Prima reis en verblijf gehad, uitstekend geregeld. In Alvor kun je lekker eten bij Caravela, Rio a Vista en The Indian Hut (Indiaas).
Prachtig was La Cala kom volgend jaar terug. Kamer met keuken en alle faciliteiten van wasmachine, afwasmachine en magnetron en kookgelegenheid. Iets duurder maar gewoon top. Restaurant in hotel van mindere kwaliteit evenals van de clubhuis maar even beneden richting Marbella rijden is een fantastisch argentijns restaurant wat heerlijk en top was en waar ook allemaal golfers zaten die het ontdekt hadden. Kom beslist weer terug en hoop dat de reis van Martin van der Schans volgend voorjaar op La Cala wordt gespeeld. 3 Banen bij elkaar je hoeft resort niet af. Wij komen hier terug, met groet van Tessie Coolman
Lisanne en Welmoed denken goed mee en hebben ervoor gezorgd dat we een super vakantie hebben gehad.
Golfbanen erg verschillend in niveau en verzorging vd baan Varus was vlak , open met heel slechte greens. Clubhuis pas om 1200 uur open. Oudbollig. Geen aanrader. Artland was top. Prachtige afwisselende en uitdagende baan. Goed onderhouden. Super clubhuis sfeervol. Absoluut voor herhaling vatbaar. 2x artland spelen zou prima aanbod zijn! We waren blij dat we eindigden bij artland met alles erop en eraan. Dank nog.
Er waren een paar dingetjes misgegaan gedurende het boekingsproces. verkeerde golfbaan, verkeerde teatime, verkeerde kamerindeling. Ik moest een paar keer bellen om e.e.a. aan te laten passen. Overigens allemaal snel en vriendelijk opgelost aan jullie kant.
Let op Mergelhof buiten hoofdseizoen, we hadden nu geluk met de welwillende kok maar als er alleen de kleine kaart zou zijn geweest, dan was dat minder.
Alles top geregeld en perfectie communicatie!
Prachtige (baan)omgeving, maar wij gaan er niet meer naar toe.
Fijne omgeving met vele goede golfbanen van pestana golf
Fijne omgevinget vele goede golfbanen van pestana golf
Reis was top geregeld! Hotel had mooie kamers en faciliteiten met een lekker en uitgebreid ontbijt dat elke ochtend voor je klaar stond. Baan was fantastisch om te spelen, elke hole weer een verassing en super onderhouden.
Wij zijn zeer tevreden over reisorganisatie en prima verblijf gehad in het Pestana Viking Hotel, hebben een heel leuke golfvakantie gehad.
Na een paar telefoontjes alles goed geregeld. Al diverse keren naar deze bestemming geweest en altijd weer genoten. Mooie baan, goed hotel, prima sfeer!
Zeer leuke golfvakantie gehad, goed hotel, lekker restaurants en mooie golfbanen.
Was prima vakantie oa door de goede voorbereiding en verzorging eenprima vakantie(mede dankzij het goede weer)
Prachtige accommodatie, in de nabijheid is niet veel te doen. Dat was voor ons prima want we kwamen om te golfen. De golfbanen liggen er prachtig bij een zijn goed onderhouden. De bedden in het hotel zijn uitstekend evenals de catering. Je kunt op diverse plekken in het hotel eten en drinken. Mocht je het resort toch een keer willen verlaten om ergens anders wat te weten dan is Dona Gamba in El Rompido een prima keus als je van vis houdt.
Boeken al vele jaren via Golftime. Altijd goede service en persoonlijke aandacht
Combinatie hotel met golf Goede verzorgde banen Mooi strand en leuk vissersdorpje met leuke restaurantjes
Prima alles geregeld, behalve dat bij de golfclinic de eerste middagen eerste instantie niemand iets wist! 2x naar Uw kantoor gebeld en uiteindelijk geregeld en toch goed gekomen!! Gaf alleen wat problemen omdat de clinic samen viel tijdens het golfrondje!!
El Rompido was goede locatie met mooie banen. Het eetgebeuren was wel wat massaal, maar kwaliteit en service prima. Het hotel was goed maar er is wel wat zichtbare "sleet". Niet storend, maar wel zichtbaar. De golfbaan is mooi. Wij kwamen na de zware regelperiode, het herstel van de compleet dichtgeslagen bunkers duurde erg lang. na een week waren er nog steeds onbehandelde bunkers. Dat was het enige minpuntje; de mensen waren vriendelijke en behulpzaam
Last minute geboekt een week van te voren . Binnen een dag alles geregeld en akkoord door golftime. Hotel was super, auto snel geregeld op AirPort , golfbanen prima, kortom genoten en voor herhaling vatbaar.
Gisteren al gedaan! Prima!
Top: uitstekende begeleiding. Goed georganiseerd. Tip: Swing analyse mbv een computer systeem is niet aangeboden of besproken. Huur auto totaal tov voucher tegenvallend.
Leuke plek, prima kamers. Goed eten. Prima verzorging. Leuke golfcourses. Onbeperkt golfen was fijn. En prima geholpen door Golftime
Arnhemseweg 6
3817 CH Amersfoort
Uw mening vinden wij erg belangrijk. Wij zijn altijd bezig om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn. We zijn daarom erg benieuwd naar uw ervaring met ons. Uiteraard willen wij ook graag weten hoe uw golfreis geweest is. Met het delen van uw ervaringen helpt u ook andere golfers met het vinden van die heerlijke golfreis. Als een echte ‘travel caddy’ zijn wij al ruim 21 jaar uw partner in golfreizen. Golftime staat voor deskundig en eerlijk advies op maat. Maak gebruik van onze deskundigheid en samen vinden wij uw ideale golfvakantie. Wij zijn aangesloten bij Stichting Garantiefonds Reisgelden en het Calamiteitenfonds, waardoor u met een gerust hart uw golfreis boekt.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.