Snel en efficient en gericht op het vaccineren maar communicatie en 'customer journey niet voldoende
Onderstaande is in referentie met of onze ervaringen in ziekenhuizen, huisartenposten of consultatie bureau's
1. Men kwam met 2 personen, bij de deur stelde men zich niet voor dat men namens thuisvaccinatie kwam en ook niet wat de rol van de 2e persoon was (wij vermoeden stagiair)
2. wij hoefden ons niet te legitimeren maar wellicht is jullie digitaal formulier op het tablet afdoende ter verificatie.
3. er werd in onze ogen onvoldoende aandacht gegeven aan en tijd genomen voor wat er ging gebeuren
4. Wij hadden jonge kinderen (3 en 6) maar er werd weinig tijd genomen om de kinderen gerust te stellen, had de indruk dat de snelheid van het proces leidend was.
5. onze jongste dochter schrok van de injectie en er gebeurde een ongelukje met de naald, er zat een snee in haar arm van circa 3 cm die behoorlijk bloedde. Ik hoop dat dit niet leidt tot littekenweefsel maar meldt dit toch maar vast.
6.Rommel achterlaten. De naalden zijn meegenomen maar er bleef een hoop rommel op tafel achter waarvan aan ons gevraagd werd om dit zelf bij het plastic afval te doen. Vind ik niet klant vriendelijk, je verwacht bij thuis vaccinatie ontzorging dus waarom dan ook niet bij het afval, op zijn minst had de vraag gesteld kunnen worden, waar men het afval zelf kan achterlaten.
Mijn observaties zijn hoofdzakelijk op het proces en niet op de werking van de vaccinatie of bij 3 van ons het zetten van de vaccinatie, dat ging goed. Maar injecties krijgen is toch iets niet alledaags, hadden wij graag gezien dat hier wat meer tijd en aandacht voor genomen werd helemaal bij onze kleinste die toch onverwacht bewoog en waar de injectie voor de 2 keer gezet diende te worden. bovenstaande hebben wij niet direct gecommuniceerd met de betrokkenen is na een paar nachtjes slapen wel hoe wij het ervaren hebben.