Filters

10

Snel en vlot.

Nog snel kunnen regelen voor onze reis.

  • Aanbevelen? Ja
2

Niet voor mij bestemd.

Ik wou alleen een prik,wordt mij vanalles aangepraat wat er wel niet kan gebeuren op reis,ja prima maar ik wou alleen een prik een geen praatjes voor €30,-! Daar had ik lekker van kunnen eten in Azie.

  • Aanbevelen? Ja
10

Pijnloos en prettig gesprek

Aardige zachte prikker die ook nog wat handige tips had voor het land waar ik heen ging.

  • Aanbevelen? Ja
10

Duidelijk advies

Goed en duidelijk advies, snel alle vaccinaties geregeld. Malaria pillen werden thuisgestuurd.

  • Aanbevelen? Ja
1

Dokters goed, klantenservice ruk

Zie bovenstaande

  • Aanbevelen? Nee
10

snel gefixt

Precies wat je van een service als deez mag verwachten. Aanbevolen.

  • Aanbevelen? Ja
9

top!!!!

heel duidelijk uitgelegd en heel vriendelijke aarts

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend en duidelijk

Prima

  • Aanbevelen? Ja
10

Efficiënt. Zonder problemen

Wij waren in Wychen. Alles liep heel snel. Nauwelijks wachttijden. Aardige mensen die hielpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Goede service en uitleg over de verschillende vaccinaties

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede snelle service.

Uitstekende uitleg van het hoe, wat en waarom van elke vaccinatie.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prettige vakkundige hulp

Ben goed en vakkundig geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede bereikbare plek met parkeerplekken tegenover

Fijn arts geen lange wachttijden

  • Aanbevelen? Ja
10

Top

Mijn ervaring met de klantenservice is een 0...teveel mensen bemoeien zich op hetzelfde moment met 1 aan vraag. Weten van elkaar niet wat ze doen zeer onprofessioneel. Daar en tegen op locatie een zeer professionele persoon die gelijk door had dat het met mij niet goed ging door de warmte buiten. Haalde water voor me een koel doekje voor op mijn hoofd en ik mocht langer blijven liggen. Mocht niet eerder weg dan dat ik me echt goed voelde. Kortom doe iets aan de dames van de klantenservice dat ze van elkaar weten wat ze doen en wie welke mail oppakt. Het zou ze ook sieren om met respect de klant te bellen ipv te gaan schelden

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijk geholpen.

Geen aparte toestanden ondervonden. De noodzakelijke vaccins gehad. Degene die ze zette was zeer vriendelijk en toegankelijk voor informatie en een babbeltje.

  • Aanbevelen? Ja
6

Gehaaste afhandeling

Arts spreekt zeer snel en vergewist zich nauwelijks of de gedeelde informatie wel overkomt.

  • Aanbevelen? Nee
9

goed geholpen

Deskundige arts

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima

Bij aankomst twijfelde ik over of ik de vaccinatie Hepathitus A nog wel wilde nemen. Na een open gesprek met duidelijke eerlijke informatie met arts over de risico’s van niet laten doen, gaf hij me bedenktijd. En toen ik aangaf er toch vanaf te zien was dat ook geen probleem. Goede voorlichting gehad.

  • Aanbevelen? Ja
9

Deskundig, accuraat, snel

Goede uitleg, er wordt de tijd voor je genomen, deskundige medewerkers, prikken goed ( geen pijn), geen wachttijden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel en goed geregeld

Is gewoon goed

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed en snel

Goede prettige arts, goed advies en alles was snel geregeld. Ik kreeg ook nog korting via mijn zorgverzekeraar. Zou Thuisvaccinatie aanbevelen ten opzichte van de GGD. (niet ziek geworden na de vaccinatie, ook fijn)

  • Aanbevelen? Ja
6

Duur!!!!!

Een hoop geld, waarvan de verzekering niks aan mee betaald!

  • Aanbevelen? Nee
4

Onterecht malaria pillen voorgeschreven

In Zuid Afrika aangekomen bleek er geen malaria te zijn. Pillen dus onterecht voorgeschreven. Levering via thuis apotheek was wel in orde.

  • Aanbevelen? Nee
10

Vlot

Er was snel een afspraak te maken en alles verliep vlot.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima, deskundig en geen gedoe.

Zoals in één zin verwoord. Deskundig, duidelijk en geen gedoe.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Opaallaan 1212

2132LN Hoofddorp

023-303 1200

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.