Slecht vastleggen van een gecombineerde afspraak en slechte bereikbaarheid
Door mijn vrouw werd een afspraak gemaakt voor een vaccinatie i.v.m. een voorgenomen reis naar Zuid Afrika. Dat ging op zich goed waarna zij mijn gegeven wilde opgeven voor een gecombineerde vaccinatie.
Na invoering van mijn gegevens werd er tot 3x toe een bevestiging gevraagd wat door uw systeem telkens niet werd geaccepteerd.
Uw medewerker die langs kwam voor de vaccinatie gaf ook aan dat mijn gegevens (A.J. Siebert) niet waren doorgekomen waarna hij ter plekke mijn gegevens aan de hand van mijn paspoort in zijn Laptop heeft opgenomen zodat de vaccinatie gegeven kon worden.
Tot onze verbazing kregen wij de volgens dag wederom het verzoek om de gegevens van A.J. Siebert (BSN en geboortedatum) door te geven omdat het anders administratief niet verwerkt kon worden. Ik heb hierop gebeld en na een wachttijd van ongeveer 12 minuten heb ik opgegeven en maar een mail gestuurd.
Door uw medewerker werd aangegeven dat de gevraagde gegevens nog steeds niet bekend waren waarop ik aangaf dat deze dan toch bij de collega die thuis was geweest opgevraagd konden worden. Tot mijn verbazing werd gezegd dat de gegevens niet opgeslagen waren / werden wat op zich al zeer vreemd is. Uiteindelijk de gevraagde gegevens telefonisch maar doorgegeven.
Al met al geen positieve ervaring met Thuisvaccinatie.
Met vriendelijke groeten
Ton Siebert
Paradijsselpark 231 te 2904 PA Capelle aan den IJssel