Filters

10

mooi mee genomen

bij tui geboekt voor een weekje center parcs en goedkoper dan bij center parcs zelf dus mooi mee genomen

  • Aanbevelen? Ja
10

Makkelijk boeken

Ik kom voor het boeken van een vakantie altijd weer bij TUI uit. Makkelijk boekingsproces geen verborgen kosten. Duidelijk en transparant. Chapeau! We gaan weer met jullie mee binnenkort ;)

  • Aanbevelen? Ja
3

Erg lastig

Ik zou de volgende keer niet meer boeken omdat de app gewoon niet goed werkt! Telkens weer opnieuw je naam in moeten vullen, telkens opnieuw aangeven dat je in juni op vakantie wil, en dan toch weer een aanbieding in september krijgt, Opgeslagen naam in mijn Tui wordt geweigerd… etc etc

  • Aanbevelen? Nee
6

Zenuwslopend

Boeking via Tui België 1 grote ramp. Na lang proberen uiteindelijk kunnen boeken via Tui Nederland...

  • Aanbevelen? Ja
9

Zoals altijd oke

Zoals altijd oké, en de app is super

  • Aanbevelen? Ja
9

Eenvoudig en duidelijk

Ik vond het een overzichtelijke site en lekker duidelijk

  • Aanbevelen? Ja
8

Duidelijk & easy

Makkelijk, duidelijk, geen gekke dingen, prima prijs /kwaliteit verhouding

  • Aanbevelen? Ja
8

Tevreden met Tuifly

Alles is duidelijk uitgelegd op de website

  • Aanbevelen? Ja
9

Eigenlijk is mijn ervaring zoals ik gewend ben bij Tui

Ik boek jaarlijks een vliegreis naar Gran Canaria om nog heel even voor de winter een beetje zon en zomer op te doen. De prijzen zijn dan best aantrekkelijk zo vlak voor de kerst en ook dit jaar weer. Wel is het zo, en daar kan Tui weinig aan doen, dat de vliegmaatschappijen steeds meer kosten apart gaan afrekenen. Dus nu is de handbagage nog gratis erbij voor max. een handtasje of laptoptasje en moet je voor de handbagage die wat groter is al gaan bijbetalen. En als je een stoeltje wilt reserveren betaal je je ook blauw. niet leuk meer. Het is dat je niet zonder vlucht naar Gran Canaria kan komen. Maar anders zou ik niet meer vliegen. Vroeger was vliegen leuk want je nam 20kg ruimbagage + handbagage gratis mee én je kreeg ook nog te eten en te drinken tijdens de vlucht.

  • Aanbevelen? Ja
10

Fantastisch!

Enkel TUI Fly vliegtickets geboekt voor mijn familie van 6 volwassenen en 3 jongere kinderen. Het grond- en vliegtuigpersoneel heeft ons zo goed mogelijk geholpen met alles wat we nodig hadden gedurende de vliegreis. Dat maakte onze vakantie naar Gran Canaria des te meer onvergetelijk!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed

Goed om door heen te komen

  • Aanbevelen? Ja
10

Super makkelijk,kan. Iet wachten op mijn vakantie!!!

Heel fijn super makkelijke beleving.raad het zeker bij iedereen aan!!!

  • Aanbevelen? Ja
9

Lekker makkelijk boeken

Lekker makkelijk boeken

  • Aanbevelen? Ja
8

Makkelijk en snel een vakantie boeken.

Wij hebben een 15 daagse vakantie naar gran canaria geboekt via de TUI website, dit ging makkelijk en snel.

  • Aanbevelen? Ja
9

Spannend

Op de stoelen reserveren na was het heel makkelijk en duidelijk

  • Aanbevelen? Ja
10

Helemaal goed

Eerste dat we een vliegreis hebben geboekt en moet zeggen ,was gemakkelijk en snel geboekt dank je wel tui , ben benieuwd hoe het morgen gaat met inchecken en vliegen en de rest van de vakantie, maar het begin is goed nu de rest nog

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel , makkelijk en overzichtelijk boeken

Als je weet waar je naar toe wilt, en wat je wel en niet prettig vindt op vakantie, dan is het zeer makkelijk om via de website te boeken .

  • Aanbevelen? Ja
10

Topwebsite, duidelijk en makkelijk!

Aanrader voor iedereen en de klantenservice is is super behulpzaam! Je weet wel als je TUI kiest dat je zekerheid boekt !

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima geregeld.

Alles was heel duidelijk aangegeven door medewerkster wat de mogelijkheden zijn.

  • Aanbevelen? Ja
6

goed

eerste maal dat ik bij tui met mij laptop heb geboekt,. bij paspoortgegevens opslaan wordt niet naar paspoort nummer gevraagt,? ook niet van mij echtgenoot, bij haar voornaam heb ik 2 namen ingevuld heb ook stoel reservering en bagage geboekt, jullie sturen later de e tickets? dhr Ajm van de laar mevr mj beks

  • Aanbevelen? Ja
10

altijd alles goed geregeld

Goede service en persoonlijk contact zodat we met een gerust hart met mijn hoogbejaarde vader op vakantie kunnen

  • Aanbevelen? Ja
8

Een fijne App en makkelijk.

Een mooie en duidelijke side en een goede mooie omschtijving

  • Aanbevelen? Ja
10

Boeken is makkelijk

Boeken gaat eenvoudig. Snelle bevestiging

  • Aanbevelen? Ja
10

Altijd fijn

Ik ga al jaren graag met tui

  • Aanbevelen? Ja
10

Duidelijk en gebruiksvriendelijk

Mooie aanbieding. Duidelijk en gebruiksvriendelijk

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Volmerlaan 3

2288GC Rijswijk

070-3266271

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.