Dachten goed mee en behulpzaam en alles op tijd geleverd.moeten uitkijken met een prijs opgeven die eigenlijk de installateur moet doen ook de tijd die men nodig denkt te hebben om de klus te klaren moeten ze niet doen voor de rest prima zal ze aanbevelen en ook mag er een foto van de badkamer gemaakt worden voor reclame
Erg goede kwaliteit/prijs verhouding. In de maand juni spullen gekocht. De levering van de spullen werd zoals was afgesproken keurig in augustus geleverd. Er ontbrak nog een onderdeel bleek later, maar dit werd onmiddellijk vanuit de winkel geleverd. Heb nl. het toilet zelf gedaan, dus geen ervaring met monteurs. Wij zijn dan ook erg tevreden. Moet ook nog een badkamer doen, dus ga zeker terug om te kijken.
we zijn geweldig geholpen goeie service
Met eerdere ervaringen te spreken over de kundigheid en afhandeling van een aankooptraject. Nu voor een tweede maal een aankoop gedaan. 3D tekening niet juist verwerkt. Moest nogmaals langskomen. Installateur dacht niet klantvriendelijk mee maar in zijn eigen belang ('lelijkere oplossingen' om zijn eigen werk makkelijker te maken). Daarom ervoor gekozen zelf een installateur te zoeken. Er was een product onjuist geleverd terwijl de chauffeur bij levering alles wist aan te wijzen (inhoud verpakking deugde niet). Dit moest vervangen worden waardoor de installateur niet verder kon en duurder werd (moest ervoor terugkomen). Dit bedrag werd gesplitst na veel gesteggel (oorzaak is Sani4all> toch extra kosten voor moeten maken).
Hier wordt je goed geholpen er wordt een mooie 3d ontwerp gemaakt en je wordt niet gedwongen om direct te beslissen. Top bedrijf met kennis van zaken. Betaalbaar en snelle levering. Prima service. Erg betrokken medewerkers.
Stoomcabine gekocht omdat onze oude het na 16 jaar opgaf. Moest dus in een bestaande badkamer komen. Er is goed meegedacht over de mogelijkheden. Na levering van de stoomcabine was er een probleem maar dit is goed opgelost.
In februari hebben wij al een badkamer bij Sani4All gekocht. We waren toen al heel tevreden over de prijs kwaliteit verhouding. Ondertussen zijn we verhuist en hebben we de badkamer weer bij hen gekocht en het deze keer ook door hen laten plaatsen. Het bedrijf Henk Troost was verantwoordelijk voor het demonteren van de oude badkamer en het monteren van de nieuwe. Ook daar waren we erg tevreden over. Zeer professionele mensen. We hebben als basis dezelfde badkamer gekozen, maar wel wat onderdelen verbeterd. Daar werden we erg goed bij geholpen door Hendrik. De afspraken werden nagekomen. Op dit moment lijkt het erop dat er iets niet klopt met het hangende toilet. Hendrik kwam dezelfde dag nog langs om de badkamer te bekijken en zit er gelijk bovenop dat het probleem met het toilet zo snel mogelijk wordt opgelost.
fijne en duidelijk advies onze badkamer is erg mooi geworden
Top advies en snelle levering. Tevens geen moeilijk gedoe als je om wat voor reden dan ook iets moet ruilen.
Zeer goed en vakkundig geholpen. Scherpe prijs. Zeer zorgvuldig en betrouwbaar in alle afspraken. Geen *****e aanbetaling: betalen als er iets geleverd wordt. Zeer snel meedenken met inrichten in 3d. Vlotte levering. Mooie prijs-kwaliteit verhouding. Geen keuze menu's als je belt of gedoe tussen afdelingen. Zo moet het!
Goede prijs kwaliteit verhouding, vriendelijk geholpen, weinig personeel in winkel, na verkoop werden we nogmaals gebeld wat we van de offerte vonden.
Een zeer prettige ervaren en super geholpen. Ook bij vragen tijdens de montage, ontbreken van (kleine) onderdelen en zelf het retourneren/bijstellen van tegels gaat zonder problemen. Zeker een aanbeveling waard!
vanaf de 1e stap die we binnen zette werden we perfect geholpen. personeel is vriendelijk, behulpzaam, niet opdringerig, ze hebben alle tijd voor je....
Bas heeft mij uitstekend geholpen en geadviseerd!!
Wij zijn prima voorgelicht en kregen goede adviezen. Tot op het laatst en zelf na levering konden wij nog wijzigen/ruilen.
Nette showroom, prima medewerker, rustig, deskundig en neemt de tijd. Heeft goede suggesties en ideeën. Bezorging artikelen goed geregeld, goede afspraken die nagekomen worden. Installatie zeer goed. Het team van Tiemen Heide, werkt uitstekend. Voor ons een toilet en badkamer. In 14 dagen alles klaar. Ieder heeft z'n taak en goed op elkaar ingespeeld. Ook prijs en kwaliteit zijn uitstekend. Kleine problemen worden keurig opgelost. Prima bedrijf, zijn zeer tevreden.
Het is heerlijk als je tegels wilt kopen en je vindt zo'n winkel in je eigen woonplaats. Als je daarna kunt kiezen uit een breed assortiment, je goed voorgelicht wordt en gemaakte afspraken goed nagekomen worden, dan voel je je als klant goed behandeld en voelt het goed. Natuurlijk is dan de prijs-kwaliteit ook van belang, en dat is goed. Kortom, erg tevreden over Sani4all!
Het liep niet allemaal even soepel, maar dat is prima opgelost.
Na lang zoeken terecht gekomen bij Sani4all, we kregen vanaf het eerste moment goede hulp en service. Het personeel is erg klantgericht en weten wat ze aan het doen zijn. De prijs - kwaliteit verhouding is zeer goed, we kregen alle producten die wij graag wilden hebben voor een zeer mooie prijs. Wij zijn zeer tevreden en willen deze zaak iedereen aanraden.
Een goed advies bij elke vraag. Geen opdringerige verkoper. Bijna alles is mogelijk. Soepele oplossingen. Jammer dat de douchedeur abusievelijk met profiel geplaatst is. Netjes werkend montage personeel van DaRo uit Didam. Alles bij elkaar een dikke 8.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.