prina°°ma reis jammer dat het bezoek aan de rijksdag niet doorging
Een leuke reis. Alleen jammer dat door corona i.v.m. wegafsluitingen de lichttoer niet optimaal was. Bovendien vind ik persoonlijk het gekozen hotel te massaal. Wel een goede chauffeur trouwens. Verder niks op aan te merken.
Druk progamma miscchien optie 1 dag langer
Geen negatieve dingen gezien. Uitstekende bus met een chauffeur waar je trots op moet zijn. Prima gedaan. Ook de gids in Berlijn was een humoristische en deskundige man (Arno). Hotel en ligging prima.
Allesbepalend soepel..Ruime plaatsen. Ik heb lange benen maar kon ruim zitten. Daar voor zijn we met jullie mee gegaan. Goed georganiseerd gezellig. De plek van ons hotel was 100 procent.
Goed geregeld. Mooi hotel. Leuke excursies. Super mooie stad. En natuurlijk die leuke gids met humor.
Reisje naar Berlijn, prima hotel 3 dagen erg kort mischien 4 dagen er van maken.
Chauffeur, begeleiding, gidsen waren zeer goed. Te weinig eigen tijd, bijv.in Milaan. In het algemeen: te druk programma, Kamers en bedden in hotels waren voldoende tot goed. Het eten was dikwijls beneden de maat, vaak goedkope kwaliteit, zo ook te weinig groenten en variatie En dat hebben wij in Italië wel heel anders meegemaakt. Bijzonder: het afscheidsdiner bij Evers in Haaksbergen stak er met kop en schouder bovenuit. Tip: kan in plaats van de bootreis niet de trip verder over het land met eventueel een extra tussenstop (in bijv.een mooi stadje).
Goed hotel, lekker eten en goede reisleider.
Voor de eerste keer met Ter Beek reizen mee en is mij goed bevallen. Mooi programma, dit alles kunnen doen ondanks het weer.
De reis was heel goed en verzorgd Alle dagen waren even mooi en gezellig
De reis verliep prima. Hotels waren prima. Hotel in Taormina viel tegen .eten was erg massaal en bediening.was.slecht. geen prettig personeel. De.ligging was ook niet goed,je kon nergens heen. Uitzicht was.wel prachtig! Jammer want dit heeft voor mij de beoordeling in zijn geheel.omlaag gebracht. Hotel terugweg in Genua was.heel goed en mooi gelegen!
afgezien van de probleempjes bij het aan boord gaan van de veerboot naaar sicilie was het een vlekkelose reis! Een leuk gezelschap en een voortreffelijke reisleider en chauffeur. Wij zien uit naar de volgende reis met Ter Beek, waarschijnlijk al ergens in 2022.
Was heel goed
Fijne chauffeur/reisleider.
Prachtige reis voor cultuurliefhebbers. De vele oude gebouwen en kerken waren mooi en zeer interessant, alhoewel wij de vele genoemde jaartallen niet hebben onthouden. Martin Ophoff ontpopte zich als een prima chauffeur/reisleider, die alle moeite deed om het zijn reizigers naar de zin te maken. De excursie naar de Pilatus was als gevolg van de dichte mist geen succes. Misschien kan een volgende keer een alternatief geboden worden? Tenslotte betreuren wij het nog steeds dat als gevolg van de privacy-wetgeving een deelnemerslijst niet meer uitgereikt mag worden. Is het uitdelen/meesturen van een badge een mogelijkheid? Dan kan een ieder bepalen of men die wel of niet wil dragen.
De reis was prima,ofschoon sommige medereizigers hun beperkingen niet goed kennen...dat is geen verwijt aan jullie.. Ook was het fijn dat er een mevrouw onder de medereizigers was die Italiaans sprak.
Echter het hotel ligt in Bergen, beetje een saai plaatsje
Het is een lange reis maar daardoor zie je ontzettend veel!! De bootreis vond ik persoonlijk erg lang maar goed dat kan ook niet anders. Er was niet veel te beleven op de boot, jammer. Persoonlijk zou ik kiezen voor zo'n reis om te gaan vliegen. Je mist dan wel Milaan en Zwitserland maar 3 dagen onderweg vond ik wel erg vermoeiend. al met al heb ik erg genoten. Verder goed georganiseerd!!
Fijne chauffeur goed van eten en drinken goed hotel goede aanpassingen van het reisschema i.v.m. de vele regen
Mooie reis in korte tijd veel gezien en beleefd mooie hotels en excursies goede chauffeur en reisleiding Pluim voor Ter beek
Administratieve afhandeling prima Comfortabele bus Fijne chauffeur Hotelkamer prima Eten, te veel aanbod, kwaliteit matig Lounge en eetzaal leken erg veel op een kantine. Reistijd naar excursieplaats vaak lang. Ik zal zeker Ter Beek aanraden, maar de reis naar Rügen niet.
Goede reis laatste hotel in Sicillie lag er mooi maar kamers en hotel niet meer van deze tijd en het diner was te massaal Reisleider en chauffeur Martin verdient een 9 Het programma was behoorlijk vol , en het bezoek aan de berg pilatus in Zwitserland is misschien als onderbreking beter iets en op een andere manier in te vullen. denk aan een korte stop in een stad.
Een hele mooie en goede reis terug. Met een hele goede Hollandse gids.En wat dacht je. van Martin Ophoff . Een top chauffeur en entertainer. Perfect niets op aan te merken. Nu stop ik er mee anders passen de schoenen niet meer!!!!
Prima chauffeur en erg vriendelijk, hotel kamer prima , eten kan beter erg veel verschillende dingen , maar bijna elke dag hetzelfde.
Uelserweg 35
7651KT Tubbergen
Bij ter Beek Reizen is uw reis in vertrouwde handen. Met veel enthousiasme organiseren we (geheel verzorgde) dagtochten, meerdaagse busreizen, vliegreizen en muziekreizen, zowel individueel als in groepsverband. Het wagenpark van ter Beek Reizen beschikt over diverse luxe touringcars zoals de Luxury Class Touringcar. Eén van de mooiste touringcars in Nederland. Tevens kunt u kiezen voor andere enkeldeks touringcars voorzien van vele faciliteiten zoals toilet, bar, airconditioning en royale beenruimte. Voor mindervalide gasten beschikken we over rolstoeltouringcars en grotere groepen kunnen vervoerd worden met de luxe dubbeldekker. Voor vertrouwd en veilig touringcarvervoer bent u bij ons aan het goede adres. Voor bedrijven, groepen en verenigingen organiseren wij geheel verzorgde dagtochten of meerdaagse reizen op maat.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.