Filters

9

Duidelijke communicatie en helder advies bij het gesprek met de arts.

Goede ervaring - we wisten al dat ze niet bij je thuis komen prikken en dat je daarvoor naar een locatie in de regio moet. Daar zijn we prima geholpen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima

Keurig

  • Aanbevelen? Ja
9

snel en vakkundig geholpen

snel en vakkundig geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijn

Voor mijn reis naar het buitenland had ik verschillende vaccinaties nodig. Gelukkig kon ik snel terecht bij Thuisvaccinatie en kreeg ik korting van mijn zorgverzekering. Ik kan slecht tegen naalden en dus werd er extra tijd gegeven en mocht ik het rustig aan doen. De mevrouw stelde mij erg op mijn gemak en ik mocht een zakje suiker innemen voor het geval dat ik zou flauwvallen.

  • Aanbevelen? Ja
6

Nog geen ervaring thuis

Helaaswerd de afspraakafgezegd

  • Aanbevelen? Ja
8

Deskundig en goed

Er werd nogmaals gecheckt of de vaccinatie passend was. Dit kwam op mij deskundig over.

  • Aanbevelen? Ja
1

Slecht

Onze vaccinatie werd niet professioneel gedaan, geen voorlichting en chaotisch. Ook nog eens duur, wij komen niet terug.

  • Aanbevelen? Nee
7

deskundig en goed advies

deskundig en goed advies

  • Aanbevelen? Ja
9

Goed geholpen vriendelijke medewerkers

Vriendelijke medewerker en goed voorgelicht en netjes behandeld. Alleen jammer dat VGZ niet meer samen werkt

  • Aanbevelen? Ja
5

Ik heb verschillende keren moeten vragen om informatie

Voor mijn reis naar Peru heb ik een aanvraag bij Thuisvaccinatie gedaan voor vaccinatie, malaria en hoogtepillen. Na twee weken niets gehoord te hebben kreeg ik informatie over Rabiës, maar nog niets over mijn aanvraag. Na een herinnering gestuurd te hebben kreeg ik informatie over de vaccinaties maar nog niets over malaria en de hoogtepillen. Ik heb weer een herinnering gestuurd en toen kwam de informatie over de hoogtepillen, maar niets over malaria. Tenslotte na nog een keer vragen kwam de info over malaria. Dit is geen dienstverlening en ben ik niet van Thuisvaccinatie gewend. Een slechte beurt! Op deze manier zal ik geen aanbevelingen doen en ook naar een andere organisatie overgaan.

  • Aanbevelen? Nee
4

it was not easy to find the place!

In addition to the difficulty of finding the place (the entrance door was closed and I waited for someone to open the door), the doctor didn't explain anything, I asked some basic questions and he just briefly answered!

  • Aanbevelen? Nee
9

geduldig en kundig in uitleg

We werden netjes geholpen en er was nogmaals een duidelijke uitleg inclusief advies voor eventuele herhaalprikken ( levenslange bescherming) Ook het engelen geduld was geweldig voor ons kind met enorme prikangst...

  • Aanbevelen? Ja
10

Simpel en snel

Afspraak makkelijk te maken en in de buurt beschikbaar. Tevens aardige arts met goede uitleg.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super service!

Alles goed uitgelegd, aardige en kundige medewerker! Ze belde een kwartiertje van te voren om de aankomsttijd door te geven. Top geregeld!

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig

Geweldig

  • Aanbevelen? Ja
10

Helemaal top

Helemaal top, Goed geïnformeerd qua vaccinaties!

  • Aanbevelen? Ja
10

Toppie

De site is duidelijk en rechtoe rechtaan

  • Aanbevelen? Ja
10

super geregeld

hele aardige mensen met kennis, heel goed geregeld.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prettig

Vriendelijke geholpen en duidelijk antwoorden op onze vragen

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijke mensen met aandacht.

Ik ben zowel thuis als op locatie gevaccineerd. Beide keren was een positieve ervaring. Vriendelijke mensen die een praatje maakten.

  • Aanbevelen? Ja
9

goed bereikbaar en goed advies

snel en professioneel advies op locatie Groningen de vaccinaties gehaald

  • Aanbevelen? Ja
9

Helemaal goed

Heel goed

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima service, vlot geregeld

Advies dat gegeven was is goed. Verder kon ik gelukkig snel geholpen worden. Positieve ervaring wat dat betreft,

  • Aanbevelen? Ja
10

Eenvoudig een afspraak inplannen en efficiënt geadviseerd worden!

Had op korte termijn de verplichte vaccinaties nodig voor een zakelijke reis naar India. Tevens advies gevraagd over hoe te handelen wanneer je met diarree te kampen krijgt. Het was zeer eenvoudig op korte termijn een afspraak te maken, dat wat via de GGD niet lukt/ mogelijk is. Zeer efficiënt geholpen en van advies voorzien.!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed voorgelicht.

Wij hadden er alle vertrouwen in dat we de juiste vaccinaties kregen voor het land dat we bezochten.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Opaallaan 1212

2132LN Hoofddorp

023-303 1200

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.