De communicatie was weer teleurstellend. Bij aanvang van de training ontving ik een evaluatiemail en veel later die dag een mail met 'hoe was je eerste les?'. erg slordig en zeer onprofessioneel om een standaardmailtje voor elke training te versturen. het betreft een eendaagse training. Dit gebeurde ook met Mathematics. Conclusie wederom, slechte service maar prima docent.
Hoi Maarten, dank voor je berichtje. Ik ga kijken of ik de automatische mailtjes die je krijgt, die bedoeld zijn om de training tussentijds en na afloop te evalueren, kan wijzigen voor trainingen die 1 dag lopen. Dan is 1 mailtje inderdaad voldoende. Dank voor je tip! Martin van TentamenTrainingen.nl
The teacher was good, but the material that was offered was so bad that it made it very difficult for her to give a proper lecture. The material was too basic, badly translated, a lot of mistakes in there, missing (!) tests, small rooms.. Also, I think that this material can be discussed in less hours. This is probably the most expensive course there is in Groningen, while the the material is probably the worst. I didn't feel taken seriously for this course. I heard that actually nobody, also from other groups, was satisfied with the course.
Uitstekende docent. De training was slecht georganiseerd door tentamen trainingen. Te kleine ruimte, materiaal deed het niet en ik moest mijn werk doen op een stoel. 6 uur lang.
korte, maar zeer krachtige lessen die veel nut hebben gehad.
Ook al hadden we een ietwat moeizame start, ben ik tevreden over de trainingen.
Lorenzo is great! Very knowledgeable, and knows how to explain in a way that we'll also understand. I didn't know what to expect, but it ended up being very very helpful. Thank you Lorenzo!
Het eerste gedeelte, de presentatie was zeer leerzaam. Ik had alleen graag van te voren de pp kunnen krijgen, zodat ik rustig kon luisteren en alles in me op kon nemen, nu was ik druk met (mee)schrijven, omdat ik niet zeker wist of ik de pp nog kan krijgen. In deze presentatie werden alle onderwerpen meegenomen, dat was erg fijn!
Beste Clariska, dank voor je feedback. Wat vervelend dat het lesmatieraal niet geheel naar wens was. Na overleg met de groep hebben we dit digitaal met jullie gedeeld, zodat jullie er zelfstandig nog verder mee konden oefenen in aanloop naar het tentamen. Ik ga er van uit dat dit het probleem heeft opgelost. Als dat niet zo is, horen we graag nog even van je :). Nogmaals dank voor je input. Martin van TentamenTrainingen.nl
Zie bovenstaand
Echt een goede doorloop van de stof zo voor het tentamen.
Veel belangrijke stof doorgenomen en geoefend. Fijne voorbereiding voor het tentamen!
Goede cursus erg behulpzaam top docent met passie voor het onderwerp.
Helaas geen werkende beamer aanwezig waardoor het hele programma moest worden omgegooid en het een stuk langer duurden
Goede bijles, alleen de locatie was niet goed. De ruimte was te klein vergeleken met het aantal mensen en de beamer deed het niet.
Ik voel me goed voorbereid voor de toets, alle belangrijke onderdelen zijn voorzien en het lesmateriaal is goed voor zelfstudie wanneer ik weer thuis ga leren. Zou dit zeker aanraden.
Top!
Probeerde op verschillende manieren de content uit te leggen en vroeg constant als we begrijpen hebben om verder uit te leggen. Top!
Top!
Het is niet wat had verwacht
Beste Mina, dank voor je feedback. Wat vervelend dat het lesmatieraal niet geheel naar wens was. Na overleg met de groep hebben we dit digitaal met jullie gedeeld, zodat jullie er zelfstandig nog verder mee konden oefenen, in aanloop naar het tentamen. Ik ga er van uit dat dit het probleem heeft opgelost. Als dat niet zo is, horen we graag nog even van je :). Nogmaals dank voor je input. Martin van TentamenTrainingen.nl
Ik vond het helaas geen goede structuur hebben waardoor het langdradig werd en er ook veel werd stilgestaan bij problemen die niet voor iedereen even relevant zijn. Hierdoor had het voor mij niet veel effect. Ik denk dat het ontbreken van structuur veel te maken had met de last minute regeling.
Beste Yasmine, wat vervelend te horen dat de training niet veel effect voor je had. Dit komt denk ik inderdaad doordat de originele docent wegens een ongeval niet meer voor de klas kon staan, en we een andere docent op deze groep moesten zetten. Dit was heel vervelend, maar zoals besproken de beste optie om deze nare situatie op te lossen. Na de training hebben we jullie op drie manieren gecompenseerd en ik hoop dat dit je geholpen heeft het vak te halen (onder meer door jullie in de aanloop naar de toets in contact te brengen met onze docenten, zodat jullie ast minute alle vragen nog konden stellen, buiten de training om). Zo niet, dan vind ik dat heel naar, en dat gaan we je in de zomer gratis helpen met de herkansingen. Groetjes, Martin van TentamenTrainingen.nl
Uiteindelijk met meerdere studenten weggegaan, omdat de oefenvragen te lastig werden uitgelegd waardoor wij in de war raakten. Heeft niets te maken met de docent, omdat hij last-minute is ingeschakeld door TentamenTrainingen.
Beste Maxime, dank voor je feedback. Wat vervelend dat het lesmatieraal niet geheel naar wens was. Na overleg met de groep hebben we dit digitaal met jullie gedeeld, zodat jullie er zelfstandig nog verder mee konden oefenen, in aanloop naar het tentamen. Ik ga er van uit dat dit het probleem heeft opgelost. Als dat niet zo is, horen we graag nog even van je :). Nogmaals dank voor je input. Martin van TentamenTrainingen.nl
Slecht lokaal Geen dia's Laag tempo
Beste Vincent, dank voor je feedback op deze training. Het klopt inderdaad dat er, ondanks de reservering, in eerste instantie geen werkende beamer was in het lokaal. Dit heeft de les vertraagd in het begin en dat is ook de reden dat we langer zijn doorgegaan. Mijn excuses hiervoor, dit is kort voor je tentamen uiteraard niet hoe je met je tijd wil omgaan. We nemen dit op met de verhuurder en gaan bekijken of we volgende keren beter op een andere locatie terecht kunnen. Groetjes, Martin van TentamenTrainingen.nl
Ik vond de Tentamenhandleiding die we hebben gekregen vergeleken met bijv. Athena studies slecht. Er stonden geen duidelijk stappenplannen in, en er waren geen antwoorden van de opgaven uit het boekje. Daarom vond ik de training tegenvallen. De docent was wel goed, en kon goed uitleggen.
Beste Frerick, dank voor je feedback op deze training. Het klopt inderdaad dat het lesmatieraal bij deze training een verbetering nodig heeft. We pakken dit nu op. Mocht je komende ronde meedoen met de gratis tweede training, dan krijg je een ge-update versie van dit materiaal. Veel suces! Groetjes, Martin van TentamenTrainingen.nl
good experience but wouldve like it to be a bit earlier to have more time to prepare for the exam
Ik heb de wiskunde training ook gevolgd en die vond ik top. Echter, vond ik dit erg tegenvallen. Het materiaal voegde weinig toe aan en weer veel fouten in het boekje.
Beste Nynke, dank voor je feedback op deze training. Het klopt inderdaad dat het lesmatieraal bij deze training een verbetering nodig heeft. We pakken dit nu op. Mocht je komende ronde meedoen met de gratis tweede training, dan krijg je een ge-update versie van dit materiaal. Veel suces! Groetjes, Martin van TentamenTrainingen.nl
Beheerst het vak bijna perfekt
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.