Heel goede ervaring
Begeleiding in gesprekken als prettig ervaren, aansluitend, meedenkend en ruimtegevend. Verslagen komen met enige vertraging.
Goede behandeling met inzichten die mij een goed beeld van de situatie gaven.
Ik ben heel blij met de begeleiding van Fonnie. Met haar tips vond ik meer rust in mezelf. Het is fijn dat zij al snel door had hoe ik in elkaar zat. Ik dacht dat ik niet voldoende zou zijn als ik zou vertragen. Totaal niet waar dus! Zij gaf mij praktische tips waar ik direct mee aan de slag kan. Ik zou haar iedereen kunnen aanraden. Haar geduld, uitstraling, begrip, luisterend oor, vertrouwen en tips hebben mij enorm geholpen.
Fijne begeleiding door een ervaren, kundige psycholoog. Echt begeleiding op maat, ook als het traject een andere wending neemt.
Ik heb fijne inhoudelijke gesprekken gehad over mijn gevoel dat ik in de Zorg niet tot mijn recht kom omdat mijn passie elders ligt. Ik ben theatermaker en beeldend kunstenaar en mijn zingeving ligt in het uitvoeren daarvan. Na 16 jaar terug in de Zorg en het uitbreken van de pandemie werd dat steeds duidelijker voor mij. Hoe ik dit anders ga doen in de toekomst weet ik nog niet, vervroegd pensioen is een optie wat ik uit aan het zoeken ben. Renate hielp me om de gedachten helder te krijgen en te kijken waar mijn kracht echt ligt. Dat was zeer ondersteunend en prettig. Direct ook en me steeds weer bij de les houdend in warrige hersenspinsels.
Psychische hulp is altijd sterk afhankelijk van de klik tussen de hulpverlener en de klant. Gelukkig was de klik aanwezig en ben ik uitstekend geholpen met mijn trauma.
Prima, veel gehad aan de gesprekken. Helaas nog geen doel bereikt op de werkvloer maar daar wordt aan gewerkt.
Open gesprekken, niet eromheen draaiend, geen standaard aanpak, gesprekken naar hoe het leven is
Ze zeggen wat ze doen. Staan open voor de klant en zijn vriendelijk, open en daarnaast professionals
Erg goed ingespeeld op mijn problematiek en hiernaar gehandeld, goede adviezen en een luisterend oor. Ook de emdr heeft voor mij erg goed geholpen
Top echt super veel gehad aan Nadine. Begreep me en heeft me echt top geholpen. Een jaar lang geweest en nu afgesloten en het gaat goed met me dankzij Nadine
Goede gesprekken met de juiste diepgang. Luisterend oor, mar toch kritisch naar eigen handelen en invloed op herstel.
Ik heb Lex Duvekot als mijn psycholoog en dat heeft mij veel gebracht. Een rustige, prettige manier van communiceren waardoor ik openheid kon en durf te geven.
prettige gesprekken, fijne klik met de psycholoog en prettige communicatie.
Ik heb alles als prettig ervaren .kon mijn dingen makkelijk vertellen en er werd naar me geluisterd
Therapeut luistert goed, vraagt door en geeft inzichten. Gaf in laatste gesprek tips mee om goed op mijzelf te passen
Erg vriendelijke coach. Stelde me zeer op mijn gemak en heeft me goed weten te helpen in een beperkt aantal sessies.
Ben begeleid door Rosanne Smit. Ze heeft mij goed geholpen en heb veel aan haar hulp gehad. Ook therapieland was een waardevolle aanvulling. Ik heb persoonlijk veel last gehad van de coronamaatregelen. Het online werken en begeleiden is niet mijn ding en heb ik jammer gevonden. En heeft dus wel een (kleine)stempel op de therapie gedrukt. Uiteraard kan niemand hier wat aan doen. Graag spreek ik mijn dank uit met name aan Rosanne
Absoluut een klik en hele fijne gesprekken. Voelde mij na de eerste ontspannen en zag niet op naar de tweede keer.
Vanwege burn-out heb ik begeleiding ontvangen van een psychologe van Ascender. Hoewel het contact digitaal was, vanwege Corona, heb ik er veel steun aan gehad. De belangstelling voor mij als persoon was oprecht en de adviezen waren praktisch toepasbaar.
Helpend! Fijn om er met iemand over te praten die met een neutrale blik op de situatie kan kijken en mij tips kan geven waar ik aan kon werken. Fijn dat het bij Rosanne Smit kon, waar ik ook mijn jaarlijkse gesprekken mee heb gehad wat vanuit werk geregeld wordt.
ik vond de coach erg aanspreekbaar en behulpzaam
Wellicht komt het door mijn keuze om online de gesprekken te voeren, maar ik vond het vreemd dat pas in de 6e bijeenkomst teruggekomen werd op de antwoorden die ik had gegeven op de uitgebreide vragenlijst die ik voorafgaand aan de eerste sessie had in moeten vullen.
Ik heb alle contact momenten altijd als heel prettig ervaren. Ik voelde mij altijd gezien en gehoord. De sfeer was open, de spiegels helpend, de communicatie voor mij heel prettig. Er was een duidelijk wederzijds vertrouwen en dat is m.i. de basis.
Bisonspoor 3002 L304
3605 LT Maarssen
Bevorderen van welzijn op het werk.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.