We hebben een fantastische avond gehad
heel veel contact, overal een antwoord op, begrijpelijk en meedenkend. Top !
Voor onze bruiloft zochten wij een band. Er was zoveel keuze dat wij 'door de bomen het bos niet meer zagen'. Na mailcontact en hulp van Renee zijn we er uitgekomen. Het was top geregeld! En het feest was mede door de band onvergetelijk!
Beide optredens waren te gek. Ze waren professioneel, goed en super vriendelijk en kregen de zaal met gemak mee. Og3ne ging heel goed om met een oom die even op het podium ging zitten voor een foto. Goed en vriendelijk opgelost! Prachtige stemmen, geweldig om het live te horen. Wat verrassend was bij de Diva's of Dance was dat ze door het publiek gingen lopen. Dat vond iedereen erg leuk! En wat een stem heeft Linda Estelle! Nance zong ook goed, beide toppers. Blij met mijn keuze voor hen! Iedereen heeft genoten, bedankt!!
Super goed geregeld.
Het contact was vanaf het begin van de boeking al top! Het contact was snel en duidelijk en er werd rekening gehouden met onze wensen. Op de dag van de boeking werden we nog door René gebeld. Complimenten hiervoor! Persoonlijk contact, weet wat ze doen en samen kom je tot iets heel moois. Ik zou hier zeker nog een keer terugkomen als ik weer een artiest wil boeken.
Alle contacten waren goed, alleen vonden wij het jammer dat wij niet bij een eerde optrede aanwezig konden zijn., om de band zien te spelen. Maar, de band Ziezau voldeed volledig aan onze wensen. De reactie van de gasten was dan ook alleen maar goed tot uitstekend goede over de muziek Mededoor de band was de avond een geweldig succes waar iedereen het erg naar hun zin hadden. Bedankt voor alle goede zorgen en mogelijk weer tot ziens.
Super ervaring met het boekingsbureau. Snelle reactie ook in de avond. En de band Bad Shoes was geweldig. Wat hebben zij er een feest van gemaakt op onze trouwdag. Ook heel veel complimenten gekregen over de band
10
Beste René, Wij willen je laten weten dat wij een fantastische dag hebben gehad. Het hoogtepunt voor ons was echt het feest en de muziek heb jij hier fantastisch geregeld. In de coronatijd hebben wij aangegeven dat wij een band zochten en uiteindelijk tot de conclusie gekomen dat wij hier ook graag een DJ bij zouden willen hebben. Ik ben heel blij met die beslissing. Laten wij eerlijk zijn, je bijdrage was minder dan die van de band. Maar het was echt van toegevoegde waarde dat er een goede DJ staat die het bruidspaar kan aankondigen als ontvangst, een klein woordje doet en vervolgens de band kan openen. Daarnaast heb jij het feest goed aan de gang gehouden terwijl de band even pauze hield. Ook met het verzoek om ons eindnummer live te spelen, was een fantastische optie en hebben wij dankbaar aanpakt. Over de keuze van de band zijn wij ook goed te spreken. Wij vonden het heel moeilijk om via een promo filmpje van 1,5 minuut een band uit te kiezen. De samenstelling van de band was iets ook gewijzigd in de tussentijd. Het was niet mogelijk om de band live te zien optreden zodat je weet wat je kiest. Wij hebben echt op jou oordeel moeten vertrouwen en aangezien wij elkaar niet kennen, vond ik dit heel moeilijk. Jij hebt uitgebreid vragen gesteld over wat voor een band wij zochten, van wat voor muziek houden wij maar ook wat is de gemiddelde leeftijd van de gasten. En hier heb jij goed op ingespeeld. Tot de laatste dag bleef ik het spannend vinden om nou precies te weten wie er nu ging spelen op onze bruiloft, maar uiteindelijk ben ik heel blij met de keuze. Reden dat ik dus ook een 9 geef, is omdat ik je wil adviseren om toch wel iets te doen met een mogelijkheid om een band vooraf te kunnen zien spelen. Dan zijn mensen zich toch meer bewust van wat zij voor ervaring kopen. Met vriendelijke groet, Rick en Zoë Heuckeroth
Zeer prettige communicatie en professioneel advies.
last minute was ik opzoek naar een band, en René heeft flink zijn best moeten doen en kwam met deze fantastische band! de sfeer en muziek was super en iedereen was positief en zeker voor herhaling vatbaar!
Onze ervaring met Burolivemuziek is vanaf het begin heel goed geweest. Een goede begeleiding bij de keuze voor een band die aan onze wensen voldeed. Onze keuze voor Fuze coverband daar zijn we superblij mee! Altijd heel snel een reactie als je mailde. Goede en professionele hulp bij alles wat met de muzikale omlijsting van ons feest te maken had. En René was zelf ook nog onze wedding dj!
Via burolivemuziek Melissa van Belleghem geboekt voor ons huwelijk. Het hele traject: voorbespreking tm het optreden was zeer goed geregeld. Melissa is een aanrader. Deze sympathieke zangeres haalt de juiste noten en raakt precies de goede snaren. Kortom. Een aanrader.
Geweldige muzikanten die een mooie bijdrage aan ons feest hebben geleverd.
Alles was prima geregeld en voorbereidt! PA en band op afgesproken tijd aanwezig en verder geen bijzonderheden. Band presteerde als verwacht na aanleiding van gesprekken met buro. Alles in orde dus!!
Gezellige bandleden, goede muziek, toffe sfeer! Aanrader voor een leuk (trouw)feest!
We hebben een hele leuke avond gehad en een hele mooie aanvulling met Richtig Rex die iedereen in beweging kreeg en het zo helemaal klopte. En fijn dat jullie dit in een week voor t feest nog geregeld kregen! Het was top!!
Zoals hierboven vermeld. Ik heb Burolivemuziek.nl ervaren als meedenkend en fijn dat er sprake was van persoonlijke en snelle communicatie!
Bernard Karsten is een goede zanger, die zijn publiek bespeelt en goed naar ze luistert. Was keurig op tijd aanwezig en stond om 15.00 uur helemaal klaar voor het optreden, samen met de man achter de knoppen. Er werd afscheid genomen van 2 trainers en met 1 van de 2 trainers heeft Bernard nog samen gezongen (Sweet Caroline) wat de wens was van zijn elftal Dames 1 van FC Uitgeest. Bernard heeft al vaker bij ons opgetreden. Altijd goed.
Wij zijn uitermate verheugd met de wijze waarop René de Boer van Burolivemuziek.nl ons heeft begeleid met het aantrekken en optreden van John de Bever op ons feestje!
Mede namens het optreden van de band was ons kantoorfeest een groot succes. Met speciale dank aan alle leden van de band The Big Swingers!!
De communicatie tussen Burolive, band Velvet Roses is goed verlopen. Muziek/optreden waren wij ook erg blij mee!
We hebben met de Eendracht een mooi concert gehad in samenwerking met Gurbe Douwstra. Het id ons zeer goed bevallen. Ook de het contact met Rene
Een fantastische dag gehad, goed geregeld allemaal.
Turfsteker 106
8447DC Heerenveen
Burolivemuziek.nl is hét buro voor voor het vinden van de juiste livemuziek voor jouw feest of evenement. Ruim 25 jaar ervaring zorgt voor een gedegen advies en boeken tegen het gegarandeerd scherpste tarief! Bij ons géén clown, goochelaar of TV kok, maar specialist in het grootste diverse aanbod van livemuziek in Nederland. Hulp nodig bij het zoeken naar de juiste muziek voor jouw feest? Wij helpen je graag met vinden!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.