De vrijdagactie is een dikke aanrader
Ik kwam voor het eerst in contact na een slechte ervaring bij een andere fotograaf. Ik wilde onafhankelijk advies en Norbert nam geduldig de tijd om mijn vragen te beantwoorden, terwijl ik aangaf dat ik dat jaar geen nieuwe foto's nodig zou hebben (en ik dus voorlopig geen klant zou kunnen zijn). Het klonk mij als goed advies.
Nu een jaar later was ik langs gegaan om het uit te proberen.
De eerste vrijdag van de maand geeft Norbert een actie waar je echt goedkoop een professionele foto kunt laten maken. Het moet allemaal snel natuurlijk, maar daar is de prijs ook naar. En binnen de 45 min. wordt de foto ook direct snel en professioneel bewerkt.
Het is vooral te merken dat Norbert veel ervaring heeft. Hij weet vriendelijk en duidelijk te dirigeren om er een goede foto uit te krijgen.
Het bewerken gebeurt enigszins in samenspraak, met een eigen scherm zodat er corona-afstand gehouden kan worden.
Ik heb geen verstand van verlichting. Als een leek zag dat er prima uit.
We waren het eens over wat de beste foto was. Er was de mogelijkheid voor mij om het niet eens te zijn en een andere foto te kiezen.
Ik zou iedereen die voordelig een hoge kwaliteit foto wil, aanraden om naar Norbert's eerste vrijdag van de maand te gaan. Zelf ben ik nu overtuigd en zal ik in de toekomst opnieuw op Norbert afstappen wanneer ik foto's nodig heb.
Ik houdt er nooit zo van om enkel positief of enkel negatief te zijn in een review, maar in deze ervaring is niks negatiefs aan te merken.