Filters

8

Heerlijke week Zell am See

Heerlijke week in Zell am See gehad. Villavibes regelt vrijwel alles voor je. Bijvoorbeeld de leuke ski-safari's, gewoon lekker achter de gids aan skiën zonder steeds op de kaart te moeten kijken. Door de groepsgrootte zitten er altijd mensen tussen met we het goed klikt. Verwacht geen dating-avontuur, want daarvoor komen de meeste toch echt niet. De meesten zijn er om lekker te skiën en nieuwe vrienden te maken.

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Zell am See | 50-69 jaar
9

Don't be scared

Gewoon doen, er zijn altijd mensen waar je mee klikt. Iedereen zit in de zelfde situatie! Don't be scared!

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Kirchberg | 25-45 jaar
1

Reality show

My friends already know al that happened and would never go on this trip again. People exclude others and is like a reality show that the competition for being with someone beats everything went there to have fun, was just humiliated instead. I told them the shoes were too thight they said was ok and then got a purple toe becaus they were too tight and had to swipe them.

  • Aanbevelen? Nee
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Saalbach | 25-39 jaar
9

Veel gelachen, aanrader

Het was een geweldige wintersport! Tijdens deze vakantie kun je ski safaris kiezen op jouw niveau, leer je snel mensen kennen en is er ook tijd voor een lekker drankje in de zon op de piste. Ik heb ontzettend genoten! Super veel gefeest, omdat het zo gezellig was met onze groep. Ik genoot van de diversiteit aan mensen en hoe iedereen zo heerlijk welkom was! Ik heb veel gelachen en zal iedereen deze vakantie aanraden. (Tenzij je houd van een rustige vakantie)

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Saalbach | 25-39 jaar
9

Top! Je kan lekker je gang gaan

Skivakantie was echt top! Je bent lekker buiten en je kunt als je wil alsnog je eigen weggaan. Door de ski-safari’s kom je snel in contact met anderen en kun je in de middag lekker je gang gaan met de mensen die je net hebt ontmoet!

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Saalbach | 25-39 jaar
7

Echt een week lang genieten

Als je de energie hebt om vol voor een bruisende en intensieve week te gaan, dan is deze ski-reis iets voor jou!

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Saalbach | 25-39 jaar
8

Echt een week lang genieten

Het is een reis in mijn geval met vele ''lotgenoten'' die echt een week lang gaan genieten met elkaar. Geen gedoe of gezeur, echt gewoon een week genieten. veel gelachen, veel meegemaakt. Iedereen was aan zijn 2de jeugd begonnen. Wat kan ik daar nu nog meer over vertellen?

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Saalbach | 25-39 jaar
10

Alle verwachtingen overtroffen!

Had geen idee wat ik van een Single-reis moest verwachten. Het heeft alle verwachtingen overtroffen: goed georganiseerd, leuke leiding, leuke mensen leren kennen en een geweldige week gehad in de bergen van Oostenrijk. Zeker een aanrader!

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Saalbach | 25-39 jaar
9

Ideaal voor single wintersportfanaten

Dit is een reis voor mensen die graag op wintersport gaan en ook van de apres ski houden. Daarnaast ook graag nieuwe mensen leren kennen op deze manier.

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Saalbach | 25-39 jaar
8

Grote groepgarantie, dus altijd wel een goede klik met iemand

Super leuk om met een groep gelijkgestemde op vakantie te gaan. De groep is groot waardoor er altijd wel iemand in de groep zit waar je een goede klik mee hebt. Het ligt er niet dik bovenop dat het een singlesreis is. Ook als je alleenstaand bent en dat prima vind is het heerlijk om mee te gaan.

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Saalbach | 25-39 jaar
9

Part of the group

Op vakantie gaan met VillaVibes is een feestje! Je bent geen single meer, maar part of the group. De organisatie vooraf en gedurende de vakantie is heel goed geregeld. De crew is betrokken, neemt initiatief en heeft aandacht voor iedereen. Je komt op de leukste plekken en ontmoet nog meer lefhebbers die alleen op vakantie durven gaan.

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Saalbach | 25-39 jaar
8

Zeker doen

Wintersport met VillaVibes, zeker doen! Grote groep, dus altijd wat te beleven. Lange busreis, maar ideaal moment om de eerste mensen te leren kennen. Tijdens de wintersport wordt er van alles gefaciliteerd voor je, maar je hebt altijd zelf de keuze waar je aan deelneemt. Iedere dag zijn er skisafari's voor een zorgeloze ski ochtend, apres ski tent staat gepland en iedere avond is er een activiteit waar je bij kan aansluiten.

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Saalbach | 25-39 jaar
9

Geen minuut spijt!

Echt een super fijne en leuke vakantie gehad. Ik vond het heel spannend om dit te doen, maar heb geen minuut spijt gehad. Heerlijk kunnen skiën, veel gelachen en goede gesprekken gehad. Heel mooi om te zien dat zulke verschillende mensen zo goed samen kunnen gaan en hoe snel je een band op kan bouwen!

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Saalbach | 25-39 jaar
8

Ik ga zeker nog een keer

Nieuwe mensen leren kennen en een leuke skivakantie beleven? Dan zeker gaan! Iedereen staat open voor leuke contacten en heeft zin om lekker te skiën en apres skiën. Ik ga een volgende keer zo weer!

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Saalbach | 25-39 jaar
8

Spannend als eerste keer, maar snel vrienden gemaakt

Ook al is het spannend om de eerste keer op een singles groepstrip te gaan, vrienden zijn zo gemaakt! Ook is het erg leuk om mensen te leren kennen uit andere steden omdat je die anders normaliter nooit zou ontmoeten, en je kan zelf naar eigen smaak je vakantie inrichten en wordt bijna helemaal ontzorgd door de organisatie, dus je kunt heerlijk ontspannen!

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Saalbach | 25-39 jaar
9

Fantastische eerste reis!

Fantastische eerste reis gehad bij VillaVibes, goede organisatie en gezellige reisgenoten.

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Flachau | 25-39 jaar
9

Een ideale reis waarbij je niet hoeft na te denken over praktische zaken

Dit jaar voor de 2e keer op wintersport met VillaVibes! Het was een heerlijke, mooie en intense week. We hebben er het optimale uitgehaald met ze allen! De ski safari’s zijn top en geven echt de ruimte om mee te gaan met de groep op je eigen niveau en zijn daarnaast een goede stok achter de deur om na de après-ski van de dag ervoor toch je bed uit te komen;) Doordat dit alleen ik de ochtend is heb je de middag om helemaal te doen wat je zelf wil; lekker nog even mee met een groepje, een drankje in de zon of naar de sauna en doordat het programma bekend was kan je ook makkelijk weer aansluiten bij de groep. Voor mij dus een ideale reis waarbij je niet hoeft na te denken over praktische zaken en echt kan genieten!

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Flachau | 25-39 jaar
9

9 dagen nagenoeg constant gelachen en plezier gehad

Met mensen in de omgeving die niet (meer) op wintersport willen of dit te koud vinden, zocht ik naar een reis. Zo kwam ik bij diverse groepsreizen uit. Uiteindelijk heb ik voor de Villavibes reis naar Flachau gekozen. Ik wilde graag in de genoemde week, die kwam mij goed uit. Daar had ik twee verschillende reizen voor gevonden, toevallig beide naar Flachau. De grote groep leeftijdsgenoten (een range van 15 jaar: 25-39 jaar) stond mij erg aan en was de doorslaggevende reden om met Villavibes mee te gaan. Als iemand van 31 zit ik liever tussen de 20ers en 30ers dan tussen de 50ers en 60ers, bij de eerstgenoemden heb ik nou eenmaal veel meer aansluiting. De groep was groot en gezellig. Bijna iedere dag wisselden de groepssamenstellingen wel, waardoor je met regelmaat weer nieuwe mensen sprak. Achteraf gezien snap ik niet dat ik nog zo lang heb getwijfeld, ik heb echt een absolute topweek gehad. Voor ik er erg in had, was het alweer vrijdag, de laatste ski-safari dag en toen ik nog een keer knipperde met mijn ogen, zaten we in de bus terug naar huis. Ik had de skipas maximaal verlengd, dus kon nog een dag eerder beginnen en een dag langer doorgaan op de pisten, wat we dan ook gedaan hebben. Niet alleen ik, maar velen. De lol begon 's ochtends bij het ontbijt al, ging door in de bus, in de lift, op de pisten, tijdens de lunch, bij de après-ski, bij het diner en ook nog daarna. Ik heb, inclusief busreis, 9 dagen nagenoeg constant gelachen en plezier gehad. Nouja, behalve dan het moment dat we afscheid van elkaar moesten nemen omdat de bus op de uitstaplocaties was. ;-) Dat was een harde ruk terug naar de Nederlandse werkelijkheid. Door de opzet van de reis werd je zowel vermaakt als dat je zelf op avontuur kon in het gebied. Door deze opzet moest je echt bewust kiezen om alleen na de lunch op pad te gaan, anders was er altijd wel een groepje bij wie je aansluiting vond of die vroegen of jij met ze mee ging/of jullie samen op pad kunnen gaan. Het samen eten in de middag dr

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? SnowVibes Flachau | 25-39 jaar
10

Enorm gezellig

Als je een super gezellig, actief, swingend weekend met ook ruimte voor goede gesprekken wil hebben ; zoek niet verder en sluit je aan bij een Villavibes weekend in het Vechtdal. In het begin misschien heel even spannend, maar daarna vind je al snel aansluiting en volgt een weekend vol lol, beweging en diepgang. De crew doet er alles aan om de sfeer te ondersteunen, het was geweldig.

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? WeekendVibes Vechtdal |50 -69 jaar
10

Goed voor je zelfvertrouwen

Ik raad zeker aan om mee te gaan. Dit was voor mij de tweede keer. Je ontmoet zoveel mooie mensen. Het is goed voor je zelfvertrouwen, het eten is heerlijk en je kan er heerlijk je zelf zijn. Ik hoop nog vaak mee te kunnen gaan en de volgende reis is al geboekt.

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? WeekendVibes Vechtdal |50 -69 jaar
8

Onderlinge sfeer was fantastisch

Ook ik had in het begin de nodige twijfels, De gebruikelijke spanning voor het begin. Twijfels is dit wel iets voor mij, maar alleen is ook maar alleen. Heel blij, dat ik het toch gedaan heb. Veel leuke activiteiten. Goede contacten en veel begrip voor elkaar. Voelde mij echt geaccepteerd zoals ik ben, voor of tegen mij geen onvertogen woord. Kan het dus iedere single wel aanbevelen. Maar zal lang niet bij iedereen aanslaan. Je moet echt wel een grens over.

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? WeekendVibes Vechtdal |50 -69 jaar
9

Aanrader

Absolute aanrader om leuke mensen te ontmoeten en een gezellige tijd te hebben. Het setting maakt dat je snel vertrouwd bent met een aantal mensen en echt 'rijk' naar huis gaat.

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? WeekendVibes Vechtdal |50 -69 jaar
8

Niks moet, alles mag

Misschien voelt het wat ongemakkelijk om je in te schrijven voor een weekend met singles, maar dat verandert gelijk als je binnenkomt. De crew ontvangt je, maakt je wegwijs en de bubbels staan al klaar. Gelijk ontstaan er spontaan gesprekken met mede-vibers. En na het eerste diner is het net of je de anderen al dagen kent. Het programma is zo gevarieerd dat er voor elk wat wils is. Niks moet, alles mag. En soms heb je, ondanks alle gezelligheid, hilariteit en lol, toch even behoefte aan "niks", ook dat is geen punt. Aan het eind van een weekend heb je gegarandeerd nieuwe vrienden gemaakt en vooral veel lol gehad. Wie wil dit nou niet? Tip: plan de maandag vrij om na te genieten en bij te komen ;)

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? WeekendVibes Vechtdal |50 -69 jaar
9

Perfecte combi van zon en cultuur

Het stond niet op mijn bucketlist, Gambia. Het was meer per 'toeval' dat ik deze reis boekte. Maar voor iedereen die nog een plekje over heeft op zijn/haar bucketlist: zet Gambia er maar op hoor! Top om het land te ervaren, wildlife te spotten, van de zon, zee en strand te genieten en met je mede Vibers op stap te gaan. Aanrader!!

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? BeachVibes Gambia | 30-49 jaar
8

Indrukwekkende reis

Een indrukwekkende reis met zon, zee, zwembad en indrukwekkend land met arme maar dankbare en zeer aardige mensen. De smiling coast is een ervaring om nooit te vergeten.

  • Aanbevelen? Ja
  • Over welke reis geef je een beoordeling? BeachVibes Gambia | 30-49 jaar

Bedrijfsgegevens

Utrechtsestraat 61

6811LW Arnhem

026-3707910

[email protected]

Over VillaVibes

Single zijn was nog nooit zo leuk De singlereizen van VillaVibes zijn al jaren dé favoriet onder hoger opgeleide singles (hbo-wo). Supergoed georganiseerde groepsreizen en events bomvol positieve Vibes. Elk jaar kiezen duizenden vrijgezellen met ons mee op reis. En weet je wat ze vaak zeggen? Single zijn was nog nooit zo leuk! Kies jouw ideale singlereis uit meer dan honderd vakanties. Van leuke weekendjes weg tot geweldige surfvakanties voor singles. En van feesten op Rhodos met andere vrijgezellen tot wielrennen in Oostenrijk met sportieve reisgenoten.

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.