Voor een manueeltherapeut was de eerste 1,5 dag alleen maar herhaling. De laatste middag was ook niet helemaal nieuw maar wel uitdagender. Op de lokatie Amsterdam is alles wel een stuk luxer geregeld dan in Almere, maar het was een mooie alternatief.
Goede voorbereiding voor afgaand aan de cursus digitaal. Inhoudelijk ook erg goed en leerzaam. Beide cursussen die ik heb gedaan gelijk goed toepasbaar in de praktijk. Absolute aanrader!
-
-
Goed niveau, prettige methode.
Interessante cursus, mooie bevlogen groep docenten.
Leuke cursus. Toch ook veel info die nog even moet landen.
Mooie locatie en grote ruimte de lessen waren in 4 blokken per dag ingedeeld wat in een goede verhouding was. De trainer was rustig en duidelijk waardoor hij goed te volgen was. Wel was de verhouding theorie vs praktijk een beetje uit verhouding maar het was niet vervelend. Inhoudelijk genoeg informatie over pijn dankjewel daarvoor.
Ik vond het een leerzame, interessante cursus. Veel kennis en expertise bij degene die de cursus geeft. Wat ik als verbeterpunt wil noemen is wat meer concrete praktische voorbeelden naar bijv de fysiotherapeutische behandeling/ behandeling. De theoretische onderbouwing en uitleg is prima, maar een wat concretere link naar de praktijk heb ik wat gemist.
De informatie die gedeeld werd is zeer bruikbaar in de praktijk, echter het was veel "zenden" van informatie. Dit maakte het voor mij lastig om mijn aandacht er continu bij te kunnen houden. Het meer visualiseren van de informatie dmw filmmateriaal zou al helpen. En ook het doen van rollenspellen voor de groep, houdt iedereen alert en leer je veel van. Mogelijk dat dit meer in de vervolg cursus toegepast kan worden?
De cursus was eenvoudig te volgen. Bart is een prettige docent met een helder verhaal. De huiswerk opdrachten waren helder en erg mooi om te zien. Hierdoor had ik erg veel zin om naar deze scholing te gaan. Wat ik wel jammer vond was dat ik uiteindelijk wat diepgang miste tijdens de 2 dagen. De scholing was veelal herhaling van de huiswerkopdrachten en ik had op meer vernieuwende zaken gehoopt en ook op meer praktische tools en oefeningen om zelf mijn pijn educatie aan de patiënt aan te kunnen scherpen. Een voorbeeld gesprek zou al een uitkomst zijn zodat je daar uiteindelijk je eigen verhaal van kan maken. Je kan het theoretisch deel heel erg inkorten omdat dit veelal herhaling is zodat er voldoende tijd is om een voorbeeld te laten zien en te oefenen. Al met al wel 2 mooie dagen gehad.
altijd weer goed om je kennis te verfrissen en nieuwe ideeen op te doen voor in de praktijk
Fijne 2 studiedagen om je te verdiepen in een interessant ziektebeeld
Veel nieuwe informatie, prettige cursisten (enthousiast over hen vak), na deze cursus zeker het gevoel dat ik de juiste handvaten heb om patiënten met FNS te kunnen behandelen.
Duidelijke uitleg over FNS en goede tips en adviezen voor in de praktijk. Theorie en praktijk mogen over 2 dagen verdeeld worden ipv de eerste dag alleen theorie.
De info van de drie verschillende presentaties kunnen mogelijk beter op elkaar worden afgestemd. Dezelfde info wordt soms verschillend gebracht. Het praktische oefenen mag uitgebreider worden belicht.
Goede communicatie. Leuke overzichtelijke pagina voor voorbereiding. Cursus op een goede locatie, met goede faciliteiten.
De cursus geeft duidelijke handvatten om met patiënten met FNS aan de slag te gaan.
Een heel duidelijke cursus, over een voor mij nog niet zo duidelijk symptomen beeld. Heel bevlogen docenten die er alles aan doen om het beeld van fns duidelijk te maken. De do’s en don’t’s mbt fysiotherapie worden goed belicht.
Fns gedaan. Wat een passievolle sprekers! Brengen hun doorleefde stof met veel voorbeelden sprekend over. Wat een feest! Van het fysiotherapeutische gedeelte had ik wat meer handvaten gewenst.
Het was een helder verhaal verteld vanuit 3 disciplines. Er werd goed gelet op de maatregelen van het moment, dat was prettig. Daarnaast was de hele training sowieso goed verzorgd, vooral het tasje voor op de terugweg vond ik erg attent! Het heeft me veel nieuwe inzichten gegeven hoe om te gaan met FNS, hier was ik naar op zoek. Daarnaast had ik het zelf nog meer aanvullend gevonden als we ook daadwerkelijk praktisch getraind hadden met een aantal therapiemogelijkheden in aandachtstraining zoals hypnose of katalepsie. Dit had het voor mij helemaal compleet gemaakt. Maar zeer zeker een training die ik een ieder zal aanraden als er interesse is in FNS.
Veel nieuwe stof aangeboden gekregen, waar ik direct wat mee kan
Goede docenten , ruimte voor eigen inbreng en delen van ervaringen
Een intensieve, maar ook fijne twee dagen. Inhoud middag 1 was wat snel maar te doen.
Leerzame en interessante cursus. Mede ook door het enthousiasme van Ann.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.