We begonnen de dag door rustig het park en de mooie vogels te bekijken. Tussendoor de leuke, leerzame volgelshow bezocht en de dag af gemaakt in de speeltuin waar genoeg te beleven valt voor kinderen. Ouders kunnen toe kijken vanaf het terras waar je in het zonnetje of lekker in de schaduw kan zitten. Heerlijk dagje gehad!! Personeel is vriendelijk en behulpzaam.
Muizen plaag vreselijke om te zien zelfs de vogels hebben last van Hier moeten jullie snel handelen. Glas kooien dagelijks schoonmaken zowel van buiten als binnen. Je ziet niets en dat kan niet de bedoeling zijn.
Mooi park mooie dieren en een heel leerzaame vogelshow. En de speeltuin was ook top.
Altijd een leuk park, alleen erg druk en de 1,5 meter in stand houden is gewoon onmogelijk.
Corona geeft wat beperking maar het een leuke dag
Het was een geweldige mooie dag. Veel vogels kunnen zien. Zelfs een arend die even van zijn vrijheid genoot, hij was ontsnapt tijdens de vogelshow. Geen idee hoe het verder was afgelopen. Al met al een hele leuke dag beleeft en zeker voor herhaling vatbaar om er nog eens een keer naar toe te gaan. Ohja de Lorri Landing was helemaal te gek. Zeker als je ze gaat voeren.
We hebben het zeer leuk gehad. Alles om coronaproof te lopen was erg goed geregeld. Alleen als je een tijdvak in de middag had waren de hand desinfectiepompjes wel leeg.
De kinderen hebben genoten van de dieren en de speeltuin. Wel jammer dat we niet naar een show konden. We wilden gaan maar bleken geen bandjes te hebben gekregen bij de kassa. Hier zouden de bezoekers beter over geïnformeerd kunnen worden. We waren niet de enige met verwarring.
Jammer dat sommige mensen zich niet aan de 1.5 meter houden en in je nek staan te hijgen bij de volières. Echt jammer! .. Maar Avi Fauna blijft leuk!
leuke ervaring met kleinkind en vriendin,veel vogels en indrukwekkende vogelshow,prachtige speeltuin voor de kinderen.
Vanwege Corona 1-richtingsverkeer in het park. Goed geregeld. Personeel zou de bezoekers hier wel meer op kunnen aanspreken.
De vogelshow indrukwekkend top was het
Alles was leuk, ik had alleen wel wat meer vogels verwacht. De sloten stonken wel erg door het warme weer van de afgelopen hittegolf, maar dat was ook het enige minpuntje. De eenrichtings looproutes zijn fijn, je merkt echt weinig van de getroffen maatregelen en dat is wel fijn. Je kon van het ene pad naar het andere pad, overal was het goed geregeld. Tip: neem doekjes mee, want de vogels kunnen daar goed mikken ;)
-
Het is jammer dat er niets is om af te koelen. Weinig schaduw plekken en geen fontein of iets dergelijks om even lekker af te koelen. Het was bij de vogelshow en in de overdekte gedeelten niet om uit te houden. Werden echt ziek door de warmte waardoor we veel eerder weg gevlucht zijn.
We hebben weer een prachtige dag in Avifauna doorgebracht. Jammer allen dat wij de show niet konden bezoeken omdat de kaartjes op waren, het zou handig zijn om van tevoren informatie over de kaartjes te krijgen.
Goed naar ons zin gehad. Wat wel op viel is het achterstallige onderhoud in het gehele park. (Verfwerk,metselwerk, stukadoorswerk.)
Geweldig, wat een park. Die vogelshows zijn echt top!!
Leuk leerzaam en ontspannend
Mijn vriendin is vogelliefhebber en nog nooit naar Avifauna geweest. Het is een aardig park en ziet er goed onderhouden uit. Redelijk aanbod van vogels maar met zo’n 2,5 uur heb je het wel gezien. Hoogtepunt was wel de lorri landing met hongerige parkieten.
We zijn hier al vaker geweest, maar complimenten voor de begeleiding in Corona tijd. Er is eenrichtingsverkeer duidelijk aangegeven. Ook overal plekken om je handen te kunnen desinfecteren. Goede prijs-kwaliteit verhouding. Lekkere broodjes, drinken en ijsjes. We hebben een heerlijke middag gehad en ik voelde me veilig.
Park is mooi en netjes. Dieren zitten in mooie ruime verblijven. Alleen jammer in deze corona tijd dat mensen zich niet aan de regels houden, als je men erop aanspreekt word je wat vuil aan gekeken dat is wel jammer. Als er meer personeel rond liep in het park was dit meer onder controle.
Hele leuke dag gehad! Coronaproof zonder problemen. Kinderen erg genoten van de dieren en speeltuin.
Heel erg leuk
Hele leuke dag gehad
Hoorn 59
2404 HG Alphen aan den rijn
Ontdek ZOOveel in Avifauna
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.