Super netter Kontakt! Herr Vrijens hat uns gut beraten und ein schnelles Angebot gemacht. Die beiden Monteure waren sehr nett, haben gut und sauber gearbeitet! Meine Note wenn der 24Stunden Notdienst und die Heizungswartung auch so ist: 1 mit Sternchen
Heel fijn en schoon gewerkt en goed werk geleverd. Probleem van storing exact opgelost door geduldige monteur.
Medewerkers kijken verder dan alleen waarvoor ze komen. Bij ons was er een probleem in de meterkast dat voor brand had kunnen zorgen. Medewerker heeft dit ontdekt en ons gewaarschuwd waar wij naar moesten laten kijken.
Beste Ruud, Bedankt voor de zeer positieve beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Wij hebben gekozen voor de zonnepanelen van Hesi is omdat we super tevreden zijn over de jarenlange tevredenheid van de cv-ketel van dezelfde firma. Gelukkig hebben we weer voor Hesi gekozen. Wij bevelen Hesi al aan familie, vrienden en bekenden.
Beste Albert, Bedankt voor de zeer goede beoordeling en het jarenlange vertrouwen! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Professionele begeleiding tijdens de aanschaf van onze zonnepanelen. Vriendelijke medewerkers en vakkundige montage!!
Bij het plaatsen van de nieuwe CV ketel bleek dat er een gaslek was. Dus de ketel mocht niet aangesloten worden, dat was op maandag. Woensdag zijn de monteurs terug gekomen om nieuwe gasleidingen te maken vanuit de meterkast tot aan de ketel op zolder. Toen bleek er nog steeds een gaslek te zijn. Na het zoveelste contact met Enexis mocht de zegel van de ( vorige week) nieuw geplaatste gasmeter verbroken worden en toen bleek dat daar niet afgeperst was. Na enkele slagen aangedraaid te hebben, was het probleem verholpen. De monteurs waren not amused van de fout van Enexis en ik heb op hun advies een klacht ingediend. Eerst werd ik nog afgescheept met een smoes, maar later werd de fout toch erkend.
Beste heer/mevrouw Meijs, Bedankt voor de goede beoordeling! Spijtig voor u en ons dat het niet soepel verliep met Enexis en het gaslek. Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
keurig contact , duidelijke afspraken , montage zonnepanelen prima vrelopen
Beste Frans, Bedankt voor de zeer goede beoording. Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Vriendelijk en goed personeel die vakkundig hun werk doen
Beste Peter, Bedankt voor de zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
von der Beratung, über Planung bis zur Ausführung ,des Einbaus der Heizung sehr gut. TOP
Hallo Ellen, Vielen Dank für die sehr gute Bewertung. Das freut uns sehr! Mit freundlichen Grüßen Ihr Hesi-Team
Wij hebben wen prima ervaring met Hesi. De werkzaamheden zijn prima uitgevoerd. Wel wil ik een kleine opmerking plaatsen. Ik vond de weg naar plaatsing erg lang duren, ondanks het feit dat wij de panelen uit eigen middelen betaald hebben. Er werd gezegd dat het ongeveer 6 weken zou duren, echter dit heeft veel langer geduurd. Wij hebben na een tijd maar zelf gebeld en toen kon er wel afspraak gemaakt worden. Op de vraag of hier een bevestiging van gestruurd kon worden was het antwoord, dit doen wij niet. Het gesprek was de bevestiging. In totaal zijn wij zeer tevreden., dik tevreden.
Beste heer/mevrouw Schonewille, Bedankt voor de goede beoordeling. Uw opmerkingen zullen we intern gaan bespreken. Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Super advies....de adviseur denk met de klant mee en de rest wordt door hesi super afgehandeld
Beste Frank, Bedankt voor de zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Gewoon Top
Beste Peter, Bedankt voor de top beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Helder voorgesprek, tussentijds goed contact gehouden en installatie verliep ook soepel en verrassend snel.
Beste Benti, Bedankt voor de zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Alles hat geklappt, sehr sauber gearbeitet, super erklärt :-)
Hallo Michael, Vielen Dank für die gute Bewertung. Das freut uns sehr! Mit freundlichen Grüßen, Ihr Hesi-Team
Het gesprek van te voren was heel leuk. De monteurs waren ook heel leuk en netjes
Beste Melissa, Bedankt voor de zeer positieve beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Uitstekende ervaring, deskundigheid en vriendelijk qua plaatsen van CV ketel en adviesgesprekken.
Beste Raoul, Bedankt voor de zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
van advies tot montage perfect geregeld
Hallo Bert, Bedankt voor de zeer positieve beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Zeer goede ervaringen met hesi , goed , correct en nette prijzen ! Zowel koop als huur
Hallo Carlo, Bedankt voor de zeer goede beoordeling. Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Alles heel goed en snel verlopen hele goede service en klant vriendelijk !
Beste Peggy, Bedankt voor de zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Zeer goede afhandeling van een nieuwe ketel.
Beste Jules, Bedankt voor de zeer positieve beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Fijn en deskundig geholpen bij het vanvangen van een cv ketel.
Beste Roel, Bedankt voor de goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Originele beoordeling
Fijn en deskundig geholpen bij het vanvangen van een cv ketel.
Alles werd netjes uitgelegd en overlegd . Plaatsing direct binnen 1 dag na gesprek met vertegenwoordiger! Werklieden stipt op tijd netjes en snel geplaatst zonder enige moeite !.
Beste Jeroen, Bedankt voor de zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Ze hebben me goed geholpen ( cv ketel was stuk ) en binnen 4 dagen een nieuwe geplaatst terwijl de oude niet van hun was
Beste Evert, Bedankt voor de zeer positieve beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Vakkundige medewerkers en professionele aanpak
Beste Lucien, Bedankt voor de goede beoordeling. Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Verzoek / opdracht snel en prettig afgehandeld.
Beste Hub, Bedankt voor de zeer goede beoordeling! Met vriendelijke groet, Het Hesi-team
Koperslager 14
6422 PR Heerlen
U wilt zorgeloze verwarming, comfort en energiebesparing… Voor een lage prijs en met zekerheid. Of het nu gaat om uw cv ketel,warmtepomp, zonnepanelen, airco, thermostaat of ventilatie. Het zijn de producten en de service van uw Limburgse installateur Hesi die uw wonen aangenaam en zo betaalbaar maken. -------------------------------- Sie möchten nicht länger unnötig Geld ausgeben, die Umwelt nicht unnötig belasten? Dann haben wir für Sie eine clevere Lösung: Vergessen Sie den hohen Kaufpreis für eine neue, sparsame Heizung und mieten Sie sich eine Buderus-Markenheizung und unser Alles-drin-Paket mit Planung, Montage, Reparaturen, Ersatzteilen und Wartung.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.