Filters

8

Sicilië rondreis was top van de zomer en nu op naar Curaçao in februari

Leuke site, zeer compleet programma, flexibel met een goede Covid19 regeling, reserveren met bedenktijd, heel veel info over je bestemming.

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel, duidelijk en vriendelijk!

Snel, duidelijk en vriendelijk! Precies zoals boven omschreven. Snelle acties als je een vraag uitzet. Duidelijke communicatie. En vriendelijke behandeling.

  • Aanbevelen? Ja
9

goede overzichtelijke site

makelijk boeken in goed overzichtelijk site.

  • Aanbevelen? Ja
6

communicatie op site zelf kan beter, had last van meerdere technische storingen

Als ik niet zo veel last had gehad van de storingen op de site had ik vermoedelijk een hoger cijfer gegeven

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede reisen en booking met TUI

Website is OK , ook contact met TUI is in Orde , de reisen waren altijd goed .

  • Aanbevelen? Ja
5

Matig

Volgende keer toch maar naar een winkel Toe

  • Aanbevelen? Nee
3

Gebruiketsonvriendelijl

Lastig om juiste te kunnen boeken. Ruimbsgage moest via Transavia worden geboekt. Boekingscode Transavia moest hierbij worden gebruikt; niet terug te vinden bij de TUI boeking. Kostte veel moeite om een tikfoutje in de naaaam te herstellen

  • Aanbevelen? Nee
9

Prima site

Overzichtelijk

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima

Ging makkelijk

  • Aanbevelen? Ja
10

Helder en transparant / vlot hanteerbaar

Berekenen van de volledige kost gaat eenvoudig en snel, met enig optelwerk. Er zitten geen verborgen kosten in, volgens mijn aanvoelen.

  • Aanbevelen? Ja
8

het reserveren ging prima en wij kregen de zaken snel toegestuurd

Wij hebben op internet gezocht en deze fly en drive gevonden. het afwikkelen van de reis ging prima

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede klantenservice, ok prijs!

.

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima website, duidelijk waar je uit moet kiezen

Ik vind de extra keuzes en opties niet per se nodig (grotere stoelen, annuleringsverzekering, reisverzekering. Stelling van mijn broer is om je nooit voor iets te moeten verzekeren wat je zelf kunt dragen en ik denk dat het ook goed is dat organisaties dat zelf naar buiten toe brengen. Je jaagt mensen anders onnodig op kosten.

  • Aanbevelen? Ja
7

Goed met enkele aandachtspunten!

Het boeken van de reis was makkelijk. Maar het tonen van de prijzen vond ik ietwat misleidend. Eerder was het zo dat je al bij het zoeken naar je reis / bestemming al aan kon geven welke klasse je zou willen vliegen. Daarop werd dan direct de totaalprijs gebaseerd. Dat is nu niet het geval, je ziet enkel en alleen maar de economy prijs. Aangezien de comfort en de de luxe toeslagen niet bij elke vertrekdatum hetzelfde zijn, zie je pas de totaalprijs als je alles hebt ingevuld. En dan kom je uit bij grote verschillen! Dat vind ik dus een groot gemis!! Nog een opmerking over de vluchttijden, deze zijn elke keer verschillend: * In MijnTUI online * In de TUI app * Bij het zoeken naar een pakketreis * Bij het zoeken naar vliegtickets Dus géén idee hoe laat wij vliegen?!?!

  • Aanbevelen? Ja
10

Duidelijk en eenvoudig om online te reserveren

Duidelijke omschrijving van accomodaties, ook met klant ervaringen. Fijn dat je zelf de vertrek luchthaven kan kiezen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Duidelijke en mooie app met veel mogelijkheden

Het boeken van de reis verliep soepel.

  • Aanbevelen? Ja
9

Geweldig goed

Bij Tui is alles duidelijk, je klikt makkelijk verder, duidelijk, de goedkoopste, en transfer inbegrepen. Tui is de beste.

  • Aanbevelen? Ja
8

Duidelijke website met veel informatie

Lekker schollen op de website en veel mogelijkheden onderzoeken.

  • Aanbevelen? Ja
10

vlot

Snelle boeking, zeer duidelijk.

  • Aanbevelen? Ja
9

makkelijk snel en dus goed te doen.

Tui is een goed werkende site en je vliegt er zo door heen, je boeking. 1 punt ter verbetering, de bagage kon ik alleen maar boeken voor alle passagiers, dat wil ik niet.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig

Makkelijk en snel

  • Aanbevelen? Ja
8

Snel en makkelijk een vakantie geboekt

Boeken ging makkelijk en de informatie is prima. Ook de Tui-app is heel handig.

  • Aanbevelen? Ja
9

Tui is een fijne reisorganisatie

Tui kwam gelijk met leuke ideeen voor een weekje weg. Bij nader onderzoek bleek tui een betere aanbieding te hebben dan de rest.

  • Aanbevelen? Ja
1

Tui neemt klachten helaas niet serieus

Afgelopen zomer een halfpension hotel geboekt via Tui. Het eten was elke dag koud en niet vers. Tijdens de vakantie hebben we dit aangegeven via Tui maar was niemand langs gekomen om er iets mee te doen en er was dus niks mee gedaan. 3 maanden later krijgen we als reactie van Tui ''Daarnaast geven wij aan dat wij geen aansprakelijkheid aanvaarden als u ontevreden bent over de maaltijden. Smaak en verwachtingen zijn nu eenmaal persoonlijk''. Helaas lost Tui haar klachten op door te doen alsof het niet hun probleem is want ''smaak en verwachtingen zijn nou eenmaal persoonlijk. Ik zou zeggen boek vooral via elke andere reisorganisatie want wanneer je een probleem hebt gaat Tui dit niet voor je oplossen

  • Aanbevelen? Nee
8

Gewoon goed geregeld

Wij boeken al verscheidene jaren bij TUI, en zijn uiterst tevreden klanten ,altijd goed geregeld kiezen voor zekerheid.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Volmerlaan 3

2288GC Rijswijk

070-3266271

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.