulling en je hoefde nergens extra voor te betalen..
Ontzettend mooi park. Kom er al jaren. Maar het gender neutraal toilet bij het restaurant van de speeltuin vinden wij waardeloos. Een kleine groep heeft dat voor elkaar. Maar dat is een hele discussie.... Stel je voor je bent een meisje van 10, je vindt het eng om de deur op slot te doen. En nu lopen er ook mannen rond bij het toilet. Dit is heel spannend. Dus nu moet mama weer mee naar het toilet. Voor ons echt een minpunt
Hoorn 59
2404 HG Alphen aan den rijn
Ontdek ZOOveel in Avifauna
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.