Filters

10

Goed

Prima

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel betrouwbaar & goede service

De arts was heel vriendelijk Kwam professioneel over En heeft zich tijd coor advies genomen Ben tevreden

  • Aanbevelen? Ja
10

Eerlijk en oprecht

Het was een fijne meneer. Eerlijk advies en geen poespas.

  • Aanbevelen? Ja
10

Netjes op tijd, vriendelijke arts(en) en vakkundig advies.

Netjes op tijd, vriendelijke arts(en) en vakkundig advies.

  • Aanbevelen? Ja
9

Uitstekend

Goed en vriendelijk

  • Aanbevelen? Ja
8

Tevreden en goed geprikt.

x

  • Aanbevelen? Ja
8

Doet wat ze beloven

We kregen de vaccinaties en uitleg, zoals beloofd. Zakelijk en voldoende professioneel, al mag het van ons wel was informeler.

  • Aanbevelen? Ja
8

Besteld en afspraak netjes nagekomen goede uitleg vriendelijke arts

Ik vindt het fijn als men gewoon leverd wat beloofd wordt . Helemaal tevreden .

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig

Netjes op tijd de uitleg duidelijk en de vaccinatie snel

  • Aanbevelen? Ja
8

Makkelijk en goed

Makkelijk te regelen, fijn aan huis, fijn dat tijd van 4 uur wordt teruggebracht naar 2 uur. Het inloggen lukt niet zodat ik het advies niet kon lezen.

  • Aanbevelen? Ja
9

deskundig, professioneel, duidelijke uitleg en makkelijk

Aan huis is natuurlijk ontzettend makkelijk maar het belangrijkste is dat er een deskundig, professioneel iemand komt en die ook nog eens rustig alle 'gevaren' duidelijk vertelt en uitlegt in geval van nood hoe te handelen.

  • Aanbevelen? Ja
10

heel goed en duidelijke uitleg

heel goed en makelijk thuis geprikt en duidelijke uitleg

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel prettig

Ik werd goed geadviseerd en het was erg prettig dat ze aan huis kwamen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Klantvriendelijk

Afspraak maken was gemakkelijk. Voorlichting prima.

  • Aanbevelen? Ja
10

Niets mis mee!

Prettig aan huis, duidelijke uitleg en info omtrent afspraak, werkwijze en uitvoering!

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel gemakkelijk.

Goede service en een vriendelijke arts die duidelijke en goede uitleg geeft.

  • Aanbevelen? Ja
10

Heerlijk relax

Vond het erg prettig om thuis geprikt te worden. Ben doodsbang voor naalden, maar mevrouw hielp je er door heen. En kreeg hele goede adviezen wat wel of niet te doen. De dokter dacht ook echt met je mee. Ja wij hebben dit toch wel als zeer prettig ervaren.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig

Wij zijn erg tevreden. Extra service.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed

Goede informatie ,deskundig geholpen ,niet hoeven wachten in de wachtkamer...

  • Aanbevelen? Ja
4

Matig

Mijn dochter werd gevaccineerd He a en b. Het advies was ook rabies maar daar twijfelden we over. Het zijn dure vaccinaties. Tot onze verbazing werd direct na de het a en b ook de rabies vac gezet terwijl we nog geen ja hadden gezegd. Daarnaast malaria tabletten gehad waarvan bij de 2 e vaccinatieronde gisteren duidelijk was dat 2x te veel was aangevraagd en dus ook weer door ons betaald. Al met al toch dure missers. Wat doet TV hier aan? Daarnaast brak gisteren bij mijn zoon het naaldje uit de houder waardoor het pijnlijk werd en niet met 100% zekerheid gesteld kon worden dat ook het gehele vaccin binnen was gekomen.....

  • Aanbevelen? Ja
10

zeer efficient

Keurige medewerker, afspraak op tijd, duidelijke toelichting, kan niet beter.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service aan huis. Aanrader!

Erg prettig om thuis inentingen te krijgen. Zo kan het ook in de avond als je allebei door de weeks werkt. Ze nam de tijd om alles uit te leggen en andere tips te geven mbt malaria, dengue enzv. Alles was goed geregeld.

  • Aanbevelen? Ja
10

top

Vriendelijk, duidelijk, ervaren, goede informatie.

  • Aanbevelen? Ja
8

Duidelijke uitleg

Ze luisterde goed, had alles goed uitgelegd, fijn geholpen.

  • Aanbevelen? Ja
2

Inbreuk op privacy en tijd

Tijdsblok was van 16.00-20.00. Dag voor vaccinatie werd dit gereduceerd naar 2 uur waarna ik 3 telefoontjes ontving van arts met wijziging van tijdstip.

  • Aanbevelen? Nee

Bedrijfsgegevens

Opaallaan 1212

2132LN Hoofddorp

023-303 1200

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.