Ik heb het over het algemeen wel iets aan gehad, maar de opstelling was een beetje rommelig en de hele presentatie een beetje onoverzichtelijk en niet gestructureerd. Nick was wel erg vriendelijk en deed enorm z’n best om alle vragen te begrijpen en te rantsoenen. Echter zijn sommige vragen onbeantwoord gebleven (bv. Waar komen de tabellen vandaan?)
Cheyenne is heel duidelijk en goed te volgen. Ik zou zo weer een examentraining boeken! Het is een goed tempo en de belangrijkste dingen komen aan bod.
Jeanette was heeeel klantgericht en probeerde alles zo goed mogelijk uit te leggen. Daardoor ging het aan het begin wat traag en kwamen we aan het eind iets tijd tekort. Een iets betere inhoudsopgave had waarschijnlijk zorgen bij studenten weggenomen dat niet alles wat ze nodig hebben behandeld zou worden. Iets te veel herhaling van KOM en iets te weinig ingegaan op regressie en het lezen van de SPSS-overzichten. En de uitleg over de R2 etc. had iets strakker gekund.
Een hele duidelijke en bondige beschrijving van de basis van de stof
Goede uitleg, alleen jammer dat zij de tentamentraining uiteindelijk niet zelf geeft.
Fijne en duidelijk uitgelegde training
De stof wordt op een rustig tempo uitgelegd en duidelijke koppeling naar tentamenopgaven.
Behandeld stof uitstekend, goed te volgen en kan de vragen buiten context beantwoorden.
De docente kon alles goed en duidelijk uitleggen. Ook noemde ze veel voorbeelden dat voor meer duidelijkheid zorgde.
Cheyenne legt alles helder uit op een duidelijke manier. Ze gebruikt goede voorbeelden en weet de context goed te omschrijven.
Duidelijke herhaling van KOM vond ik fijn en de stof van TOE goed behandelt!
The trainings are lifesaving to be honest.
I think that in general the session was really usefull and that it actually contributed more to my knowledge about presenting as I had expected. I thought that maybe a bit too much time was spend on the beginning of the session and not on giving the trainig itself. I think that that has contributed the most to the learning experience.
Good structure and precise answers.
De tentamentraining sloot leek meer op een herhaling van het vak KOM dan op het tentamen van TOE. Terwijl het een tentamentraining voor TOE was. Ondanks dat was het een duidelijke uitleg en werden de vragen goed en serieus beantwoord.
The lesson was structured well and I can learn step by step
Er is veel uitgelegd, waaronder veel herhaling, wat fijn was. Maar sommige uitleg kwam niet overeen met o.a. hoorcolleges en lessen.
Jeannette deed het prima maar de handleiding waaruit ze les gaf ging veel te veel over KOM en niet genoeg over de nieuw geleerde stof van TOE. Wel ging ze erg goed in op alle vragen die door dit probleem naar voren kwamen.
Het begin ging lastig aangezien we niet binnen werden gelaten. Na de delay zijn we goed begonnen. De structuur was perfect. De slides onderling waren ook samenhangen, zo kon je van onderwerp naar onderwerp zonder een grote 'switch' te maken in je hoofd. Vragen werden snel opgemerkt en zo goed mogelijk beantwoord, soms wel niet erg uitgebreid of dat ze het antwoord niet wist (vaak zij ze dat ze ook niet zeker was van haar antwoord, dat komt een beetje onbetrouwbaar over). Wel zouden er nog meer voorbeelden kunnen worden gebruikt of iets meer interactie met de groep (zoals een quiz/mentimeter) zodat we actief meedoen.
De powerpoint was helder en logisch opgebouwd. Ondanks dat sommigen af en toe klaagden over dat de meeste stof voor KOM was, begrepen zijn volgens mij niet dat deze herhaling ook weer terugkomt in dit tentamen, dus ik vond het alleen maar fijn dat deze achtergrondinformatie opnieuw herhaald werd.
Ik vond het ene hele prettige masterclass. De docent legde goed en rustig uit en gaf veel voorbeelden wat voor verduidelijking zorgde. Ook konden we op elk moment vragen stellen en deed ze moeite om de antwoorden te geven, wat erg prettig was
We begonnen de training met een voorstellingsrondje. Dit was fijn want dan wist je ook wie allemaal mee deed! We bespraken heel veel situaties tot in detail. Van de andere oefeningen overliepen we een paar oefeningen. Dit was fijn want dan weet je hoe je zelf aan de slag ermee kan gaan. De trainingshandleiding is zeer uitgebreid en staan veel oefeningen in!
I liked the training. It always helps me out very well!
I always feel well prepared after taking the training with tentamentraining and love that there is space to ask questions. The teachers are super knowledgable and helpful!
Dit was de eerste keer dat ik een tentamentraining heb gevold voor een vak. De docent was zeer goed voorbereid voor iedere les en wist alles perfect en foutloos tot in de details te vertellen (!). Hij was in staat om op iedere vraag direct en duidelijk antwoord op te geven en ook nog eens met voorbeelden. Ook in de whatssapp groep heeft hij altijd heel netjes alle vragen beantwoord, ongeacht hoe lastig de vraag wel niet was. Ik kan dus alleen maar zeggen dat Luuk een topdocent is en echt alle credits verdient. Met deze kennis en kunde kan hij zeker werkgroepdocent worden op de uni (zelfs beter dan bepaalde werkgroepdocenten). Ik wil alleen een algemene tip geven. Misschien is het handig om in het vervolg minder belangrijke onderdelen van een leerstuk achterwege te laten en meer de nadruk te leggen op het samen behandelen van vragen. Dit vak kun je namelijk alleen maar onder de knie krijgen door veel te oefenen.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.