Goede leeromgeving gecreëerd. Stille ruimte, goede werkplekken, prima whiteboard en schetsbord en voldoende eten en drinken. Goede informatie, duidelijke uitleg en voldoende geduld vanuit de tutor. Conclusie: Zeer veel bij geleerd!
Fijne cursus, docent weet veel. Alleen was het de eerste les wel heel krab bij Studeersnel als locatie. Die zaal zou ik afraden, omdat er ook geen bord aanwezig is.
Erg behulpzaam
Wist veel extra informatie over het blok, besteedde veel aandacht aan moeilijke onderwerpen en ook bereid langer door te gaan dan tijd die ervoor stond, goede tips over maken van tentamen
Ik vond de lessen erg informatief en door de vele oefenvragen kon ik mijn kennis gelijk testen.
Hoewel Pascal enorm zijn best heeft gedaan en ook de kennis wel had, weet ik niet of ik in de toekomst nog een keer kies voor tentamentraining. Ik vind dat je toch wel heel erg op je eigen kennis moet vertrouwen, terwijl ik had verwacht dat ik de tentamentraining ervoor zou zorgen dat mijn onzekerheden juist opgelost zouden worden.
Kennis, uitleg, betrokkenheid
Emy is een zeer fijne tutor! In vergelijking met mijn eerste training vond ik deze training veel nuttiger aangezien Emy tijdens de training meer de focus legde op het praktische aspect van het tentamen. Persoonlijk vond ik dit fijner omdat ik geen moeite heb met het begrijpen van de stof maar wel moeite heb met de beantwoording van de vragen. Tevens heeft ze goede tips gegeven bij stress en in het algemeen.
Naar mijn mening was deze training echt geweldig! Ik zou wel willen dat dit voor elk vak mogelijk was!
Fijne manier van lesgeven, duidelijke powerpoint
Een heel goede en nuttige training. Als ik m'n tentamen niet haal, zal het daar niet aan liggen.
Jordy is echt een topdocent! Hij legt het op een leuke manier uit en kan veel voorbeelden geven. Hij doet bijna alles uit zijn hoofd en zorgt ervoor dat iedereen het begrijpt.
Communicatie vanuit tentamentrainingen kan wat strakker. Veel gedoe om in de Facebook groep te komen, wellicht is WhatsApp in het vervolg makkelijker? Een oplossing is ook een klantaccount op de website met alle communicatie overzichtelijk beschikbaar.
Goed tempo van spreken en enthousiast.
Hij had veel voorbereidingen getroffen waardoor we goed aan het werk konden gaan.
Training was helemaal prima zoals verwacht! Handig dat de training drie lessen was in plaats van vier. Wel vind ik het jammer dat als je de training al hebt gevolgd, hij weinig anders is.
She was extremely helpful, understanding and paid special attention to the difficult elements of the course. She was also good at explaining and always made sure we understood before continuing
Geduldig en heel betrokken en aardig
Goede les, fijn dat het verlaat kon worden toen wij hierom gevraagd hadden. De les verliep goed en ik heb er veel aan gehad
TOP! De docent wist antwoord op alle vragen en we hebben in de les alle stof behandeld. Door de training is alles weer opgefrist en Arjen wist veel over het vak Cardiologie.
De les verliep erg rommelig en de docent moest erg veel opzoeken op google voordat zij het antwoord wist. Verder duurde de les maar 2 uur terwijl er in de mail 3 uur voor stond. Het is jammer dat het zo ging, er ontstond veel verwarring over de antwoorden en soms werd er iets verkeerd uitgelegd.
In de mail stond dat de training van 19-22 uur zou duren, maar dit bleek uiteindelijk maar twee uur te zijn. De les verliep erg rommelig en naar mijn idee had Freke het niet goed voorbereid. Ze bleef erg verwijzen naar afgelopen zomer, omdat ze deze cursus toen ook gegeven heeft. Grote verschil is echter dat iedereen toen net het reguliere tentamen van dit blok achter de rug had, dus je kennis is al groter. Daar had ze naar mijn idee rekening mee moeten houden. Mijn eindoordeel is dat ik vrij weinig aan deze cursus gehad heb. De cursus werd 1,5 dag voor het tentamen gegeven en het zou fijn geweest zijn als je dan tevreden en zelfverzekerd de les uit loopt. Helaas was dit voor mij niet het geval. Ik vind het naast zonde van mijn tijd ook enorm zonde van het geld dat ik hiervoor betaald heb. Voor mij was het dit absoluut niet waard.
Dit was ronduit een waardeloze en de slechtste training die ik ooit heb gehad. De docente was heel vriendelijk maar had duidelijk de les niet voorbereid (ivm kerst?). Er was geen plan en ze wist veel zaken niet waardoor we heel traag door de stof gingen en maar een klein deel überhaupt konden behandelen(We gaven aan dat de tijd bijna op was en wat nu handig was om te doen --> veroorzaakte discussie). Hiervoor ga je juist naar een training om even alle stof gehoord te hebben. Vervolgens gingen we maar een paar oefenvragen maken om toch nog iets gedaan te hebben maar dit was ook chaotisch en vragen werden verkeerd uitgelegd. Absolute verspilling van mijn tijd en mijn medestudenten. Ik wil daarom ook zonder twijfel mijn geld terug. In deze twee uur had ik beter zelf kunnen gaan studeren en was ik meer opgeschoten.
Ze had volledige kennis van zaken.
Goede kennis
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.