Prima geregeld, zeer mooie accommodatie. Goede informatie ter voorbereiding van de reis. Had wel alle vouchers uitgeprint die niet nodig waren. Zeer mooie baan in Georgenthal wel erg moeilijk.
Drank en eten erg prijzig in Marriot
We hebben genoten van een prima hotel gelegen aan een prachtige golfbaan. Het weer was geweldig. Dus alles TOP.
Goed advies mbt de banen. Snelle en adequate reactie per e-mail op gestelde vragen. Attent bericht met wens voor prettig verblijf.
Zeer mooie golfbaan zeker de links personeel zeer vriendelijk.
Prima prijs/kwaliteitsverhouding. Alles correct geregeld en verzorgd.
Heerlijk weekend gehad met mooie banen en hotel en alles prima geregeld!
Persoonlijke aandacht in een digitale omgeving. Veel aanbod en goede site tav keuze en rating van golfbanen. Goede flexibiliteit en actief meedenken door medewerkers
TOP TOP TOP!!! Schitterende 4 daagse golftrip! Zeer mooie banen! Bedankt!
Prachtige banen. Mooie kamer in de lodge. Heerlijk eten in het clubhuis
Onze ervaring was perfect. in tegenstelling wat we lazen over deze golfbestemming, is onze ervaring uitmuntend. We hebben onze 25 jarige trouwdag gevierd in het hotel en ook het personeel had deze dag er alles aan gedaan om deze dag tot een bijzondere dag te maken. Een aanrader is zeker een bezoek aan de haven van Portimao om daar verse sardines zo van de grill te eten. Ook een bezoek aan het stadje Lagos is een aanrader. En als je daar toch ben rij dan even door naar Kaap St. Vincent. Het meest zuidwestelijke punt van het europese vasteland. Ongeveer 12 km buiten het resort is een wijn boerderij waar je naar hartenlust kan proeven en kijken hoe alles in zijn werk gaat. kortom een vakantie om nooit te vergeten en we komen er zeker nog een keer terug. De golfbanen waren van uitmuntende kwaliteit en de kamers zeer schoon. Ruud
Bijzonder goed hotel en vriendelijk personeel , enig minpuntje is het lunchpakket , slechts 1 broodje bij andere hotels altijd 2 broodjes gehad .
Bedankt voor de verjaardagskaart.......was echter gestuurd naar mijn oude adres en tijdens ons verblijf in Spanje.
Pierpont Prima, bedenk wel dat rechtstreeks boeken van dit arrangement geld scheelt. Advies: zorg voor sandwich en water in de baan. Kost niks en omdat er geen kraantjes in de baan zijn. Zeer noodzakelijk.
Mooie banen, vooral Chateau de la Tournette gelopen de l'americain. Wel hadden wij daar hinderlijk veel grasmaaiers constant in onze nabijheid, dit roept ergernis op.
Hotel was prima. De hotelkamer had alleen geen deur naar de badkamer. Alleen een doorzichtig gordijn dat het afscheidde. Daardoor was er weinig privacy.
Wij hebben een heerlijk en goed weekend gehad, gegolft op 2 mooi banen. Castleknock golf (naast hotel) prachtig en mooi aangelegt. Tweede dag op St. Magrets ,een zeer mooie baan en erg vriendelijk service.Aan te bevelen.
Mooie banen. Niet eenvoudig met stormachtig weer. Hier en daar wat slijtage op fairway.
Mooi appartement, alleen rook het af en toe naar riool. Ligging perfect. Golfbanen in orde, soms druk. Restaurant Vale da Pinta was om 19.00 gesloten.
Voor de 4de keer naar Poggio dei Medici. Alles was prima geregeld en ons verzoek om een kamer begane grond met terras is gehonoreerd. Zeer tevreden over Golftime en Poggio dei Medici is een aanrader. Rustig gelegen, uitdagende golfbaan. In Scarperia voldoende leuke restaurantjes met goed eten. Grote steden als Florence en Luca in de buurt. En op Poggio dei Medici zelf wordt aan al je wensen tegemoet gekomen. 's avonds nog even golfen, geen probleem. Al met al, super.
Genoten en Hotel Vesper zeer vriendelijk en gastvrij
Erg genoten van het lange weekend weg, het weer zat ook ontzettend mee. Hospitality is op veel plekken (enkele in de bediening restaurant, enkelen op de golfbaan) wel voor verbetering vatbaar. Dat is volgens mij een mentaliteitsprobleem voor de hele regio, daar kunnen jullie als reisorganisator niets aan doen.
priam
BAnen en hotel waren super. Alleen het diner viel zwaar tegen helaas.
Geweldige locatie.. echter erg jammer dat je voor €800,- voor drie nachten, wordt weggeduwd in nog net geen bezemkast.. wij hadden iets meer verwacht voor dat geld.. Ondanks dat ik Golftime aanbeveel bij anderen zal ik voorlopig zelf geen gebruik meer maken van jullie diensten.
Arnhemseweg 6
3817 CH Amersfoort
Uw mening vinden wij erg belangrijk. Wij zijn altijd bezig om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn. We zijn daarom erg benieuwd naar uw ervaring met ons. Uiteraard willen wij ook graag weten hoe uw golfreis geweest is. Met het delen van uw ervaringen helpt u ook andere golfers met het vinden van die heerlijke golfreis. Als een echte ‘travel caddy’ zijn wij al ruim 21 jaar uw partner in golfreizen. Golftime staat voor deskundig en eerlijk advies op maat. Maak gebruik van onze deskundigheid en samen vinden wij uw ideale golfvakantie. Wij zijn aangesloten bij Stichting Garantiefonds Reisgelden en het Calamiteitenfonds, waardoor u met een gerust hart uw golfreis boekt.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.