Een ontspannen dagje weg, genieten van het park en een verscheidenheid aan vogels en andere dieren. Voldoende horeca en toiletten. Veel gepassioneerde medewerkers en verzorgers.
De Brunch was heerlijk en heel erg goed verzorgd en mooi plekje bij het raam. Het park is prachtig en onze 2 kleinkinderen vonden de speeltuin helemaal geweldig .En de kleinste van 6 jaar durft nu eindelijk van de glijbaan .
Wij, familie met 27 kinderen en volwassenen waren verrast hoe leuk het vogelpark is. En ook heel bijzonder dat er af en toe mensen van het park staan om uitleg te geven over sommige diersoorten en hoe ze op het park terecht zijn gekomen. Ook de speeltuin was één en al plezier voor de kinderen. Echt genoten en zeker waard om er vaker naar toe te gaan.
Leuk uitje voor met je kinderen en kleinkinderen. We hebben het reuze naar ons zin gehad. Voor de kleinkinderen ook de speeltuin waar ze genoten hebben en goed kunnen uitleven terwijl de rest heerlijk op het terras alles in de gaten kunnen houden!! Top dag
Hele leuke dag gehad samen met de kinderen en kleinkinderen.
Goed weer leuk park kleinkids hebben veel plezier gehad. Het eten was rijkelijk en erg lekker kortom fantastisch allemaal
Heerlijk dagje uit.
Wat een mooi en schoon park. Gezonde en mooie dieren. De shows waren ook top. Ik vond het echt fantastisch
Kleinkinderen en de rest van familie hebben genoten.
Ik ben voor de 5e keer in Avifauna geweest. Voorheen zou ik het altijd aanbevelen, maar nu in mindere mate. Wat mij opviel was, naast dat het een leuk park is met vriendelijke medewerkers en er voldoende te zien is, dat het park minder goed onderhouden (paden, groen, kassen binnen) en minder schoon (toiletten, horeca) oogt dan voorheen. Ook de grote bouwplaats oogt wat treurig en zou misschien beter afgeschermd kunnen worden. Er waren wel nieuwe speelonderdelen voor de kinderen zoals een skelterbaan en een trampoline. Ik vind de entree prijs van 20 euro (ongeacht kind of volwassene) en parkeren voor 5 euro samen wat aan de hoge kant voor een bezoek, zeker i.c.m. bovengenoemde verbeterpunten.
En zeer mooi park waar we regelmatig naar toe komen….
Aangezien het meeste buiten is waren we getroffen door heel slecht weer waardoor de shows tot 2 keer toe niet doorgingen terwijl we met kinderen al een half uur voor aanvang zaten te wachten. We kwamen speciaal voor de speeltuin maar dat was veranderd in een moeras. Jammer dat avifauna geen compensatie heeft aangeboden.
We hebben echt genoten! Grote variatie vogels en andere dieren die in een fijne omgeving vertoeven. De lori landing was geweldig! Netjes en schoon. Zeker een aanrader!
Met de kinderen en kleinkinderen een brunch, het was geweldig goede service heerlijk eten en de bediening (Nick) is een echte kanjer daar moeten er meer van zijn heerlijk gewandeld in het park kortom een geslaagde dag,de kinderen mochten de tafel versieren en op het einde een heerlijke kom met ijs met een sterretje erin en ff zingen met z,n allen je vrouw word tenslotte niet elke dag 60. Voor herhaling vatbaar.
,,
Leuk, iets kleiner park, voor aantal uren kijkplezier. Shows erg mooi gedaan. Ben zeker ook blij dat er nieuwe dieren verblijven komen.
De vogel show was heel indrukwekkend. Heel veel mooie vogels gezien.
Mooi opgezet dierenpark en aangelegd beter als dierenpark in Emmen daar loop je steeds in ineen en dezelfde richting en zijn meer eet tentjes dan dieren te zien.
Genoten van de Maki’s en de Lori’s maar de vogelshow was spectaculair! Vliegende juweeltjes en met de muziek erbij, buitengewoon. Een klein minpuntje slechts; waarom denkt men altijd dat we doof zijn?
Recommend to visit for everyone
Bezoek gebracht aan avifauna i.c.m. life dinner buffet voor moederdag. Mijn moeder ging er vroeger altijd heen met haar ouders toen ze klein was en wilde kijken of het veel veranderd was. Dat was zo. In goede zin. We vonden het erg leuk. Veel mooie, exotische vogels. Een hoop die ik tijdens mijn reizen in het buitenland heb gezien. Ook de Maki's, die vrij rondlopen, waren erg leuk. Heb deze in het wild gezien in Madagaskar. Leuk dat je ze ook in Nederland kunt bewonderen. Het voeren van de Lori's was een hoogtepunt (hopelijk voor de vogels zelf ook). Mijn nichtje van 2 vond het ook allemaal erg interessant. Het eten bij het Van der Valk restaurant was ook goed. Volgens mijn moeder nog steeds hetzelfde restaurant als jaren geleden maar wel aangepast. Er was ook heel veel voor mensen die glutenvrij eten. We hadden het weer ook mee en zo werd het een hele mooie dag.
Presentaties waren leuk, gezellige route en makkelijk begaanbaar ook met rolstoel.
Mijn 60 ste verjaardag gevierd Na afloop iedereen was blij De Combinatie van vogelpark en brunchen Het eten was heerlijk iedereen had genoeg keus De drank werd ook zeer goed geschonken Was weer een warme dag Zo gingen de kids veel IJs halen Maar bedankt het was Toppie
Met mijn kleindochter een dagje uit gepland naar Avifauna. We hebben het heel erg naar ons zin gehad. Lekker gegeten, alleen zijn sommige producten wel prijzig.
Was ontzettend leuk. Hoogte punt waren de lorri's die op je komen zitten. Eenigste puntje. De horeca is iets aan de karige kant. Een patatje met een snackje is ook erg welkom na een flinke wandeling. Maar verder hele leuke ervaring rijker.
Hoorn 59
2404 HG Alphen aan den rijn
Ontdek ZOOveel in Avifauna
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.