Filters

6

makkelijk te boeken

jammer dat je zonwering keuze hebt in airlines en klasse

  • Aanbevelen? Ja
8

Overzichtelijk

De boeking ging vlot alleen jammer dat je geen 2 weken kon boeken

  • Aanbevelen? Ja
5

Helaas andere verwachtingen

Bwt omboeken kostte namelijk ruim 2 uur aan de telefoon. Dir omsat de medewerkster steeds bevesriging nodig had van een collega waar ze het na moest vragen. Op zich niet zo vervelend maar de dag ervoor had ik nog gebeld of het hotel wat ik ook boekte via TUI (omdat ik zelf griep had dacht ik het gemak van TUI ook nemen) Sleep, Park and Fly, zou geannuleerd kunnen worden. Dat laatste wilde ik uiteindelijk ook ivm de nieuwe vertrektijden. Echter omdat de collega de dag ervoor daarover niets had genoteerd in het gespreksverslag annuleren niet kon. Na doorvragen blijkt dat TUI de afspeaak hwefr dat dat alleen 6 weken voor vertrek geannuleerd kan worden. Indien ik dus zelf deze hotelovernachting had geboekt dan had ik zelfs nog 1 dag voor de tijd kunnen annuleren en nu moest ik de hotelovernachring wel dus betalen ook al maak ik er geen gebrujk van. Schandalig dat TUI je ala klant deze optie niet geeft. Voor mij, die verre reizen vaker maakt en ik gewens ben aan het boeken met bijvoorbeeld Booking.com dus nooit meer via TUI. Vreemd dat TUI 6 weken hanteert en hier ook niet vanaf wijkt. Medewerkers aan de telefoon waren kort en stug "helaas is deze regel zo en kan ik niet veranderen voor u".

  • Aanbevelen? Nee
7

Redelijk makkelijk

Op zich ging het boeken redelijk makkelijk. Minpunt is dat je apart ruimbagage moet boeken bij Transavia. Bij eerdere boekingen naar Griekenland zat het er al bij. Er komen dus extra kosten bij die niet bij de prijs van de vakantie zijn inbegrepen. Jammer!

  • Aanbevelen? Ja
10

Makkelijk

Alles duidelijk en makkelijk te boeken

  • Aanbevelen? Ja
3

Het is dat je op vakantie wil anders zou je nooit weer boeken

Onoverzichtelijk drama. Continu onnodige pop-up. Telkens weer dezelfde zaken invullen. Diegene die een website maakt waar het makkelijk en leuk is een vakantie te zoeken en daarna eenvoudig kan boeken, met de juiste voorkeuren, gaat goud verdienen.

  • Aanbevelen? Nee
10

Prima service

Duidelijke informatie over de hele boeking.

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel en overzichtelijk voor een prima prijs.

500 euro goedkoper dan bij de aanbieder (centerparcs) zelf. Leuke aanbieding voor een week weg gevonden voor een geweldige prijs.

  • Aanbevelen? Ja
5

Kan boeking niet compleet maken

Kan geen ruimbagage bijboeken of stoelen reserveren dit dient zoveel dagen vooraf weer bij Transavia te moeten gebeuren. Nogal omslachtig

  • Aanbevelen? Nee
10

overzichtelijke website

boeken gaat makkelijk, soms wat omslachtig, maar er zijn nu eenmaal veel gegevens nodig. Telefonische hulp bij omboeken was to the point, bijzonder vriendelijk

  • Aanbevelen? Ja
10

Top website

Overzichtelijk, goede keuze mogelijkheden en scherp geprijsd

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Makkelijk te boeken

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima!

Website en app zijn eenvoudig in gebruik Boeken kost amper tijd Meldingen wanneer betalen, stoelen reserveren en inchecken Ook bij vragen tijdens de vakantie zijn jullie goed en snel bereikbaar Kortom: blij met jullie

  • Aanbevelen? Ja
10

Beter dan een live boeking aan een balie

Top

  • Aanbevelen? Ja
1

Slecht

probeer online een reis voor 8 personen te boeken. Echter in een periode van 4 weken vertrek (over 7 maanden) is het onmogelijk om voor 8 personen accomodaties op èèn locatie te vinden.

  • Aanbevelen? Nee
6

Boeken gaat eenvoudig, maar daarna toch nog een aantal zaken te regelen. Geen 1 stop shopping

Het boeken van de reis met accommodatie en vlucht is redelijk eenvoudig met duidelijke opties. Aansluitend zul je bij de vliegmaatschappij alsnog je bagage en plaats moeten reserveren, wat toch nog een behoorlijke smak geld extra kost (13,3%). Daarnaast is bij de initiële boeking een huurauto nog €160,-, maar in de TUI-app nog geen 10 minuten later €80 tot €100 duurder. Vindt dit misleidend

  • Aanbevelen? Ja
7

Mijn boeking bij Tui.

Goede service bij Tui.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig

Zeer vriendelijk, geïnteresseerd en vakkundig geadviseerd / geholpen

  • Aanbevelen? Ja
8

Duidelijk reisbeschrijving

Reis duidelijk beschreven. Mogelijkheden makkelijk te vergelijken. Goede prijs. Alleen raar dat je met rondreis niet op de Tui app terecht kan.

  • Aanbevelen? Ja
8

Makkelijk te boeken

Voor het boeken zijn de kosten duidelijk en vragen worden snel beantwoord

  • Aanbevelen? Ja
10

reisboeken eenvoudig

Het boeken van een pakketreis gaat vrij makkelijk heb ik ervaren

  • Aanbevelen? Ja
7

Goed

Werkt prima en snel

  • Aanbevelen? Ja
10

Altijd tevreden

Vaker met Tui gereisd en altijd goed

  • Aanbevelen? Ja
9

Zeer duidelijke website.

Hele duidelijke website. Bijna alles is in makkelijke taal te vinden, en àls je toch nog iets mist, word je telefonisch heel vlot verder geholpen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Een vakantiegevoel

2024 naar vietnam/ cambodja geweest alles was goed georganiseerd ik voelde me in de watten gelegd..

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Volmerlaan 3

2288GC Rijswijk

070-3266271

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.