Zeer tevreden over Golftime...wel een opmerking betreffende de autohuur: Het eigen risico van E. 2000 is buitensporig hoog en had ik dat vooraf geweten, dan had ik afgezien van de autohuur (en daarmee misschien van de reis)...
Zie hotel-opmerking. Verder prima.
Door overboeking van Morgado naar Salgados hebben we wel erg vaak moeten communiceren met Golftime om de reis naar onze zin te regelen. Hotel Salgados is prima maar het restaurant matig m.n. in de avond.
Altijd goed
BUitstekend
In de jaren 2009-2014 5 x keer naar dit adres gegaan: tevredenheid laat zich meten in de herhaling. 2014-2016: door omstandigheden naar ander winteradres gegaan. 2017: opnieuw Elba Sara + every day golf Fuerteventura Golf. Bij reservering zeer goed geholpen door Lisanne. Ervaring 2017: opnieuw positief, zéér vriendelijke bejegening. Gevraagde kamer (535) werd geleverd. Geen enkele verandering in hotel&golfbaan. Wordt door ons als positief ervaren. Hotel: --kwaliteit (all inclusive) wijn: nadrukkelijk verbeterd (was klacht in eerder bezoek) --massaal: maar met de mogelijkheid je en petit comité thuis te voelen --balkon bij kamer: slecht zittende stoelen (als vanouds) --eten: voor 7 dagen voldoende gevarieerd --ontbijt: beschikbaar vanaf 7 uur = accoord. Maar bij vroege starttijd tot 08.00 uur geen warme egbacon --golfbaan-service: als vanouds. Maar: drukker dan voorheen = soms lange wachttijden Overall: goede prijs kwaliteit verhouding. GEZIEN EERDERE ERVARING: GÉÉN VERMELDING VAN ONZE OPMERKINGEN IN UW WEBSITE OPNEMEN
Hierover stuur ik apart een email aan de heer Damler en mevrouw Goosensen van Golftime.
tot in de puntjes verzorgd vooraf en op locatie! erg fijn!
La Manga is een droombestemming. Prachtig domein van 550 hectare voorzien van een 5sterren hotel, individuele villa's, winkeltjes en 3maal 18 holes die ieders z'n specifieke moeilijkheden heeft dankzij de verschillende natuurelementen (water, droge rivierbedding, palmbomen, rotsen, ...). Dit alles in een beschermde bergkom gelegen aan de rand van de binnenzee en de Middelandse zee die ervoor zorgt dat je het hele jaar door een aangenaam klimaat hebt.
Top geregeld
Top geregeld
Jammer dat de reservering op de golfbaan Adeje niet is gelukt had daar graag gespeeld. Verder was het voor ons een zeer positieve ervaring waar van we erg hebben genoten.
kamervoorkeur in eerste instantie niet gehonoreerd. Na "enig aandringen" de volgende dag toch een gewenste kamer gekregen. Hotel was in deze week behoorlijk vol. Ook op de golfbanen was het erg druk. Eenmaal 6,5 uur voor 18 holes. Er waren dan ook veel klachten. Misschien volgend jaar toch ander hotel
Alles is vlekkeloos verlopen. Transfers op tijd. Geen enkel minpunt op een zeer geslaagde golfweek. Ook het weer was goed.
Zoals altijd een prima reis .
op zich prima week. Hotel niet echt slecht maar geen aanbeveling. Golfbanen gespeeld prima. weer lekker, terugvlucht 4 uur vertraging met transavia ( die ook hun vliegtuigen wel eens mogen renoveren of vervangen! )
Verzorgde vakantie in een door ons gekend hotel.
Ons oordeel is positief, enige wat beter zou kunnen is de huurauto in het pakket. We kregen een hele kleine auto bij het pakket, maar juist met een golfreis en dus ook golfbags paste dit niet in de auto. We moesten upgraden en dat is toch jammer. Want dat mag dan weer 80 euro extra kosten. Tip bij ons hotel: maak een wandeling over boulevard tot helemaal aan de andere kant en via hoofdweg teruglopen via hele nieuwe winkelcentrum. Aanrader. Eetgelegenheid kies voor havenplek en het restaurantje bij zwemwater waar elke dag locale bevolking een duik neemt. Ik zoek even nog de naam op.
We hadden een heerlijke vakantie. Golftime heeft ons erg goed geholpen met het vinden van een accommodatie die voldeed aan onze wensen.
Fijne week gehad met goed hotel. Alleen als wat minder mobiele golfer ben je verplicht elke keer een buggy te huren. Deze kosten liefst € 45,-- voor 18 holes per keer !!. in nederland kan ik als handycart lid op veel banen voor slechts € 4,-- een buggy huren. Golfbaan Vila Sol was uitstekend. Wat mij verbaasde dat ondanks de hoosbuien de baan gewoon open bleef met de diverse holes compleet onder water.
El rompido super prijs kwaliteit
Alles was prima geregeld. Uitstekend hotel met uitstekende service. In de omschrijving kan wellicht omschreven worden dat nagenoeg alle restaurants in de plaats dicht zijn. Dus; eten in hotel, maar dat was prima. Golfbanen prima in orde, maar slechte ervaring op Silves met de mensen. Onvriendelijk en kapotte buggy.
Prima golfvakantie gehad. Helaas hebben we van "onbeperkt golfballen op de driving range: € 8 p.p.p.d" niet kunnen profiteren. Dit aanbod was bij de golfclub onbekend. Het advies een buggy te gebruiken bij Moncilla is misplaatst. Veel beter past dit advies bij Islantilla. Hebben we dan ook gedaan!!
Zie hierboven onder accommodatie.
Arnhemseweg 6
3817 CH Amersfoort
Uw mening vinden wij erg belangrijk. Wij zijn altijd bezig om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn. We zijn daarom erg benieuwd naar uw ervaring met ons. Uiteraard willen wij ook graag weten hoe uw golfreis geweest is. Met het delen van uw ervaringen helpt u ook andere golfers met het vinden van die heerlijke golfreis. Als een echte ‘travel caddy’ zijn wij al ruim 21 jaar uw partner in golfreizen. Golftime staat voor deskundig en eerlijk advies op maat. Maak gebruik van onze deskundigheid en samen vinden wij uw ideale golfvakantie. Wij zijn aangesloten bij Stichting Garantiefonds Reisgelden en het Calamiteitenfonds, waardoor u met een gerust hart uw golfreis boekt.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.