Bij verkoop van mijn huis zeer vriendelijk geholpen,echt wel een aanrader dit kantoor!
Goede en persoonlijke benadering. Heel klantvriendelijk.
Ik heb er verder niks aan toe te voegen, alles is gewoon goed verlopen en ik ben 100% tevreden.
Jammer dat wij verkeerd zijn geïnformeerd over de definitieve aflosnota. Dit heeft ons 2 weken vertraging gegeven.
Mijn ervaring is dat Raak notarissen in hun communicatie in elke vorm erg nors ,stug en defensief overkomen. Op een simpele vraag voor aparte afspraken word niet ingegaan zo krijg je gewoon 1 afspraak. Gerechtelijke uitspraken wordt niets mee gedaan Raak notarissen houd stug vol aan eigen werkwijze met en een gerechtelijke uitspraak veranderd hier niets aan. Zij doen het zo als zij willen. Tijdens de beslissing van verdeling overwaarde waren kopers hierbij aanwezig dit vind ik zeer ongepast en erg onprofecioneel dit soort zaken zijn privé zo dient hier ook naar gehandeld te worden.
Prima geregeld
Hele prettige ervaring, alles verliep soepel. Echt een aanrader, gezien de lage tarieven.
Door een fout van de notaris heeft de overdracht van ons huis later plaatsgevonden. Geen flexibiliteit vanuit jullie om er toch voor te zorgen dat de overdracht op 1 maart kon plaatsvinden. Wij allemaal (koper en verkoper) moesten ons naar jullie schikken. Advies voortaan alle koopaktes goed doornemen op overdracht datum en op tijd inplannen in jullie agenda. De latere overdracht betekende ook extra kosten voor ons.
helemaal goed geregeld!
Tijdens de overdracht een zeer attente en vriendelijke notaris gehad. Wat betreft de eigendomsakte enzv. Heeft ons financieel adviseur er een fijne samenwerking uit weten te halen.
Het ging allemaal erg vlot, ook omdat wij geen persoonlijk advies en deskundigheid nodig hadden. Erg prettig kantoor.
prima, snel
Ze nemen een opdracht aan. En op het moment van de afspraak zeggen ze dat ze de akte niet op tijd kunnen opmaken. Dus of we op zoek willen naar een andere notaris. Erg slecht
Gekozen vanwege de lage prijs. Maar de communicatie is ruim voldoende, prettig ontvangst en zeer leuk gesprek eigenlijk!
Zeer zakelijke afhandeling van hypotheekakte. Vooraf gestelde vragen over de betaling van de nota (wat ivm met vakantie in Slovenie spannend was) werden koel en gemakkelijk zonder enig begrip afwijzend afgedaan. Maar door de hoogte van de kosten is Raak al met al aan te bevelen.
Netjes geholpen en ontvangen Maar zaak heeft weinig uitstraling voor een notaris Maar verder goed en niet te duur.
Een bak koffie wanneer je zit te wachten voor zo een gelegenheid stel ik wel op prijs.
Wij hebben alleen ervaring met Raak voor het passeren van de hypotheek. Er wordt niet onder volmacht gepasseerd als door een storing het geld niet bij hun binnen is.
Goede uitleg bij de stukken en alles is goed geregeld. Telefonisch contact ging alleen stroever.
Hulweg 2
2291 BX Wateringen
Bij ons regel jij jouw zaken eenvoudig online. Onze diensten zijn goedkoop, omdat wij jou standaard akten bieden. Als digitaal kantoor zijn we hét notariskantoor voor heel Nederland. Voor iedereen die voor gemak kiest, voor veiligheid en vooral voor betrouwbaarheid. Want van een online notaris mag je als klant nog steeds 100% betrouwbaarheid verwachten. Gekoppeld aan 100% efficiency.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.