Zijn afgelopen maandag niet komen opdagen. Vier keer gebeld; monteur was onderweg en kon ieder moment arriveren. Dus niet. Halve dag voor niks vrij genomen. Gaan het over twee weken opnieuw proberen. NB: Heb inmiddels al 3 keer gevraagd welke mechanische ventilator ze gaan plaatsen en wat die kost. Nog steeds geen reactie. Wordt vervolgd.
Prettig. Klantvriendelijk. Snelle oplossing.
Wij hadden verwacht dat na montage en installatie er nog wel een telf zou komen, of alles goed zou zijn, de monteur heeft alles wel uitgelegd, maar dat ging zo snel,dat we achteraf toch nog wel enkele vragen hebben Graag nog een telefoontje.
Duidelijk no nonsens Houden aan afspraken en netjes werken
De planner en de jongens op de werkvloer waren uitstekend in hun werk. En zijn dan ook de reden die ik heel positief ben. Maar die flapdrol die mij de eerste keer te woord stond aan de telefoon en een afspraak met mij maakt en totaal verder niks regelt zodat ik voor niks een middagvrij neem. Hadden mij haast doen besluiten om een ander bedrijf te gaan benaderen.
Uitsluitend offerte gevraagd, op zich behulzaam. Echter, op dit moment is de consument helaas de dupe van installateurs die profiteren van de markt. Exorbitante, beschamende prijzen, maar dat geldt niet alleen voor dit bedrijf!
Ben zeer tevreden over de snelle diagnose en vervolgens de uitgevoerde werkzaamheden na een waterschade melding.
Prijs kwaliteit laat ter wensen over, ik vind dat ze βteβ duur zijn voor de te leveren diensten. Verder uiteraard goed onderlegt personeel en goede service, hierdoor ook wel bereid om wat meer te betalen, maar particulieret mogen ze wel wat meer qua prijs tegemoet komen
Goed
Prima werk geleverd
Niet de goodkoopste maar wel de beste
Communicatie vooraf is goed. Bij de betreffende monteur was er iets verwarring daar de communicatie vanuit intern niet compleet was, maar dit was na 1 telefoontje van de monteur naar binnen opgelost. Verder het werk vlot verlopen, geen rariteiten en alles netjes opgeleverd. Velo is voor mij de geschikte partij om mee samen te werken en wordt zeker aanbevolen aan andere personen/partijen.
We zijn snel en adequaat geholpen met onze verschillende vragen.
Iemand is geweest om op te meten, daarna zou er een offerte komen. Nog 3 keer achter aan gebeld, maar nooit meer contact gehad en nooit een offerte gezien.
Storing in stadverwarming door 2 verschillende monteurs niet hersteld. Betrokken monteurs hadden onvoldoende kennis om het euvel te verhelpen. Een factuur gestuurd voor een probleem oplossen dat niet is opgelost.
βs Ochtends gebeld over een storing in de CV-ketel. Gegevens achtergelaten bij een medewerker die aangaf dat hij me te woord stond vanuit de kantine. Ik zou worden teruggebeld over het tijdstip van verschijnen van de monteur. Halverwege de middag nog niets gehoord, dus nog eens gebeld. Dit keer kreeg ik direct de voicemail. Ingesproken met contactgegevens en verwijzing naar het contact van die ochtend. Eind van de middag nog steeds niets gehoord en maar een ander gebeld. Daar kon ik in 1 gesprek een afspraak maken, voortaan bel ik de Geas maar meteen.
slecht bereikbaar en zijn onnodig lang met de klus bezig. Ze brengen alle tijd in rekening, inclusief de koffie!
Monteur gekomen ivm afvoer probleem in de keuken, bleek niet simpel te verhelpen met de standaard procedures. Geopperde optie tot videocamera onderzoek werd als onnodig afgewezen. Tuin werd uitgegraven op zoek naar afvoerleidingen: geen resultaat en veel eigen herstelwerk noodzakelijk. Enige overgebleven opties zouden zijn de vloer van de keuken geheel open te breken of een chemische ontstopper en de volgende dag herbeoordelen. Voor de ontstopper gekozen, echter monteur niet opnieuw verschenen de volgende dag (materialen liggen hier na 6 maanden nog steeds). Nadien ander bedrijf gebeld, binnen 30 minuten probleem gevonden mbv videocamera: volledig versleten gietijzeren afvoer. Nadien in korte tijd nieuwe afvoer naar bijkeuken aangelegd waarmee het probleem geheel verholpen is. NB: wel volledige factuur gekregen met daarin verwerkte prijs voor urenlang (onnodig) werk. Na klachten pas na half jaar reactie waarbij het bedrag op de factuur verlaagd werd.
Ze hebben niet eens half uur werk gehad (gas opmeten)maar wel 100 euro factuur
Vriendelijk personeel. Klant en Service gericht. Geven ook advies en tips. Werken netjes. Snelle levertijd.
betrouwbaar en zover nog geen oordeel over de nazorg en garantie
Zeer vriendelijke receptioniste die mij in een paniek situatie rustig kreeg en meteen een vakman voor een storing stuurde. Nogmaals mijn dank.
Prettige samenwerking van offerte tot oplevering.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch β iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.