Filters

8

Leerzame dag

Een goede instructeur die goed inspeelde op de punten die wij inbrachten tijdens de cursus dag.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed, op een onspannen manier uitleg gekregen en ook nog geoefend.

Voor een herhalingsdag is het prima dat alles niet opnieuw per hoofdstuk uit een boek wordt herhaald. Nu werden alle belangrijkste punten aangehaald en was er genoeg ruimte voor vragen en extra uitleg. Ook genoeg tijd om te oefenen met reanimate, brandblussen etc.

  • Aanbevelen? Ja
8

Duidelijke uitleg, geen poespas

top

  • Aanbevelen? Ja
9

Helder @ duidelijke presentatie

De cursus leidster deed met volle overgave haar presentatie Ook waren de vragen die wij in moesten vullen vernieuwend en leerzaam Het brandje blussen mag van mij om het jaar gegeven worden .

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede en duidelijke uitleg

Voor herhaling vatbaar

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima lesstof, waar je wel degelijk iets mee kunt, goede herhaling.

Er werd prima lesgegeven en er was voldoende tijd en ruimte voor vragen of opmerkingen.

  • Aanbevelen? Ja
9

Goed georganiseerde cursus, waar meerdere BHV taken aan bod komen

Aanwezig met docent, 9 cursisten, een LOTUS en een medewerker CBR. Bij aanvang voorstelronde gedaan, wat ieders beroep is, hoe lang de persoon al BHV heeft etc. Duidelijke intro ontvangen over wat deze dag behandeld gaat worden. Daarnaast besproken wat we doen indien iemand tijdens de cursus onwel wordt (No-Play). Cursisten gevraagd of zij tijdens het binnenkomen hebben gelet waar de nooduitgangen zijn en waar eventuele AED’s in het gebouw hangen. Weinig hadden de AED op de gang zien hangen. Verder de kerntaken van een BHV-er besproken: 1. Brand blussen 2. Levensreddende handelingen 3. Ontruimen Stappenplan bij levensreddende handelingen besproken: 1. Let op gevaar (de mens heb je niet in de hand – eigen veiligheid eerst) 2. Ga na wat er is gebeurd – ABC, ademhaling, bewustzijn, circulatie 3. Geruststellen 4. Deskundige hulp contacteren (melden locatie en wat er is gebeurd) 5. Ter plaatste eerste hulp verlenen Vervolgens heeft de LOTUS het woord genomen en kreeg midden in zijn verhaal plots een beroerte (geacteerd). Ik vond het erg indrukwekkend hoe het gespeeld werd. Erg realistisch en er moest adequaat gereageerd worden door de persoon die naast hem zat. Achteraf de uitgevoerde handelingen doorgenomen en waar eventuele verbeterpunten waren. Verdere LOTUS oefeningen waren: - Hyperventilatie (docent speelt vervelende omstander) - Verward gedrag (diabetes patiënt) - Epilepsie (Heb ik met de LOTUS geoefend). Hij was niet goed aanspreekbaar en liep eerst wat verward rond. Ik heb hem getracht rustig te blijven. Toen hij zich weer beter voelde heb ik hem gevraagd hoe het nu met hem ging en of hij dit eerder heeft meegemaakt. Hij was vergeten zijn medicatie te nemen en dat was het eind van de oefening. Erg interessant om zelf te kunnen oefenen met dit soort situaties. - Verward persoon (docent) zit met mes achter LOTUS aan. BHV’er moet de situatie proberen te kalmeren

  • Aanbevelen? Ja
8

Duidelijke presentatie en uitleg.

Door alleen het boek te bestuderen kom je er niet dus, als er een docent met heel veel ervaring voor de groep staat valt het kwartje meteen. Ik vond het persoonlijk een hele leerzame cursus.

  • Aanbevelen? Ja
7

Was weer een leerzame opfrissing

Leuke lesdag van een ex-brandweerman; hij wist ons weer te boeien!

  • Aanbevelen? Ja
9

Leuke en leerzame dag

de gegeven training was erg leerzaam.

  • Aanbevelen? Ja
7

Prima training breed toepasbaar.

Training kan nog wat bedrijf specifiek worden gemaakt i.v.m. hoge risico's in de zware metaal industrie.

  • Aanbevelen? Ja
10

Helemaal prima!

We hadden een leuke leraar, niet te veel poespas. Die willen we de vlg x wel weer hoor. De communicatie met Kambode liep ook prima. Alles duidelijk.

  • Aanbevelen? Ja
8

duidelijk

was weer een leerzame herhaling van BHV

  • Aanbevelen? Ja
9

goede update

Alles is weer in mijn gedachten opgefrist

  • Aanbevelen? Ja
8

Weer een leerzame opfris dag

Het was weer een leerzame opfris dag, met een fijne docent. Echter de locatie in Giessen laat misschien te wensen over, en was niet echt optimaal in mijn ogen. Ik hoorde van de docent dat hij zelf ook een opleidings locatie heeft. Misschien is dat in de toekomst eens een idee. Verder was het wel fijn om alles weer eens op nieuw aan te halen, echter door de sneeuw konden weinig brandjes blussen jammer genoeg.

  • Aanbevelen? Ja
7

Goede instructeur

Goede instructeur, die kort en bondig alles behandeld

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima EHBO cursus

Goede ervaring met de EHBO cursus. Een dagdeel theorie, in de vorm van wat spellen op papier met interactie. Andere dagdeel oefenen met Lotus. De cursus zou eventueel nog wat meer toegespitst kunnen worden op de betreffende sector van het bedrijf. Trainer beschikt over voldoende kennis en ervaring om over te brengen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede les met eigen input

Erg duidelijke les die naar onze wens werd ingevuld.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prettig en geen stress.

prettige docent en lotus. duidelijk en rustige uitleg en omgang met elkaar.

  • Aanbevelen? Ja
9

Ik vond het een leerzame dag

Ik vond het een leerzame dag

  • Aanbevelen? Ja
7

mijn ervaring is positief met KAM Bode

De ervaring van de cursus is dat de leraar het snel en duidelijk uitlegt. Tevens was er evengoed nog ruimte voor vragen en opmerkingen. Wel een kleine opmerking voor iemand die dit voor de eerste keer zou doen gaat het snel.

  • Aanbevelen? Ja
8

Duidelijke cursus en goede te volgen

De lesstof was overzichtelijk en het boek van goed en duidelijk. De instructeur was duidelijk en gaf goede uitleg op de gestelde vragen.

  • Aanbevelen? Ja
4

Was gezellig, maar daar heb ik de BHV-cursus niet voor nodig, bedenkelijk niveau van de instructeur

Instructeur VEEL te laat Niet voorbereid Cursus om 20.45 uur afgelopen, normaal 21.30 uur. Weinig actie gevraagd van cursisten

  • Aanbevelen? Nee
2

Slecht geregeld,instructeur kwam 1.15 uur te laat opdagen.

Als de instructeur 1.15 uur te laat op komt dagen kan ik er niet positief over zijn!

  • Aanbevelen? Nee
10

Leuke en leerzame dag

Mijn complimenten voor Theo!

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Industrieweg 30 A

4283GZ Giessen

0183-645050

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.