zoals u aan mij rapport ziet was die goed, het is wel een lang dag, ik denk dat dit voor de cursisten wel goed is want de een meent het beter op als de andere. Het examen per computer als zeer goed bevalen, 10 jaar geleden was men nog niet zo ver.
Super dag gehad geweldig
was prima
Helaas wijkt het nog te veel af van het VCAVOL examen, hier kan wel aan gewerkt worden, voorderest was het voldoende.
Leerzame herhaling. op een leuke in goede manier lesgegeven door de instructeur.
Deze instructeur had echt talent om op zijn geheel eigen manier kennis over te brengen.
prima cursus
Ik vind veiligheid heel goed en belangrijk. Ik heb gisteren cursus en proefexamens gemaakt dat ging heel goed. Duidelijke vragen en antwoorden. Maar van examen zelf ben ik daar niet over te spreken. Het zijn verschrikkelijke moeilijke vragen en antwoorden met veel moeilijke woorden wat ik helemaal niet kan begrijpen. Waarom dat zo is is dat ik heel zwaar slechthorend ben en heel veel moeite heb met begrijpen van moeilijke woorden. Graag wat makkelijker maken want zitten niet op universiteit.!!!
cursusleider met veel ervaring en goede uitleg. kortom een leerzame dag.
deze dag een zeer interessante dag gehad. deskundig persoon met praktijkervaring.
het was erg rommelig
Je wordt altijd goed geholpen!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.