We beginnen met hoofdstuk 1. Dit is basiskennis, maar herhalen kan nooit fout. Om vervolgens naar een onbehandeld hoofdstuk te gaan is een keuze die ik niet kan begrijpen. Van veel termen had ik nog nooit gehoord, sinds we deze nog niet behandeld hebben. Daarom snap ik deze keuze niet, en ben ik eerder ontmoedigd dan gemotiveerd voor het vak statistiek.
Erg leerzaam omdat we iets moeilijks bespraken, maar wel verwarrend omdat we iets bespraken wat we tijdens de gewone colleges nog niet hadden gehad.
De tentamentraining had een goede opbouw, waardoor makkelijk te volgen was waar het over ging. Ook waren daardoor de lastige dingen beter te begrijpen. Ik vond het erg uitgebreid en ben blij dat ik er naartoe ben gegaan.
The training is very good. The trainer explains everything very clearly!
Heel duidelijk en informatief
De stof werd duidelijk uitgelegd en er was genoeg ruimte voor vragen. De stof die ze wilde behandelen was iets te veel voor de tijd die we hadden. Daarom niet alles kunnen behandelen. Maar wat we behandelde was wel duidelijk.
Ik vond de training handig om overzicht te krijgen, maar heb niet veel nieuws gehoord. Nou snap ik dat wel aangezien er rekening moet worden gehouden met de tijd maar het voelt niet alsof ik er veel extra van heb op gestoken. Ook waren er een aantal fouten in de PowerPoint.
Het was een jonge student. Hij vertelde alles duidelijk en overzichtelijk. Het enige wat jammer was is dat hij niet kennis had over heel Q2 maar echter alleen de stukjes die hij vertelde.
Zeer onvoorbereid
Twee uur durende masterclass behandelde alleen de basiskennis van burgerlijk recht. Deze stof had ik al lang onder de knie. Maar aan de andere kant kan je in twee uur natuurlijk ook niet heel diep op de stof in gaan.
Heel nuttig. Het heeft me meer vertrouwen gegeven in het tentamen .
Bondig, helder en volledig overzicht van de modules
Ik vond het heel fijn om de belangrijkste dingen terug te horen komen. Ook wat kleine details, die me anders misschien waren ontgaan. Ik kon ook een beetje toetsen in hoeverre ik de stof al beheerste en ik weet nu waar ik me wat meer op moet focussen bij het leren.
Ik vond dat Bas alles duidelijk uitlegde en goed formuleerde. Af en toe vond ik het wel een beetje snel gaan. Zoals snel van dia's wisselen. Verder was het fijn dat er veel oefenvragen voorbij kwamen.
Ik begreep goed wat hij vertelde en hij ging op een goed tempo door de stof heen. Wel wist hij het antwoord op enkele vragen niet, maar dit ging over een ander stukje van de stof dus dat snap ik op zich wel.
Fijn om een duidelijke lijst van begrippen te hebben. Ook leuk de vragen verwerkt tijdens de slides.
Het is fijn dat alles nog een keer behandeld wordt voor het tentamen. Het geeft je een fijn overzicht. Vind alleen wel dat de keuze van behandelstof niet heel goed is. Vooral veel vwo stof
Super goed!
Een hoofdstuk ontbrak aan de samenvatting die ik heb gekregen (Namelijk over internationaal onderzoek). Het was jammer dat de projector de powerpoint niet groter kon maken. Hierdoor kon ik het minder goed lezen.
Enjoyed the class
Ik heb de tering van Gijs echt als super chill ervaren :). Gijs gaat voornamelijk in op de berekeningen omdat dit je cijfer het meest ten goede komt, maar als je theoretische vragen hebt weet hij deze ook goed te beantwoorden. Ik heb het tentamen gemaakt zonder verder nog te leren; ik heb alleen zijn training gevolgd. Nu heb ik het waarschijnlijk niet gehaald, maar her scheelt niet veel!! Ik heb het meerendeel van de lessen tijdens het semester gemist, maar ik heb echt super veel van Gijs geleerd in die 12 uur. Het is een flinke investering (geld & tijd) en het is geen wondermiddel, maar het kan je wel enorm helpen!!
Edwin vertelde duidelijk in 3 uur de stof die we tot dan toe hadden moeten kennen. Hier was ook genoeg tijd voor pauze en voor vragen. Dit soort gratis master classes geven mij een goed beeld van hoe een tentamentraining kan zijn.
Hicham legt alles goed uit. Mocht je wat niet begrijpen dat herhaalt hij dit totdat je het begrijpt. Zijn colleges zijn goed gestructureerd. Er is een logische opbouw in zijn lessen.
Het was fijn om de Masterclass te volgen. Ben blij met de extra uitleg. Wordt interessant verteld.
I liked the overview given for MRM 1
TentamenTrainingen.nl helpt studenten met het behalen van hun studiedoelen door trainingen en scriptiebegeleiding van het hoogste niveau aan te bieden. We garanderen onze kwaliteit met de unieke 'Niet gehaald, geld terug'-garantie. We hopen je snel te mogen helpen jouw vak succesvol af te ronden!
• Alle klanten mogen beoordelen
• Beoordelingen moeten voldoen aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren controles uit om valse beoordelingen zoveel mogelijk tegen te gaan: lees meer
• Onvoldoendes (reviewscore lager dan 6) zijn 7 dagen na plaatsing zichtbaar op deze pagina