Filters

8

Prima geholpen

I

  • Aanbevelen? Ja
9

prima ,deskundig geholpen.

geen lange wachttijd, mooie bril, goed geadviseerd.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed

Na een paar keer de bril laten afstellen moest het er toch van komen dat er andere glazen in moesten. Maar deze waren snel weer klaar en nu is de bril helemaal goed. Goede service en aan te raden, bedankt en tot een volgende keer.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service

We zijn prima geholpen en ondanks de corona maatregelen was het toch persoonlijk, als vanouds.

  • Aanbevelen? Ja
10

Klasse !

Men had alle tijd voor mij. Goed en eerlijk advies.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede aftersale service belangrijk bij slechte ogen.

Kennis van zaken en goede service.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima geholpen

Ondanks alle corona maatregelen prima geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Prettige sfeer ,vriendelijk personeel zeer positieve ervaring

Perfect

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel fijn geholpen.

Heldere uitleg over de glazen en de verschillen hierin. Garantie etc heel goed geregeld allemaal!

  • Aanbevelen? Ja
10

Deskundig en uitnodigend

De ontvangst in de roerige corona tijd was open en hartelijk. Deskundig werden noodzakelijke metingen betreffende zicht en mogelijke verstoringen gemeten. Bij het kiezen van een noodzakelijk nieuw montuur mocht ik drie monturen, door de opticien deskundigen gesorteerd op criteria passend bij gezicht, haardracht, ogen, etc. M mee te nemen om thuisfront de gelegenheid te bieden voor een juiste keuze, Deskundig werden noodzakelijke glazen met diverse prisma’s in het montuur geplaatst. Na een week werd een controle uitgevoerd en kleine verbeteringen voor goede stand op neus en stevigheid achter de oren. Dit naar mijn tevredenheid. Mede door een open en klant vriendelijke houding en technische deskundigheid ben ik tevreden en blij met mijn keuze voor Optiek Freiberger.

  • Aanbevelen? Ja
10

De service is prima.

Als men voor kwaliteit wil gaan dan ben je bij Freiberger aan het juiste adres. Ogen zijn belangrijk. Dan wil je graag het beste.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldige service

.

  • Aanbevelen? Ja
9

zeer goed

vriendelijke behandeling en goede uitleg de aanhechting van het neusstuk vind ik storend maar zal wel even moeten wennen toen ik het montuur gepast heb was dit volgens mij niet

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer vriendelijk snel en behulpzaam en goed advies

Zeer vriendelijk, goeie service,zeer goed advies en snel...

  • Aanbevelen? Ja
10

Deskundigheid en kwalitatief goed product

Het team heeft veel know how in huis Daarnaast is de sfeer prima en wordt er klantgericht gewerkt.

  • Aanbevelen? Ja
10

Tevreden klant

Deskundig advies, goede oogmeting en uitleg over de keuzemogelijkheden van de glazen. Prima!

  • Aanbevelen? Ja
10

Erg klantvriendelijk en uitgebreid de tijd nemen

We werden erg klantvriendelijk geholpen, er werd uitgebreid de tijd genomen voor oog metingen. Bij de afspraken werd deskundig advies gegeven.

  • Aanbevelen? Ja
10

uitstekend

heel behulpzaam en betrokken

  • Aanbevelen? Ja
8

Geweldig

Alle aandacht en een rustige omgeving met toegewijde mensen die helpen bij uitzoeken, meten en pasklaar maken van de uitgezochte bril.

  • Aanbevelen? Ja
10

super geholpen, uitstekende service

Ik ben bij deze winkel uitstekend en zeer deskundig geholpen. Een blijvertje voor mij.

  • Aanbevelen? Ja
9

Vriendelijk, persoonlijk, deskundig, rustig de tijd nemen.

Ik voel me altijd welkom als ik de winkel inloop. De oprechte advies en betrokkenheid bij de keuze van mijn bril is zeer prettig. Ik kom er al jaren.

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima

Prettige en deskundige behandeling.

  • Aanbevelen? Ja
8

Ervaren mensen die weten wat ze doen!

Medewerkers hebben goed inzicht in wat voor bril bij iemand past. Geven goede uitleg en blijven rustig. Gezellige, gemoedelijke sfeer in de winkel.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Zeer vriendelijke en deskundige medewerkers en lekker koffie.🙂 De bril was binnen anderhalve week klaar.

  • Aanbevelen? Ja
10

prima!

goede service , zoals het hoort.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Schoolstraat 26

9251 EC Burgum

0511-461934

[email protected]

Over NUVO

Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.