Wij hebben enorm genoten van de gevulde kalkoen van Boers & Boers. Ook de service was top! Tip nagerecht: sticky toffee!
Eigenlijk ben ik over alle zaken heel positief. Van het bestellen, de informatieverstrekking, de menu's, de geweldige bestelling in de koeltassen met thermometer, de vriendelijke bezorger en het op de hoogte van tijdstip van aflevering en uiteraard ook de heerlijke gevulde kalkoen. Klaar gemaakt op de Big Green Egg en daarmee een fantastische kalkoen op tafel weten te zetten. Echt een aanrader. Dubbel en dwars. Probeer het en je bent verkocht !!!!
Heerlijke gevulde kalkoen. In een luxe tas met thermometer! Gemakkelijk te bereiden en totaal niet droog. Normaal gesproken ben ik niet van “kant en klaar”; dat valt mij altijd tegen, maar dit was geweldig van smaak en heel belangrijk: niet te zout en weinig vet.
Super service, vlot antwoord op vragen via mail, recept voor heerlijke jus gekregen, tot 15 minuten voor bezorging contact dat vlees onderweg is, keurig verpakt, zeer duidelijke handleiding voor ontdooien en bereiden, vleesthermometer bijgeleverd! Vlees was mals, vulling zalig!!!! Dag later restjes verwerkt in thaise kokossoep, heel lekker ook. Ik ga dit jaar weer bestellen, hopelijk een hele kalkoen ipv een halve want dat zou betekenen dat we weer met de familie samen mogen zijn ❤️. Wil je eerlijk, goed vlees voor je geld......dat is wat je krijgt! Groetjes Marjon
Onze Engelse schoonzoon bereidt ieder jaar een xmasdinner, waar hij dagen van te voren al aan begint. Hij en wij waren uitermate tevreden met de geleverde producten. Alles was heerlijk, echt Engels, bereiding vergde minder tijd. Een pré is dat de kalkoen geen plofkalkoen is. Ook de bijbehorende wijnen waren een schot in de roos.
Wij hebben nu voor de 2de keer besteld en er weer super van genoten tijdens deze kerst. Niet alleen de super kwaliteit en smaak, maar ook het hele proces van bestellen, leveren en begeleiding hoe producten bewaard en klaar gemaakt moeten worden is geweldig. Wij hadden de gevulde kalkoen en Beef Wellington beide zijn een echte aanrader.
Gevulde kalkoen was heerlijk, porties ruimschoots voldoende en gemakkelijk te bereiden.
De kerstkalkoen werd netjes op tijd geleverd in een koeltas. Met de bijgevoegde instructies kan er qua bereiding niks misgaan, gewoon een kwestie van goed de gratis bijgeleverde temperatuurmeter checken. De sticky toffee als dessert maakt de maaltijd helemaal af. Volgend jaar weer!
De eerste keer dat ik een Beef Wellington heb gemaakt. Dit was nooit gelukt zonder de duidelijke beschrijvingen en uiteraard de super kwaliteit van de producten. De ham was ook een hele verrassing en zeer geschikt om het oude jaar te vieren. Uw producten zijn van een top kwaliteit. En zeker niet te vergeten de service en punctualiteit van bezorging (“Ho ho ho ik rijd nu de hoek om”...appje van de chauffeur). Graag tot een volgende bestelling.
Om een oude traditie van de familie voort te zetten, voor het eerst een gevulde kalkoen met kerst bereid. De kwaliteit van de (gevulde) kalkoen is zeer goed en de beschrijving duidelijk. Vanaf de bestelling t/m de bezorging word je goed geïnformeerd. Kalkoen is zorgvuldig verpakt en werd stipt op tijd afgeleverd (in Groningen). Bereiding is makkelijk en hierdoor kun je zelf ontspannen beginnen aan het kerstdiner. De kalkoen is van topkwaliteit, super mals, lekkere vulling, we hebben heerlijk gegeten. Bedankt!
Graag wil ik mijn waardering uitspreken over de excellente service en kwaliteit van jullie product. Ik had een halve gevulde kalkoen besteld die precies op tijd werd geleverd in een handige koeltas met vrieselement erin. De instructies voor de bereiding waren duidelijk en eenvoudig met als hulp natuurlijk de bijgeleverde vleesthermometer. Mijn gasten waren het allemaal eens dat de kwaliteit van de kalkoen, die sappig en smakelijk was, uitstekend was. Voor herhaling vatbaar!
Dit jaar samen met Boers & Boers onze relaties voorzien van mooie kerstpakketten met ham, zalm en wijn. Wij hebben ontzettend veel positieve reacties ontvangen over het fantastische eten en de persoonlijke bezorging. Zeker voor herhaling vatbaar wat ons betreft! Pomaz BV Geldrop.
Smaakvol, verzorgd, versheid, bijlagen, service... Alles klopte en was perfect
Alles klopte, de informatie over afleveren, net voor aflevering sms'jes, een mooie koeltas, hele goede informatie over bereiding, perfecte dressing en goede temperatuurmeter erbij. De kalkoen kon niet mislukken en was overheerlijk. Het pronkstuk van het kerstdiner.
Prima service, duidelijke uitleg. Alles klopte en daardoor heerlijk en ontspannen gegeten.
Originele beoordeling
Prima service, duidelijke uitleg. Alles klopte en daardoor heerlijk en ontspannen gegeten.
We hebben weer genoten van de Copas kalkoen, deze keer gevuld met Figs en extra spices” Om een traditie voort te zetten heb ik op mijn 30e het bereiden van de kerstkalkoen van mijn schoonmoeder overgenomen. Dat heb ik 34 jaar gedaan en verleden jaar zijn we voor het eerst met jullie in zee gegaan. Dat is zo goed bevallen !! Heerlijke kalkoen en duidelijke instructie hoe te bereiden. Wat een relaxte manier om nog jaren deze traditie vol te kunnen houden! Hartelijk dank voor jullie inzet en enthousiasme. Ingrid
Voor de tweede maal een gevulde kalkoen besteld. Alles weer perfect. Als je de handleiding volgt, kan er eigenlijk niets misgaan. Ook de ham was weer lekker, om nog maar te zwijgen over de piccallili. Was heerlijk. Ook de aflevering was heel goed geregeld: ruim een kwartier op voorhand een berichtje om te verwittigen dat de chauffeur eraan kwam. Heel handig. Ook de klantendienst van Boers&Boers verdient een 10/10.
Met zorg verpakt en bezorgd met een uitstekende gebruiksaanwijzing de kalkoen was werkelijk heerlijk en dit is zeker voor herhaling vatbaar. Vond het even spannend om te bereiden maar was helemaal niet lastig en is uitstekend gegaan. En bovenal het was HEERLIJK.
Halve kalkoen besteld Alles klopte perfect geregeld van A tot Z
Echt geweldig! We hadden de halve kalkoen. Super mals en erg lekker. Ik ga zeker weer opnieuw bestellen en raad het andere ook aan.
Met Kerstdagen e.a. komt de gevulde kalkoen zeker weer op tafel. De jus met dragon is een goede aanvulling deze smaakte heerlijk bij de kalkoen. De bereiding in de oven is simpel en goed omschreven. Een dikke tien voor Boers&Boers!
Keurig netjes bezorgd! Hele goede beschrijving, in een woord top!!!
Altijd lastig om je kerstdiner te laten afhangen van een bedrijf dat je niet kent. Maar de bezorgservice is fantastisch. Voor eerst in m’n leven een kalkoen gemaakt. We hadden de halve kalkoen, gevuld en ontbeend. Perfect stappen plan voor bereiden erbij. Kerstdiner was een succes. En op de site zoveel andere lekkere dingen gezien. Wij gaan zeker weer bestellen!
Voor het eerst besteld. Goede ervaring. Netjes op de hoogte gehouden over de levering. Handige gebruiksaanwijzingen. En heerlijk vlees. De kalkoen was heerlijk. We hebben genoten! Kan niet wachten tot ik kan bestellen voor Pasen...
Van een negatieve ervaring een zeer positieve maken: Top Mr Boers Op de dag van bezorging heb ik een review geschreven over een negatieve ervaring en de voornaamste reden is dat er erg veel bedrijven zijn die zich continue schuilen achter Corona of andere smoesjes. Mr Boer heeft mij gebeld en het mooie aan het gesprek was dat hij geen excuses zocht maar naar een oplossing voor deze nare ervaring. Bedankt voor de persoonlijke aanpak en ja ik gaf hem aan IK zeg er wel wat van dus kun je er wat aan doen:) En dan heeft hij op prijs gesteld dus alle negatieve energie weg en positieve energie gestopt in de bereiding van deze mooie kalkoen, Top uitleg dus kind doet de was en ik moet zeggen dat het TOP was zoals de bereidwijzer uitlegt. Ik kook 7 dagen in de week en ben erg thuis in de keuken met een Vader die chef kok is maar hier hoefde ik niet veel aan te doen:)Een echte aanrader voor iedereen (zeker voor de niet keuken prinsen en prinsessen:) OP naar de volgende
Originele beoordeling
Bij deze even een opmerking over de levering want om als leugenaar uitgemaakt te worden en niets eens serieus genomen te worden door even een excuses aan te bieden. Ik zou de Kalkoen geleverd krijgen tussen 9:08-11:08 op de 22st. Ik kreeg netjes een sms (van Amerikaans nr. heel vreemd) dat de bezorger binnen 2 min voor de deur zou staan, oeps nog een sms "hij rijd nu de straat in" !! Ok dus ik even wachten om weer in de telefoon te klimmen voor mijn werk. 30 min later toch even boers en boers gebeld en de dame zou even contact opnemen met de chauffeur. 1 min later belt ze terug dat hij wel 10x had aangebeld en dat hij het bij de buren had afgegeven. MMM vreemd ik zit 3 meter van de voordeur en geen bel gehoord geef ik aan: Nee hoor hij heeft echt aangebeld en niemand deed open, wilt u ons een plezier doen en het even bij de buren ophalen Dank u wel. Ok ik dus naar de buren: Niets afgeleverd echt niet. Ik weer bellen: Mevrouw hij is niet afgeleverd bij mijn buren? Wat nu? Ik ga even de chauffeur bellen en we gaan dit in orde maken. Ok ik wacht dus af en na ongeveer 1 uur gaat de bel en ik denk aha de chauffeur! Nee hoor een kennis van een straat verderop die met de bestelling in zijn hand staat met mijn naam en adres. Conclusie. Niet liegen als je iets verkeerd hebt afgeleverd want mijn naam staat erop en ik neem aan dat 137,00 euro toch een aardig bedrag is. Ik heb zelf gebeld dat de kalkoen terecht is maar sindsdien niets meer gehoord. Customer Service No Way. Dus Boers en Boers doe je voordeel ermee en zorg dat je mensen correct hun werk doen en ik hoop dat het waard is en dat de kalkoen zal smaken
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.