Boven verwachting en goed geregeld
Beste Davy, Bedankt voor deze uitstekende beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Vooraf goed geïnformeerd, deskundige vaklui, nette oplevering
Beste Astrid, Bedankt voor de zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Ondergetekende is zeer tevreden over Hesi. Wordt aan de telefoon altijd netjes te woord gestaan, en de service van Hesi wordt altijd correct uitgevoerd.
Beste Jan, Bedankt voor de zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Zoals afgesproken zijn de monteurs gekomen en hebben netjes de oude CV ketel gedemonteerd en vervolgens de nieuwe gemonteerd met de bijkomende werkzaamheden.
Beste Roy, Bedankt voor de zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Tot nu nu toe hij doet het super goed, het werk ging prima.
Beste heer/mevrouw Alkhatib, Bedankt voor de uitstekende beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Saubere Arbeit
Hallo heer Kaminski, vielen Dank für diese sehr gute Bewertung, das freut uns! Mit freundlichen Grüßen Ihr Hesi-team
Omdat we al klant waren, was de plaatsing van de nieuwe ketel snel gebeurd. Vriendelijk personeel. Alleen jammer dat er een foutje met de dakpannen is gemaakt, maar als het goed is, wordt dat nog opgelost.
Beste Leon, Bedankt voor de goede beoordeling. De fout met de dakpannen wordt inderdaad binnenkort door ons opgelost. Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Prima mag wel wT goedkoper met installatie kosten zijn
Beste John, Bedankt voor de goede beoordeling. Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Alles prima geregeld en gemonteerd.
Beste Manuel, Bedankt voor de zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Netjes werk afgeleverd
Beste Peter, Bedankt voor de zeer goede review! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Top personeel
Beste John, Bedankt voor deze top beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Vriendelijke en behulpzame monteurs
Beste Ger, Bedankt voor de zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Fijne ervaring! Ik heb lang moeten wachten op het advies gesprek maar hierna ging alles snel. Het plaatsen van de nieuwe cv ging vlot en alles erom heen is vernieuwd, super! Minpunt: Monteurs lieten het op zolder niet netjes achter en krijg niet meer alles uit het voerkleed schoon gemaakt (Gelukkig is het allemaal oud en moet het vervangen worden). Volgende keer mischien handig een eigen ondergrond mee te nemen ivm slijpen/zagen etc.
Beste Bastiaan, Bedankt voor de goede review! Vervelend dat er tijdens de montage vlekken zijn gemaakt in het tapijt. We hebben dit met de betreffende monteur besproken. Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
goede profissionele firma
Beste Theo, Bedankt voor de zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Xxxx
Beste Thijs, Bedankt voor de goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Ervaring was weer goed
Beste Maurice, Bedankt voor deze zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Het bedrijf is zeer flexibel als mensen geholpen moeten worden. Komen afspraken perfect. Adviseur en monteurs zeer professioneel. Ga zo door!!
Beste Ralf, Bedankt voor deze uitstekende beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Goede uitleg voor beslissing aanschaf zonnepanelen. Complete, goede uitvoering van de werkzaamheden. Bereikbaarheidsoplossing middels jullie hoogwerker ideaal afgehandeld.
Beste Leo, Bedankt voor de goede beoordeling! Veel plezier met de zonnepanelen! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Netjes en goed gewerkt, opruimen en beleeft een dikke +.
Beste Rene, Bedankt voor de zeer positieve review! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Als we bellen dan komen ze om het probleem te verhelpen
Beste Hermien, Bedankt voor de zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
- goede service - duidelijke uitleg (adviseur aan huis) - denken mee met klant - perfect alles geïnstalleerd
Beste Patrick, Bedankt voor deze uitstekende beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Tijdens de installatie van de nieuwe ketel en thermostaat is de kabel beschadigd oftewel geeft niet voldoende spanning. dat is toen niet geconstateerd. Heb 3 weken in de kou gezeten. thermostaat temperatuur was minimaal 3 graden hoger dan de werkelijke temperatuur. Kabel valt niet onder de verantwoordelijkheid van Hesi zei men aan de telefoon. Moet zelf maar een nieuwe kabel aanleggen. Ben daar absoluut niet blij mee. Monteurs hebben een tijdelijke aansluiting in de kelder gemaakt maar als ik de thermostaat op 16,5 zet en in de kelder is het 14 graden dan zou hij aan moeten gaan, maar dat gebeurt niet en is het boven koud. Pas boven 18 gr. gaat de verwarming aan. Lijkt me niet te kloppen maar het heeft klaarblijkelijk geen zin om weer te bellen. Weet niet meer wat te doen.
Beste mevrouw Post, Bedankt voor de beoordeling. Wij hebben inmiddels al contact met u gehad om een passende oplossing te zoeken. Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
goede kwaliteit en service
Beste Jo, Bedankt voor de zeer goede beoordeling. Wij wensen u een top opbrengst met de zonnepanelen! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Adviesgesprek uitstekend. Had alleen graag wat meer informatie gehad over het apart aansturen van slimme radiatorthermostaten op bv. studeerkamer en badkamer zonder het hele huis te verwarmen. Levering cv-toestel zoals afgesproken. Montage perfect en relatief snel, verwarmingsruimte werd netjes achtergelaten. Monteurs namen de tijd om bediening slimme thermostaat en cv-toestel duidelijk uit te leggen. Mijn ervaringen met 'HESI' voor wat de levering en installatie van een pv - installatie jaren geleden en nu de cv-installatie betreft kan ik alleen maar positief beoordelen. Een betrouwbare en deskundige partner!
Beste heer Wagemans, Bedankt voor de zeer goede en uitgebreide beoordeling. Dit is zeer waardevol voor ons. Wat betreft de informatie over de slimme radiatorthermostaten; hierover kunt u altijd vrijblijvend contact met ons opnemen! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Monteurs zijn netjes beleefd en vriendelijk. Hebben goed werk geleverd.
Beste Ger, Bedankt voor de super beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Koperslager 14
6422 PR Heerlen
U wilt zorgeloze verwarming, comfort en energiebesparing… Voor een lage prijs en met zekerheid. Of het nu gaat om uw cv ketel,warmtepomp, zonnepanelen, airco, thermostaat of ventilatie. Het zijn de producten en de service van uw Limburgse installateur Hesi die uw wonen aangenaam en zo betaalbaar maken. -------------------------------- Sie möchten nicht länger unnötig Geld ausgeben, die Umwelt nicht unnötig belasten? Dann haben wir für Sie eine clevere Lösung: Vergessen Sie den hohen Kaufpreis für eine neue, sparsame Heizung und mieten Sie sich eine Buderus-Markenheizung und unser Alles-drin-Paket mit Planung, Montage, Reparaturen, Ersatzteilen und Wartung.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.