Laden reviews...
Laden reviews...
16 beoordelingen in de laatste 12 maanden
Geverifieerde reviews
Top beoordeeld
Review overzicht
Klanten delen consequent positieve zeilervaringen. De schipper en het team worden beschouwd als professioneel en vriendelijk. De activiteiten zijn goed georganiseerd en plezierig. De algemene indruk benadrukt kwaliteit en een gastvrije sfeer.
Wat een fantastische ervaring! We gingen met een groep van 21 personen op pad en kregen 3 boten ter beschikking. Voor niemand van ons was zeilen vertrouwd, maar dankzij de professionele en enthousiaste schippers voelde iedereen zich meteen op zijn gemak. Alles klopte: de omstandigheden, de begeleiding, de sfeer én natuurlijk de tocht zelf. De schippers zorgden ervoor dat we niet alleen konden genieten, maar ook echt konden kennismaken met het zeilen. De hele ervaring was perfect georganiseerd en verliep van begin tot einde vlekkeloos. Het werd een dag om nooit meer te vergeten, met prachtige momenten, veel plezier en een geweldige groepssfeer. Dit is zo’n ervaring waar je nog lang met een glimlach aan terugdenkt. Een absolute aanrader voor iedereen die op zoek is naar een originele, leuke en onvergetelijke activiteit! Wij zouden het zonder twijfel opnieuw doen.
Beveelt aan
20 August 2026
Dannie
Lokeren, België
Voor het eerst wezen zeilen met club vriendinnen. Was erg leuk en gezellig. Goede uitleg gekregen. Lekkere hapjes aan boord! We hadden prachtig weer dus dat is zowiezo fijn!
Beveelt aan
7 August 2026
Natalie
Ridderkerk
We hebben met ons gezin een fantastische middag gezeild. Marco heeft onze jongens (15 &16) volledig en actief betrokken bij het reilen en zeilen aan boord waardoor het ook voor hen een fantastische ervaring en middag is geweest. Marco is een sportieve kundige en aimabele schipper die er voor zorgt dat iedereen veilig en met veel plezier van de tocht kan genieten. We komen graag nog eens terug !
Beveelt aan
6 August 2026
Petra
Herten
Wij zijn met het bedrijf een middag komen zeilen en hebben hier enorm van genoten. Van ontvangst met koffie/thee en een zeeuwse bolus tot het drankje bij terugkeren in de haven was uitstekend geregeld.
Beveelt aan
27 July 2026
Linda
Nieuwerkerk aan den IJssel
Enthousiaste schippers en goed organisatie! Fijn om samen te werken met Marco, hij regelt alles tot in de puntjes
Beveelt aan
30 June 2026
Nikki
Tholen
Wij zijn bijzonder tevreden over de samenwerking. Vanaf het eerste contact tot en met de oplevering werd er professioneel, deskundig en klantgericht gewerkt. Afspraken werden nagekomen, er werd actief meegedacht in oplossingen en de communicatie verliep helder en prettig. Het eindresultaat voldoet volledig aan onze verwachtingen en de kwaliteit van het geleverde werk is uitstekend. Een betrouwbare partner die wij zonder twijfel aanbevelen.
Beveelt aan
30 June 2026
Danny
Terneuzen
Mijn verjaardags feest is gestart met een vaarregatta over de Oosterschelde Met in totaal 6 zeilboten en 2 motorboten heeft Marco van Dijke van Sailforce uit Wemeldinge mijn verjaardagsfeest onvergetelijk gemaakt. Mijn gasten hebben allemaal genoten van de zeil en motor boot vaartocht over de Oosterschelde Ver vooruit werden door Marco plotseling opkomende onweersbuien gesignaleerd Tijdig konden we daardoor de onweersbuien omzeilen waardoor de vaartocht veilig en en ook volledig heeft kunnen plaatsvinden Het is aan de grote deskundigheid van Marco van Dijke van Sailforce te danken dat deze tocht veilig en plezierig heeft kunnen plaatsvinden Het was voor mij de derde keer dat Marco dit voor mij samen met zijn team van schippers heeft georganiseerd Het was Top Marco Met hartelijke groet Henk Colijn
Beveelt aan
30 June 2026
Henk
Goes
Met een mooie windkracht 4 uitgevaren met drie zeer goede boten, een fantastische ervaring voor het team die door wind en regen echt van de elementen hebben genoten onder begeleiding van zeer ervaren schippers!
Beveelt aan
13 June 2026
Alfons,
Eindhoven
Leuke namiddag, gezellig rustig en veel uitleg. Super sympathieke mensen.
Beveelt aan
27 May 2026
Jan
België
Fantastisch zeiluitje gehad met Sail Force en schipper Marco! Marco is een professionele en zeer prettige man die duidelijk weet wat hij doet. Alles was uitstekend georganiseerd en het materieel was van hoge kwaliteit en perfect in orde. Daarnaast is Marco erg plezierig in de omgang, relaxed en tegelijkertijd professioneel, waardoor iedereen zich direct op zijn gemak voelde. Een absolute aanrader voor een sportief en gezellig uitje op het water. Wij komen zeker nog eens terug!
Beveelt aan
11 May 2026
Eppo
Rotterdam
We genoten van een mooie zeiltocht die ons een unieke ervaring rijker maakte in de goede handen van de zeer ervaren en uiterst vriendelijke schipper Marco! Een echte aanrader ook voor niet ervaren zeilers.
Beveelt aan
30 October 2025
Lieven
België
Wat fijn om te horen dat jullie zo hebben genoten van de zeiltocht Lieven! Mooi dat de ervaring ook voor minder ervaren zeilers zo relaxed en bijzonder voelde. Hopelijk mogen we jullie in de toekomst nog eens aan boord verwelkomen!
Als teambuilding boekten wij een uitje met Marco van Sail Force. Wij zijn wat later aangekomen dan doorgegeven, maar Marco heeft hier het beste van gemaakt en ons onmiddellijk wegwijsgemaakt in het zeilen. Al bij het uitvaren bleek dat Marco de groep goed aanvoelde en met de nodige dossier humor en ervaring wist hij ons te amuseren. Na het zeilen volgde nog een leuke apero-sailing en maakte hij uitgebreid tijd voor een babbeltje. Een aanrader!
Beveelt aan
13 October 2025
Wouter
België
Wouter, Wat leuk om te lezen dat jullie teambuildinguitje zo geslaagd was! Uiteraard konden flexibel zijn dan leuk te horen dat Marco zijn humor en ervaring goed aansloten bij de groep. Mooi ook dat jullie na het zeilen nog hebben genoten van een ontspannen apero-moment aan boord. Dank je wel voor jullie komst én voor de aanbeveling. Hopelijk mogen we jullie nog eens verwelkomen voor een nieuwe tocht!
Wij hebben met veel plezier samengewerkt met Sailforce voor een recente regatta met een van onze klanten op de Oosterschelde. De communicatie en organisatie verliepen vanaf het eerste moment professioneel en soepel. Sailforce dacht actief mee, was flexibel waar nodig en stelde het belang van onze eindklant voorop. De zeilmiddag zelf was een groot succes, onze klant omschreef het als geweldig en onvergetelijk. De schippers zorgden voor een ontspannen sfeer, terwijl alles tot in de puntjes was geregeld. Een samenwerking zoals je die graag ziet.
Beveelt aan
13 October 2025
Rick
Drimmelen
Wat geweldig om te lezen dat jullie samenwerking zo professioneel en soepel is verlopen. Fijn dat onze flexibiliteit en het meedenken rondom jullie eindklant zijn opgevallen — dat is precies wat we belangrijk vinden. Ook tijdens de regatta is het mooi om te horen dat de sfeer ontspannen was en alles goed geregeld aanvoelde. Dat jullie klant de zeilmiddag als “geweldig en onvergetelijk” omschreef, betekent veel voor ons. Dank jullie wel voor deze mooie woorden én de fijne samenwerking!
We werden heel hartelijk ontvangen en kregen meteen een wat meer uitleg over de omgeving en de Oosterschelde. Tijdens de tocht kregen we de keuze om absoluut niets te doen en te genieten van de wind en het water, of om te helpen en zelf even te varen. Een absolute verrijkende en ontspannende ervaring!
Beveelt aan
3 October 2025
Nathalie
Antwerpen
Afgelopen week hebben we met ons managementteam een teambuilding gedaan bij Sailforce. met 2 groepen verdeeld over 2 boten hebben we, onder leiding van Marco en Rinus, een mini regatta gedaan, waar de teams goed met elkaar moesten communiceren en samenwerken om als eerste de finish te behalen. Mooie ervaring waar de teams super goed konden samenwerken in een volledig andere omgeving en onder andere omstandigheden. Rinus, Marco, super bedankt voor de mooie, leerzame, middag met veel lol!
Beveelt aan
25 September 2025
Peter
Oud Gastel
Wat fijn om te horen dat jullie zo hartelijk ontvangst hebben ervaren en dat de uitleg over de omgeving jullie meteen meenam in het verhaal van de Oosterschelde. Mooi dat iedereen tijdens de tocht zijn eigen tempo kon kiezen — gewoon genieten of zelf even het roer in handen nemen. Dat het voor jullie zowel ontspannend als verrijkend voelde, betekent veel voor ons!
Voor de tweede jerr dit jaar gevaren met Sailforce (Marco). Prachtige beleving, het mooie aan deze trip is dat iedereen kan meedoen om te zeilen. Prachtige onvergetelijke ervaring. Op een mooi stukje natuur de Oosterschelde.
Beveelt aan
30 August 2025
Hub
Hoensbroek
Kon niet beter, alles paste. Marco als zeer ervaren schipper en gezellige gastheer liet ons, onder zijn scherp oog, zelf zeilen. Het prachtige weer, de wind en de zeehonden maakten dit tot een 'life time expercience'. Aanrader dus!
Beveelt aan
8 August 2025
Marcel
Etten Leur
Het team dat ik mocht begeleiden die dag heeft het als een hele leuke en gezellige middag ervaren.
Beveelt aan
8 July 2025
Karin
Wemeldinge
Met klanten een vaartocht gemaakt over de westerschelde, waarbij dat de uitgelezen kans is om zowel over werk en privé te kunnen praten in een zeer ongedwongen sfeer. Klant kwam superlatieven tekort om aan te geven hoe plezierig die het had gevonden, dus absoluut geslaagd.
Beveelt aan
8 July 2025
Paul
Goes
Als zeilliefhebber wilde ik mijn collega's een onvergetelijk gevoel van de wind in de zeilen laten ervaren. Op het water laat je alles los en ben je maar met 1 ding bezig. Aan de kundige zeilers van Sail Force was dit meer dan toe te vertrouwen op hun prachtige schepen. Duidelijke communicatie, warm ontvangst en goede uitleg en instructies. Resultaat, alleen maar lachende gezichten bij terugkomst waar we heerlijk nog even in het zonnetje mochten nagenieten met z'n allen aan boord in de haven.
Beveelt aan
26 June 2025
Rogier
Rijswijk
Samen met het team en 3 jachten op pad geweest en alles was tot in de puntjes geregeld door Sail Force. Marco en zijn collega's zijn een ervaren zeilers en met de heldere en duidelijke instructies zaten wij al gauw op het water en in een lekkere flow. Sfeer, proeven en beleven klinkt misschien cliché maar Sail Force gaf dat precies zoals wij het voor ogen hadden. Aanrader als bedrijfsuitje om op een ontspannende en relaxte manier, de elementen te trotseren!
Beveelt aan
20 June 2025
Wietse
Vlissingen
het pas prachtig om met Sailforce te gaan zeilen met het team! bedankt voor alle goeie zorgen
Beveelt aan
20 June 2025
Joost-Jan
Rijswijk (NB)
Met het bedrijf een super leuke middag gehad op 3 zeiljachten. Alles super geregeld door Marco.
Beveelt aan
13 June 2025
Stefanie
Middelburg
super schepen en skippers. Leuk ervaring
Beveelt aan
10 June 2025
Jörn
Keulen
Ondanks het wat onstuimige weer hebben wij een schitterende zeilervaring gehad. Dankzij de goede begeleiding van de schippers en de goed uitgeruste boten. Uiteraard hielp het ook dat het net op tijd stopte met regenen.
Beveelt aan
10 June 2025
Ronald
Koudekerke
Ik hoop dat je hebt genoten van je zeiluitje!
Niets zo ontspannend als een frisse neus halen op de Oosterschelde in Zeeland. Als het goed is was je helemaal even uit de dagelijkse sleur. Of dat nu was met familie, vrienden (of vriendinnen), collega’s of klanten; ik hoop dat het een onvergetelijke ervaring is geweest.
Marco van Dijke / SailForce
Binnenhaven 16
4424BN Wemeldinge
Branch
Zakelijke Dienstverlening
Specializations
B2B, Overig
Overige bedrijven