Filters

1

Ketel nauwelijks bijgevuld

Ondanks uitdrukkelijk verzoek, is de ketel nauwelijks bijgevuld. Ook de afgelopen keren beviel de service slecht. Tegenstrijdige adviezen, verkeerde adviezen, slecht verstaanbare medewerker.

  • Aanbevelen? Nee
10

Top medewerker.

Ze kwamen bij mij voor onderhoud aan de ketel en het reinigen van de mechanische ventilatie en het buizen stelsel daarvan. Het was een wat oudere monteur die verstand van zaken had, ik heb meneer de complimenten gegeven voor zijn manier van werken, respect!!!!! Meneer werkte meer dan netjes. Hij liep ook steeds zelf van boven naar beneden, terwijl ik al een paar keer had aangegeven dat hij best even vanaf boven mocht roepen wat er moest gebeuren, thermostaat hoog, thermostaat laag enz. Hij gaf aan dit is mijn werk, dus blijft u lekker zitten. Zijn collega's die eerder zijn geweest deden dat wel gewoon, wat overigens voor mij ook geen probleem is. Super medewerker!!!!

  • Aanbevelen? Ja
10

Helemaal prima!

Alles volgens afspraak

  • Aanbevelen? Ja
10

Heeft goed werk afgeleverd.

Is positief.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service

Z

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede en betrouwbare service

Goede communicatie, snelle service, altijd bereikbaar.

  • Aanbevelen? Ja
10

Snelle en goede service !!

Snelle afspraak gekregen en de werkzaamheden waren snel en professioneel uitgevoerd.

  • Aanbevelen? Ja
9

Goed en volgens afspraken

De installatiewerkzaamheden werden goed, snel en volgens afspraak uitgevoerd. Prima monteurs. Vriendelijk, correct en goede uitleg.

  • Aanbevelen? Ja
6

Je krijgt geen automatische afspraak meer voor controle

Service zelf is wel goed

  • Aanbevelen? Ja
10

zeer betrouwbaar en prima vakmensen

mijn ervaring met gasservice bestaat al dertig jaar en ik heb nooit geen klachten gehad.

  • Aanbevelen? Ja
7

Prima

Netjes op de afgesproken tijd en knel en kundig werk

  • Aanbevelen? Ja
10

Duidelijke afspraken, goede service.

De monteurs van Gasservice Vianen komen al een aantal jaren bij ons naar volle tevredenheid over de vloer. Toen onze CV moest worden vervangen was het al snel duidelijk dat ook zij dit voor ons zouden doen. De intake bij ons thuis was goed en duidelijk, de offerte naar verwachting en de uitvoer naar wens. Een aanrader.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Nvt

  • Aanbevelen? Ja
10

accuraat en professioneel

prettig contact en op tijd

  • Aanbevelen? Ja
6

Redelijk

Monteurs waren toppen goed wek geleverd. Heb vorig jaar tot twee keer toe een offerte gevraagd voor een nieuwe luchtafzuiger en nooit enig respons gekregen. Dat vind ik slecht. Zeker geen geld willen verdienen denk ik. Dus dan maar niet. Zoek wel een ander.

  • Aanbevelen? Nee
8

Prettig en efficiënt

Aardige monteurs, geven het gevoel te weten wat ze doen. Werken netjes en snel.

  • Aanbevelen? Ja
10

Keurig werk

Uitstekende service, vriendelijke medewerkers. Werken netjes en zorgvuldig

  • Aanbevelen? Ja
10

op tijd, ging vlot, duidelijke communicatie, goed advies CO-melder

zie boven

  • Aanbevelen? Ja
10

Vakwerk

Knap staaltje werk geleverd

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend geholpen.

Monteur kwam in afgesproken tijdslot opdagen. Na vlotte diagnose, werd het euvel (expansie vat) snel verholpen. Nam vervolgens nog de tijd om wat vragen te beantwoorden wbt een warmtepomp. Ben al 15 jaar klant bij Gasservice, altijd prima geholpen.

  • Aanbevelen? Ja
7

Gevraagde info gekregen, maar na reminder

Zie boven

  • Aanbevelen? Ja
9

Goede service

Ze zijn op tijd En leggen uit wat er aan de hand is en lossen dat netjes op

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima service en onderhoud

Als je een storing hebt komen ze snel. We zijn al zo' 40 jaar klant naar tevredenheid.

  • Aanbevelen? Ja
10

Top service!

Ze hebben ons nog niet 1 keer laten zitten! Altijd staan ze voor ons klaar, zelfs als, iets simpels, vervangen moet worden (1 maand geleden) Top!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede en snelle service

Alles goed geregeld, afspraak en ook het onderhoud.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Langedreef 3

4131NJ Vianen

034-7343463

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.