monteur vroeg of we op de hoogte waren van het feit dat er preventief wat onderdelen vervangen moesten worden. Dit was ons niet doorgegeven. Maar voor de rest was de service prima.
Deskundige medewerker.
Zeer snelle leveringen montage van nieuwe ketel. Erg fijn telefonisch kontakt.
Goede adviezen gekregen bij installeren van een nieuwe vloerverwarmingpomp
Wij zijn al jaren bij deze firma en zijn zeer tevreden.
Gewoon O.K.
Gewoon goed
Heel positief. Enige minpuntje dat de servicemonteur bij binnenkomst vertelde dat er een aantal onderdelen vervangen moesten worden en of ik daar weet van had. Heel goed dat hij dit checkte. Ik had er geen weet van en geen mail over gehad.
Goed!
Snelle monteur ,weet waar hij het over heeft, ketel in no time de service beurt gehad.
Blijkbaar moet er "iets"vervangen worden en daar moet een nieuwe afspraak voor worden gemaakt Dat kan anders !!!
Door de aankondiging waarin vooraf zonder zicht allerhande onderdelen vervangen "moesten" worden, tegen ook nog eens niet markt conforme prijzen, was ik vooraf "not amused". De kennis en kunde en vriendelijkheid van de monteur heeft deze achterstand weer ruimschoots ingelopen! Alleen onderdelen vervangen die de veiligheid van het apparaat waarborgen, verder geldt eerst kijken (kennis en kunde), dan pas eventueel vervangen. Monteur begreep dit gelukkig, vakman!
Weersnel en vakkundig onderhoudsbeurtje . Gepland oo een tijd dat hey mij uitkomt. Vakkundigeen nette monteurs.
Ze hebben er verstand van. Plezierige man.
prima onderhoudsbeurt. De gasdruk bleek te hoog en ik moest Stedin bellen voor een nieuwe B-klep. Heb ik gedaan en was ook zo voor elkaar.
Gisteren de monteur geweest. Ik dacht een storing aan de ketel. Gelukkig was het niet de ketel maar de monteur heeft wel het euvel gevonden en mij advies gegeven wat te doen. Dat noem ik nou eens meedenken en service verlenen.
Zou handig zijn als uw organisatie haar dienst verlening zou aanpassen aan werkende (dus bijv. starten bij klant om 07:00 uur of na 18:00 uur) nu moet ik een aantal uren vrij nemen voor een onderhoudsbeurt.
Ben heel tevreden meestal vraagik om ed want die vind ik heel aardige en kundig
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.