Mooi, schoon en onderhouden -niet al te groot- park met schitterende vogels/dieren en planten & bloemen. Alles is op De vogelshow is werkelijk waar prachtig. De speeltuin is geschikt voor grote kinderen, voor de kleintjes is er te weinig naar mijn idee. Al met al voor ons leuk genoeg om een abonnement af te sluiten.
Park ziet er verfrissend uit. Leuke speeltuin en attracties voor de kleinkinderen.
We hebben een hele gezellige dag gehad.
Super mooi en schoon park
Tgv 80e verjaardag gebruncht met familie en vrienden, was heel goed verzorgd met grote keuze en heerlijk gesmuld. Daarna nog genoten van het park met die mooie dieren.
Een leuke dag gehad met kleindochter en kleinzoon zodat ze in auto op terugweg sliepen van vermoeidheid
De vogelervaring en de Lori's waren de hoogtepunten. Voederpresentaties hebben een betere microfoon nodig, soms hoorde je de stem even niet. Verder waren er een paar keer dat er oude of zieke vogels waren, maar er waren geen borden met uitleg of medewerkers aan wie we het het konden vragen. We besloten om erop te vertrouwen dat jullie weten wat jullie doen, maar het is toch verontrustend om te zien!
Verzorgd vogelpark met diverse vogelsoorten. Prima voor een dagje uit. Op dienstverleningsgebied valt winst te behalen. Het lenen van een rolstoel is op basis van beschikbaarheid. Wij hadden telefonisch te horen gekregen nog niet eerder is meegemaakt dat er geen rolstoelen beschikbaar zijn. Dit was nu helaas het geval. Dit kan natuurlijk gebeuren. Op voorhand werd medegedeeld dat de medewerker geen tijd heeft om in de gaten te houden of er rolstoelen teruggebracht worden. Op ons verzoek werd ons telefoonnummer genoteerd. U raadt het al. We zijn nooit gebeld terwijl bezoekers die na ons aankwamen een rolstoel hadden. Mijn partner heeft bij de ingang gewacht tot er een rolstoel beschikbaar kwam, terwijl Mijn vader van 88 op een bankje in de schaduw wachtte. Dezelfde medewerker had wel tijd om te informeren waarom mijn partner geen stempel had om het park te betreden. Kortom heb oog en empathie voor uw bezoeker.
Wat een heerlijke ervaring om in zo’n parkachtige omgeving al die vogelsoorten , aapjes en maki’s te bekijken. De voeder demonstraties met uitleg over de dieren zoals, aapjes, pelikanen en pinguïns is leuk voor jong en oud. Het in de kas kunnen voeren van de Lorries(kleine papegaaien) is een pracht beleving. Ze komen dan op je hoofd, schouder en hand zitten om de gekochte voer-cupjes leeg te eten. De spectaculaire vogelshow mag je niet missen. Wederom met uitleg over de verschillen tussen vogelsoorten (snavels, vleugels en gewoonten). Daarna lekker lunchen met z’n allen. Genoeg knusse, schaduwrijke terrassen met eetgelegenheden. (Kinderverrassingsboxen ). Het dagje afronden met een paar uurtjes speeltuin is voor zowel de ouders, tussen de bomen op het terras, als voor de kinderen een gezellige vrolijke bezigheid. De reuzeachtige hoge glijbaan met vele uitgangen en de liftjes naar het Adelaarsnest en het pontje in de vijver waren zeer in trek. Alles gratis. Kortom een echte aanrader voor een dagje uit met het gezin.
We had a great day and especially enjoyed the flying display and lori landing
Blijft in mijn top van uitjes. Note: hok van kasuaris is wat armoedig, weinig van de schoonheid van de vogel te zien..
Het was heerlijk om in Avifauna te zijn, het was heel rustig als je door het park wandelt. Pas toen we tijdens de voerdertijd bij de dieren aankwamen zagen we hoeveel mensen er in het park waren. De dieren zijn leuk, de verblijven zijn mooi, leuk dat je ook hier en daar echt tussen de dieren loopt en soms de kans kan pakken om zelf dieren te voeren. Dat maakt het nog bijzonderder! Het enige wat ik miste waren otters, die zijn zoooo leuk en zouden er misschien wel perfect bijpassen in dit leuke park!
Zoals alle andere keren prima vermaakt.zeker niet de laatste keer geweest
Ik heb gisteren een prima dag gehad in Avifauna, maar toch was er een gevoel van lichte teleurstelling. Om te beginnen bleek de vogelshow die ik me van mijn vorige bezoek herinnerde, slechts 1x per dag plaats te vinden; we waren net te laat. Dat had ik natuurlijk van tevoren moeten uitzoeken, dus mijn eigen schuld, maar ik vind het nog steeds erg weinig, je verwacht meerdere kansen per dag. Ook bij de lori’s visten we achter het net. Deze bleken vol te zitten (hun maagjes, niet de kooi), waardoor er geen nectar meer werd verstrekt. Begrijpelijk, maar dat had ik ook graag geweten, dan was ik er eerder heen gegaan, want hier had ik me ook op verheugd. Vervolgens bleek mijn herinnering aan een nachthok met kiwi’s waar je doorheen mocht lopen, niet van deze dierentuin te zijn: in Avifauna is weliswaar pas weer een jonge kiwi geboren, maar deze kun je niet zomaar zien. Als laatste heb ik me rot gezocht naar de kolibries waar we de vorige keer (zeker 10 jaar geleden) zo van hadden genoten. Het hok vond ik wel terug, maar de vogeltjes bleken voorgoed gevlogen. Zo jammer, wat is ermee gebeurd, zijn deze dieren zo moeilijk te houden? Afijn, een leuke dag dus, maar met deze kanttekeningen. Hoogtepunten: het kroonkraanvogelpaar met hun 3 jongen, de zeer dichtbije en ontspannen spelende pinguïns en de met bladstukjes sjouwende mieren in de tropische kas.
Wij hadden een leuke dag, veel te zien en de voederpresentaties en vogelshow zijn een aanrader om te doen.
Met kleinkinderen bezocht en we hebben genoten van alle dieren.
ruime parkeerplaatsen , het tijdslot met een duidelijke beschrijving voor de intree met kortingskaarten was snel geregeld online. een leuk park met fijn en behulpzaam personeel. mooie vogels en andere dieren , leuke vogelshow gezien en een leuke leerzame dag gehad .
Mijn vriend en ik waren opzoek naar een leuk uitje. Via de kortingsagenda kwam ik uit op Avifauna. We twijfelden een beetje aangezien het een uurtje rijden was voor ons en omdat we hadden verwacht dat het maar een klein park was met 'gewoon een aantal vogels die je in de dierentuin ook ziet'. Die mening veranderde al snel. Nadat we toch de keuze hadden gemaakt om naar Avifauna te gaan, leek het toch heel erg leuk en was de ervaring anders dan in andere dierentuinen. Je komt erg dichtbij de dieren, je ziet er prachtige vogel exemplaren waar wij nog nooit van gehoord hadden en het was best een groot park. Wij zijn hier een uur of 4 a 5 best zoet geweest. Daarnaast vonden we de medewerkers ook erg vriendelijk. Ik ben zelfs verliefd geworden op de witbuik caiqe waardoor ik niet weg te krijgen was bij de voliere. Al met al een geslaagde dag dus!
Goede thema-gebieden, veel variatie, leuke interacties (Lori's, halfapen). Ook leuk voor onze dochter van 1,5.
Bij binnenkomst, zagen we 2 kookaburra in een best klein verblijf en wat donker. Dus we waren wat onder de indruk. Binnen in de hal was een dame driftig aan het poetsen en we vertelde dat ons dat was opgevallen. De mevrouw legde direct uit, dat deze vogel normaal niet vliegt en was erg vriendelijk. We vervolgde onze weg en zagen best nerveuze papegaaien. Wij vonden dat logisch want de vogelshow was bezig en een aantal vogels vlogen vrij rond. We hadden het nog niet gezegd of de tralies van de hokken zakten en alle vogels konden vrij door het park vliegen. Wauw wat een ervaring om te zien. Wat een moeite doen ze voor deze dieren. Terwijl je ziet dat het park het moeilijk heeft is de zorg en de vernieuwing fantastisch!!! Echt mensen ga erheen en steun Avi Fauna zodat deze prachtige vogels en overige dieren die ook vrij rondlopen! Goede en liefdevolle zorg blijven krijgen.
Ben zelf een grote vogelliefhebber. Dit is een erg mooie park, vooral als je niet ver kunt reizen, naar andere landen, om deze vogels en dieren te kunnen zien.
super mooie beelden gemaakt
Samen met m’n moeder een dagje naar Avifauna geweest. Camera mee, we hebben ons een hele dag kunnen vermaken en prachtige foto’s gemaakt. Het is fijn dat het niet een heel groot park is en goed overzichtelijk. Enige minpuntje is het straatwerk wat hier en daar wel wat beter kan worden aangelegd voor de veiligheid van bezoekers. Na afloop van ons bezoek heerlijk gegeten bij het van der Valk restaurant net buiten het park.
Wij hebben het zoals altijd weer uitstekend naar ons zin gehad. Het weer zat gelukkig ook weer mee. Positief: De verscheidenheid aan vogels en andere kleine zoogdieren. De huisvesting van veel dieren. (ruimte en verrijking) en uitgebreidde informatie over herkomst etc. Feedback: Ons viel de hoeveelheid muisjes in met name de tropische vogelverblijven op? Sommige vogelsoorten en zoogdieren zouden wij toch graag in een ruimer verblijf zien. bv. de pinguïns, de reuzenmiereneter, het flamingo verblijf en de kooien van de grotere roofvogels.
Ik ben vaak in het park geweest Ik zie ook hoe het steeds mooie wordt Er is veel vernieuwd
Hoorn 59
2404 HG Alphen aan den rijn
Ontdek ZOOveel in Avifauna
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.