Netjes gemonteerd Oud kozijn keurig afgevoerd Gewoon erg tevreden Ga zo door !
- sloten waren vanaf fabriek niet passend. Had de monteur ruim een uur werk aan. - Betere voorlichting over plasser-hor, dat bleek erg afbreuk aan de deur te doen (teruggegeven).
Beste, Bedankt voor uw reactie. Helaas dat er een miscommunicatie was betreffende de plissé. Gelukkig hebben we het goed kunnen oplossen!
Tijdens werkzaamheden is er een barst in een vensterbank ontstaan. Jammer genoeg niet gemeld. Verder alles ok !
Gevonden d.m.v. google. Uiterst tevreden Blij met onze keuze !!! We zien jullie graag terug voor onze veranda
Hadden graag eerder geweten wanneer de kozijnen geplaatst zouden worden. Een extra pluim voor de monteurs.
In totaal 4x gebeld voordat er een afspraak gemaakt kan worden voor het inmeten. Hadden verwacht dat het resultaat zou zijn als bij eerdere kozijnen. Nu werd er geen afdichtingcsrubber meegeleverd. Dit is goed door de monteurs opgelost. Alleen maar lof voor de monteurs.
Na 1e keer inmeten niks gehoord. Moest zelf weer contact opnemen. Daarna prima. Goed geholpen, keuriggewerkt en goed bereikbaar
Goed tevreden
Wij zijn zeer blij met onze overkapping! Zorg voor goede communicatie tussen kantoor, werkplek en montagepersoneel!
Beste Cindy, Bedankt voor je reactie. Het puntje qua communicatie zullen we zeker extra aandacht geven. Veel plezier met jullie luxe overkapping.
Meedenkend met het project. Vriendelijk en toegankelijk. In uitvoering kan communicatie nog stroef verlopen. Mensenwerk.
Goed
Goede ervaring met Pascal. Alles wordt opgelost.👍
Goed en een goed advies
Plezierig zaken doen, prijs kwaliteit is in evenwicht, moet wel zelf wakker blijven en offertes en opdrachten goed controleren en nakijken
Betere uitleg over de houtnerf. Dat senioren dat ook begrijpen.
Zeer tervreden over het geleverde en het contact. Een extra pluim voor de monteurs voor hun nette manier van werken en de correcte afwerking.
Montage niet te strak plannen, de monteurs hadden kort pauze. Er wordt goed opgeruimd en vakwerk geleverd!!!
2 Kozijnen paste niet helemaal goed omdat er niet aan de buitenzijde ingemeten is. Monteurs hebben dit kunnen oplossen.
Door een verkeerd kozijn is een tijdelijke noodwand geplaatst. Dit is verder zeer goed opgelost.
Complimenten voor de monteur , tot in de puntjes afgewerkt. Mbt inmeten, als iets stuk gemaakt wordt, melden bij de werkgever.
Administratieve nazorg /vragen achteraf is zwakste punt.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.