Zeer genoten weer van jullie park! Mooi park en dat gratis parkeren is helemaal fijn!!!!
Het is een fijn park om van al wandelend te genieten van de vogeltjes en andere dieren. De kleine van ons vind het er leuk en voor haar is het meer dan groot genoeg en een belevenis ok alles te bekijken Jammer dat bij de speeltuin de speelhal naar zetten van een medewerker definitief gesloten is. Rokende mensen worden niet aangesproken. Meisje bij koffie zei wel dat als we er last van hadden dat je de mensen erop aan mag spreken We waren er in de ochtend en de tafeltjes buiten waren wel heel erg vies dus dat is een verbeterpunt. Misschien nog bij de presentatie betere apparatuur gebruiken zodat het beter te verstaan is
We hebben een leuke wandeling door Avifauna gemaakt. De dieren zijn mooi maar sommige verblijven zijn aan vernieuwing toe. De kinderen vinden de speeltuin top! Jammer dat het binnen gedeelte dicht is. We vonden het jammer dat er op het terras gerookt werd, is misschien handiger als dat op een bepaalde plek alleen mag en niet op het hele terras. En een tip om ook op schooldagen een vrijwilliger bij de halfopen te laten rondlopen. Er liepen heel veel kinderen van een school zo van de paden af en tussen het groen. Die aapjes waren natuurlijk zo weg en naar binnen maar het zou mooi zijn als er dan iemand loopt en zegt dat daar niet gelopen mag worden.
Leuk park. Niet te groot, dus geen kilometers lopen met kinderen. Precies genoeg dieren te zien, vooral de aapjes, voeren van de vogels en show zijn leuk. Daarna lekker spelen in de grote speeltuin. Ouders kunnen dan lekker zitten op het grote terras.
Prachtig park, mooie verblijven voor de vogels en andere dieren. Super mooie vogelshow en de lori landing is erg leuk. Erg vriendelijke medewerkers. Het mooie weer erbij maakte de dag helemaal compleet.
De vogel show heeft mij tot tranen gedreven zo mooi! De meeste dieren zitten in een betrekkelijk mooie ruimte of los op een stukje land/ water. Dit is fijn om te zien. De tropenhal Is mijnsinziens toe aan vernieuwing de dieren zitten hier te klein en te donker
Voor het eerst naar Avifauna geweest. Super leuke dag gehad. We hadden nog langer kunnen blijven maar de kinderen waren van alle indrukken zó moe. We houden nog een deel van het park tegoed voor de volgende keer want we komen zeker nog eens terug. Het Lori voeren en de vogel demonstratie sprongen er voor ons echt uit!
Brunch show cooking geboekt met ons gezin. De ruimte is gedateerd en zou absoluut van airco moeten worden voorzien. Erg warm voor de bezoekers en personeel. Waar duidelijk tekort aan was. Sap was aangelengd niet lekker. Park op zich is leuk wordt aan gewerkt om het te moderniseren. Sommige verblijven zijn niet meer van deze tijd. Minder was dat er over het terras bij de speeltuin een rat liep die uit het groen kwam. Blijft lastig met zoveel dieren en eten in de buurt maar graag aandacht hiervoor. In het verleden vaker een brunch gedaan was niet meer wat we er van verwacht hadden zeker niet voor dat bedrag
Lekker gewandeld met een ruim bod aan vogels en wat andere soorten dieren. Aan het eind heeft dochter lekker kunnen ravotten in de speeltuin. Wel is het park bij sommige verblijven toe aan renovatie, maar daar zijn ze langzaam naartoe aan het werken.
We hebben het ontzettend leuk gehad. Zowel de brunch als het park. De kleinkinderen hebben zich uitgeleefd in de speeltuin.
Het is een mooi groot park waar je een hele dag kan vertoeven. De mooiste vogels en andere dieren. De vogel demonstratie is een echt aanrader. En de momenten waarop de dieren worden gevoerd is ook erg leuk om te zien. Voor kinderen is er ook genoeg om te Spelen zoals: glijbanen, klimrekken, bootjes, elektrische auto’s, springkussen etc. Een groot minpunt vind ik de toiletten. Die waren bij binnenkomst al ronduit smerig. En na meerdere keren een melding te hebben gedaan, werd er niets mee gedaan. Uitgezonderd de toiletten die bij de van der valk gebouwen zaten. Die waren wel netjes en schoon. Jammer, want met een klein kind die zich nog overal aan vast moet houden is dit een groot nadeel van dit mooie park
Het is altijd een feest om een bezoek te brengen aan Avifauna. Heel leuk dat er naast de vele prachtige vogels ook loslopende halfopen zijn te bewonderen en de andere kleine aapjes. De voedermomenten zijn leuk en interessant met de uitleg die wordt gegeven, die voor kinderen ook boeiend zijn, maar niet te lang duurt. Wat de kinderen na 1 keer niet genoeg van krijgen is het voede van de Lori's. Super schattig en een leuk fotomoment. De vogelshow is spectaculair en ook al hebben we die vaker gezien, toch blijft het geweldig om te zien. De grote afsluiter is natuurlijk de speeltuin, die je niet snel bij andere dierentuinen ziet. De kinderen krijgen geen genoeg van het racen, bootjes varen en de hoge glijbanen. Wel vonden we het hamsterrad wat gevaarlijk. Onze dochter viel er hard in, doordat ze struikelde en het rad bleef doordraaien en ze daardoor vervelend omrolde met wat schaafwondjes als gevolg. Het enige kritiekpunt voor het park zijn de toiletten. Die zijn overal niet erg schoon en degene bij de ingang richtig de halfapen waren ronduit smerig en zeep ontbrak. Wat vaker checken en schoonmaken zou fijn zijn. We zagen voldoende personeel rondlopen die wel even tussendoor een blik kunnen werpen op de staat van de toiletten. Als het smerig is, dan even tussendoor laten schoonmaken. Er komen veel kleine kinderen in het park, dan is hygiëne wel belangrijk. Gelukkig hebben wij zelf altijd cleaning gel bij ons, maar niet iedereen heeft dat mee.
Mijn vriend is dol op vogels dus ik had voor ons een dagje Avifauna geboekt met privé meet & greet met de Kiwi vogels. Deze tour is vrij prijzig, maar was zijn geld vijfdubbel waard! De tour gids wist ontzettend veel over de dieren en vertelde met aanstekelijk veel passie en enthousiasme. Avifauna zelf was ook erg leuk, met als hoogtepunt het Snavelgala! Deze dag was het geld dubbel en dwars waard!
Het is altijd een plezier om naar dit park te gaan waar je zodra je binnenkomt de vogels al ziet rondvliegen. Het park wordt goed onderhouden en is mooi groen. De vogelshow is ook spectaculair. Wij hebben twee verschilllende shows gezien, 1 van roofvogels en 1 van de allerlei verschillende vogels die uit hun vollieres worden gelaten om vrij rond te vliegen. Een prachtig gezicht om de vogels te zien genieten van de vrijheid! Daarnaast hebben wij een meet & greet gedaan bij de rode panda, wat een geweldige ervaring was dat. Om de kleine diertjes van zo'n korte afstand te kunnen zien was een droom dat uitkwam!
Leuk dat er veel variatie is; zowel veel mooie vogels als ook andere dieren, waaronder halfapen. Verder vriendelijk personeel. Overzichtelijk park, alles goed op loopafstand.
Vrijdag waren wij, opa en oma, met onze driejarige kleindochter Emilia in de bolderkar in Avifauna. We hadden een prachtige dag qua weer, maar we genoten ook erg van het mooie park. We hebben eerst geluncht op een rustig terrasje en daarna het hele park doorgelopen. Veel dieren en vogels gezien en bij de Lori-landing een heleboel vogels op onze handen en armen gehad. Na een ijsje gegeten te hebben, en nog langs de apen en soort grote hazen geweest te zijn, was het tijd voor de speeltuin en het springkussen. Er was vanalles te doen en kleindochter Emilia heeft erg genoten van het spelen in het houten treintje, het speelhuisje met de glijbaan, de schommel en de stoere jeep. Iedereen was heel vriendelijk en er heerst een gezellige en persoonlijke sfeer in het park. Een ideaal rustig uitje met een kleindochter van drie!
Genoeg te zien en te spelen. Zeker voor kleinere kinderen een erg leuk park.
Heerlijke dag gehad, erg verzorgd en vernieuwd. Alle dieren kunnen spotten, gezien je overal goed zicht hebt en erg dichtbij kan komen. Horeca niet erg modern maar ook dat was prima. Gratis parkeren!
Op 7 juni 2023 hebben wij met 5 volwassenen en 4 kinderen het park bezocht. Na afloop hebben wij gedineerd in het van der Valk restaurant. Het park was prachtig, ondanks het vele groen, waren de dieren goed te zien. Met zorgt dat de verblijven voldoende "open" zijn. Tegen het einde van de dag was de speeltuin voor de kinderen heerlijk. De ouderen konden daar goed zitten. Kortom, een zeer geslaagde dag.
Leuke dag gehad gisteren! Paar mooie nieuwe verblijven/stukjes gezien en een prachtige vogelshow die echt de moeite waard is! Echter paar stukjes verdienen zeker wat aandacht/onderhoud. Vooral vanaf de speeltuin richting de rode pandas is het een beetje verwaarloosd. Mooie grote speeltuin wel jammer dat binnen compleet dicht was & buiten ook niet alles open zoals de grote glijbaan, stoeltjes toren ed dicht. Wel veel speeltoestellen ook voor alle leeftijden leuke dingen! Horeca goed met lekkere patatjes&broodjes bij de speeltuin. Met de rolstoel goed te doen maar je hebt wel een duwer nodig. Aardig stijl omhoog/omlaag op bepaalde stukken dus zelf word hem dat niet! Gelukkig kan je een begeleider voor de helft vd reguliere prijs meenemen. Parkeren goed geregeld en inbegrepen!
Zondag 14 dagen geleden hadden we met onze ganse familie (11 pers)n topdagje in Avifauna! De rit vanuit België (1,5h) was echt wel de moeite waard! Heel toegankelijk park, ook heel leuk waren de gekleurde papegaaiachtige vogeltjes die naar je toe kwamen gevlogen op je schouder (als je potje nectarjuice gaf) en je prachtige foto's kon nemen, voor de kids is er een speelplein met hoge veilige schuifaf en klimrekken in zand, ook om te lunchen was er voldoende keuze, en er zijn zoveel mooie vogelsoorten...spectaculair vonden wij de vogelshow waarbij die vrij rondvliegen en op commando toch weten naar een bepaalde plek te vliegen en bijeen te komen. Ook de schattige aapjes die over de touwen klimmen en in en uit de bomen zijn een mooie vertoning. Die vogels/diertjes hbbn toch een bepaalde vrijheid dat je in andere parken niet ziet. Je merkt ook dat de band tussen de vogels/diertjes en hun verzorgers v Avifauna heel ontspannen is en n vertrouwensband hbbn, dit maakt ht allemaal de moeite waard! Enige minpuntje was de muziek bij de vogelshow/demonstratie die stond veel te luid en ook niet goed v het welzijn van de vogels.
PLUSPUNT: De park vind ik geweldig; o.a prachtige bijzondere vogelsoorten en tamme halfapen. MINPUNT: Een nadeel vond ik (en dat vind ik een groot nadeel) dat er niet voldoende rekening is gehouden met minder validen of invaliden mensen. Wanneer je naar de invalide wilt geen moet je een zeer steile (!!) helling af en op. Wanneer de desbetreffende persoon geen gemarineerde rolstoel heeft kan diavoorstelling zowel de begeleider als persoon in kwestie zelf voor gevaarlijke situaties zorgen! Daarnaast zijn er veel deuren aanwezig die helaas met hulp geopend moeten worden. Ze vallen namelijk weer direct dicht.
Samen met mijn vrouw en onze kleindochter een hele leuke dag gehad gisteren. Ruim opgezet ondanks drukte veel kunnen zien; zelfs de rode panda!!! Dat vond onze kleindochter fantastisch. Ook de vogelshow heel mooi.
Vanwege de 90e en 85e verjaardagen van onze (overgroot)ouders was het bezoek aan Avifauna een mooie herinnering voor jong en oud. We hebben ons heerlijk vermaakt in het park en de speeltuin: voor elk wat wils. Dat gold ook voor het buffet in het restaurant. Goed georganiseerd allemaal en vriendelijk behulpzaam personeel. Fijn dat er voldoende parkeerplaatsen dichtbij zijn voor mensen die slecht ter been zijn. Een invaliden toilet bij de ingang/uitgang zou wel fijn zijn.
Het park was prachtig, de flora was super, prachtige dieren waarvan ik veel nog nooit had gezien in mijn leven! Ik kom snel weer terug!
Hoorn 59
2404 HG Alphen aan den rijn
Ontdek ZOOveel in Avifauna
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.