Na jarenlange klant te zijn, kunnen wij beoordelen dat de afspraken altijd nagekomen worden. Kennis blijkt en advies wordt prima gegeven.
extra advies gegeven en ook n.a.v. een vraag van mij. gewoon goed
We zijn erg blij met jullie .
Prima service.
Moet het dit jaar maar afwachten maar lijkt de juiste persoon te zijn. Paar jaar dezelfde man geweest nu iemand anders, dus het jaar uit afwachten of het nu goed gedaan is.was wel tevreden met het apparaat
Prima service
Goede en vriendelijke monteur. Hij vervangt ook gelijk de kamer thermostaat. Dat het hele apparaat vervangen moet worden ( à €151,-) omdat het draaischakelaartje niet goed meer werkt en ook los vervangen kan worden met enig soldeerwerk is wel een hele simpele en voor de klant dure oplossing.
Had storing aan de CV-ketel en de monteur was binnen 1,5 uur na melding al aanwezig en heeft het probleem snel hersteld. Ben zeer tevreden
Al vele jaren een lease contract gehad. Na verhuizing een eigen ketel en een luchtverversingsysteem en natuurlijk hebben we Gasservice gevraagd dit te onderhouden. Iets wat goed is moet je niet willen veranderen. We zijn ook nu weer uitstekend geholpen.
Al zoveel jaren een contract. Prima en reageren super snel.
Het onderhoud van de CV-ketel en mechanische ventilatie is al jaren in handen van Gasservice Vianen. Het geeft een vertrouwd gevoel dat min of meer automatisch het onderhoud elk jaar wordt uitgevoerd. Nooit klachten over de uitvoering en destijds ook niet over de aanleg van een nieuwe ketel
Snelle en prettige afhandeling aan de telefoon. Kundig en prettige vakmensen ter plaatse
'n Tevreden klant. Geen klachten.
De service en onderhoud is prima.
Altijd netjes en vriendelijk. Al vind ik 81 euro wel veel worden voor een onderhoudsafspraak van 15 minuten!
Keurig nette monteur er was geen problemen dus was snel weer weg water bijgevuld en plastic reservoir schoongemaakt. Best veel geld voor zo iets maar zonder is ook niet handig mocht er iets mis gaan
Eigenlijk heb een naar gevoel overgehouden na het onderhoud van de Cv ketel. De monteur die bij ons kwam stonk ten eerste heel erg naar de rook niet echt representatief. Deze monteur was 6 jaar geleden ook bij ons en toen was volgens hem het expansivat stuk en nu weer. Hij zei het zelfde als 6 jaar geleden het was alsof ik een deja-vu had. Ik heb rondvraag gedaan en zo'n expansivat gaat gemiddeld tussen de 15a20 jaar mee. Nou vraag ik me dus af of ik niet bedonderd bent,want zo voelt het namelijk wel. En ben eigenlijk van plan om mijn contract op te zeggen.
Heel vriendelijke mensen, eenvoudig om afspraak te maken en evt te verzetten. Altijd netjes op tijd. Top!
Leuk personeel je word goed geholpen.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.