Goeie muziek neer gezet. Voor 3 avonden. Totaal verschillende bands en artiesten. Allemaal super leuk.
Het boeken van artiesten ging makkelijk en vlot, we kregen goede opties en snel antwoord. De artiesten waren stuk voor stuk professioneel, prettig in de omgang en voelden goed aan wat bij het publiek paste. Het voldeed aan de sfeer die we zochten. Dank voor de goede suggesties, we hebben een top feest gehad!
Rosanne is een fijne zangeres met een mooie goede stem. We zullen haar zeker aanbevelen.
Rene, komt met ideeën we hebben op zijn advies de band Billboard in Ternaard gehad, dit is uitstekend uitgepakt. We hadden de desperado's op vrijdagavond, prima band alleen een aantal mensen vonden er veel aan. Heeft natuurlijk met smaak te maken.
Goed
Nav onze vraag kregen we een goed advies voor een acceptabel bedrag. De bevestiging en afwerking erg professioneel. Ik zou dit bedrijf iedereen aanraden.
Dixieland Crackerjacks geweldig Jazzbandje , zij hebben ons evenement heel leurk opgevrolijkt. Is precies wat ik zocht. Ik heb de bandleden ook allemaal persoonlijk bedankt.
Duidelijk en prachtige dag gehad.
Bijzonder goed voor elkaar! Super tevreden over de organisatie/contact vooraf maar ook dik in orde tijdens optreden!! Klazina heeft er fans bij gekregen wat een geweldig optreden, en burolivemuziek krijgt van ons alle duimen uit de regio hier. Prima geregeld
Bedankt voor dit fantastische rapportcijfer Eric. Daar doen we het voor. En de hoed was ook nog eens gelukt ;-) Bedankt en tot een volgende keer. René van Burolivemuziek.nl
Op elk vlak enorm goed geholpen en geïnformeerd, heel vriendelijk contact en geen verrassingen achteraf! De band / dj act was precies als verwacht en zelfs nog beter. De muziek heeft ons feest naar een next level gebracht!
Wow Karin, fantastisch. Missie geslaagd. En bedankt voor jouw mega coole rapportcijfer. Rene van Burolivemuziek.nl
Aardige muzikanten, goede muziek, sfeervol, communicatief, leuk dat ze ook de contrabas bij zich hadden.
Dag Trudie, Bedankt voor deze super beoordeling. Heb de artiesten op de hoogte gebracht. Hartelijk dank. René van Burolivemuziek.nl
In 1x goed geregeld Alles klopte Piter Wilkens op tijd en geen getreuzel maar zijn beloofde tijd volledig vol gespeeld Jullie zijn makkelijk te bereiken en snelle reactie op elke tijd en dag
REMIXX was echt geweldig, ze maakten er 1 groot feest van. Betrokken ons en de gasten enorm bij alles. Het was FANTASTISCH!
Bedankt Rene en Quincy, het duurde even maar dan heb je ook wat ;-) Tot de volgende
Wat een lieve zangeres en wat een geweldige stem. Het was een super optreden!
Ons 25 jarige huwelijksfeest gevierd, de band speelde leuke en goede muziek, en kreeg heel de zaal mee aan het feesten.
Een leuk idee. om het publiek op te laten schrijven wat zij wilde horen.
Roy en Petra zijn een top duo, enthousiast en vriendelijk (ook erg behulpzaam trouwens)! We kregen veel positieve reacties van het publiek over de goede muziek.
We kregen deze band als aanbeveling want we hadden eerst een andere percussiegroep op het oog, maar deze scheen niet meer op te treden. Bij het overleg kwam ons budget ter sprake en we waren ons bewust dat er niet veel te kiezen was. Echter, de prijs viel mee en deze band was precies wat we nodig hadden. Lekkere ritmische trommels en geweldige mooie danseressen. Onze complimenten!
Fantastisch feest gehad met super toffe band All in
Dag Janet, Dit soort beoordelingen wennen nooit. Wat fantastisch om te horen dat alles geslaagd is. Daar doen we het allemaal voor. Lekker nagenieten van de avond. René van Burolivemuziek.nl
We hebben een groot feest gehad waar Frans Duijts een geweldige bijdrage aan geleverd heeft
Dag Brenda, Dat is mooi om te horen. Onze missie is geslaagd. Graag tot een volgende keer. René van Burolivemuziek.nl
Alles tot in de puntjes geregeld, het vinden van de juiste band was een beetje lastig met de beschikbare ruimte van de accommodatie maar dat zorgde er niet voor dat de aandacht verslapte. Een hele goede mix van het duo Schuurmans & Schuurmans in combinatie met DJ Rene!
Bedankt voor jouw super mooie beoordeling. Heel blij mee. Ik vond het ook een heel leuk feest :) René van Burolivemuziek.nl
Was een verrassingsfeest voor mijn man, Old Ni-Js geboekt. Alles werd goed geregeld en ik werd gerust gesteld dat het allemaal goed zou komen. En dat was ook zo... wat een hebben we een feest gehad zaterdag, zo leuk om al die filmpjes terug te zien... super mannen
Dag Alien, Ja wij zijn heel goed in geruststellen en zorgen dat het goed voor mekaar komt :) We hebben het heel graag voor je geregeld. René van Burolivemuziek.nl
Goed mee gedacht , korte lijntjes. Prima communicatie.
Dag Wieb, Bedankt voor jouw mooie beoordeling en rapportcijfer. Blij mee. Graag tot een volgende keer. René van Burolivemuziek.nl
Het was weer fijn om zaken te doen. Tot een volgende keer
Dag Wim, we hebben het weer heel graag voor jullie geregeld. Mooi om te lezen dat onze betrokkenheid gewaardeerd word. Graag tot een volgende keer. René van Burolivemuziek.nl
Turfsteker 106
8447DC Heerenveen
Burolivemuziek.nl is hét buro voor voor het vinden van de juiste livemuziek voor jouw feest of evenement. Ruim 25 jaar ervaring zorgt voor een gedegen advies en boeken tegen het gegarandeerd scherpste tarief! Bij ons géén clown, goochelaar of TV kok, maar specialist in het grootste diverse aanbod van livemuziek in Nederland. Hulp nodig bij het zoeken naar de juiste muziek voor jouw feest? Wij helpen je graag met vinden!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.